Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Sępólnie Krajeńskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Sępólnie Krajeńskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Więcbork

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Sępólnie Krajeńskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Sępólnie Krajeńskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Sępólnie Krajeńskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Sępólno Krajeńskie

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Sępólnie Krajeńskim.

Analiza wiarygodności  kredytowej przez eksperta kredytowego Sępólno Krajeńskie w wypadku klientów którzy starają się o kredyt lub leasing 

Analiza zdolności  kredytowej przez doradcę od kredytów Sępólno Krajeńskie w przypadku konsumentów którzy starają się o leasing jest czymś wyjątkowo znaczącym. W głównej mierze, pozwoli na sprawniejsze przeprowadzenie procedury kredytowania. Co równie istotne, przynosi bezpieczeństwo osobom, które o leasing będą starały się pierwszy raz. Z tego powodu opłaca się w takim celu umawiać się na konsultację do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i w trakcie rozeznania doinformować się, jakie ma się opcje, kiedy chodzi o skorzystanie z leasingowania. Okazuje  się, że wiarygodność leasingowa jest tak samo znacząca jak zdolność niezbędna do przyznania kredytu. O wszystkim właściciela firmy uświadomi dokładnie specjalista w czasie pierwszego spotkania. W przeszłości funkcję tą spełniał doradca kredytowy Sępólno Krajeńskie, a aktualnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Wytłumaczy on klientowi, że posiadanie takiej wiarygodności sugeruje, że osoba starająca się o leasing może regulować wszystkie raty terminowo a także odpowiednio z ustaloną umową. O tym, jak wybrany bank będzie rozpatrywać wiarygodność konsumencką zadecyduje to, na jakiego rodzaju leasing konsument się zdecyduje. W wypadku leasingu operacyjnego sprawa nie jest utrudniona, ponieważ nie jest tu czymś wymaganym skontrolowanie w BIKu. Aczkolwiek, niektóre oddziały bankowe będą wymagały sprawdzania wiarygodności kredytowej w tym zakresie. Jest to znaczące z uwagi na raty leasingowe, jakie mogłyby w rozumieniu instytucji bankowej obniżyć przychody przedsiębiorstwa. Inaczej zaś sprawa prezentuje się, kiedy chodzi o leasing finansowy. Tutaj możliwe jest podpisanie umowy na samochód od każdego dealera w kraju. Umiejętny doradca finansowy Sępólno Krajeńskie przetłumaczy klientowi, że może leasing ten pobrać na pojazd zarówno nowy, jak i używany. Wiarygodność kredytowa ma tu natomiast znacznie mniejsze znaczenie. Z tego powodu taki typ leasingu rekomendowany jest przez ekspert kredytowy Sępólno Krajeńskie zwłaszcza takim przedsiębiorstwom, jakie tyle co rozpoczynają prowadzić działalność i dotychczasowo nie miały czasu na to, aby zbudować zdolność kredytową. 

Na jakiej podstawie ekspert kredytowy Sępólno Krajeńskie wylicza zdolność leasingową? 

Podobnie jak w przypadku kredyt hipoteczny Sępólno Krajeńskie, doradca taki jak ekspert kredytowy bierze pod wzgląd kilka czynników stricte mających przełożenie na wiarygodność leasingową. Elementami, jakie z pewnością zostaną przez niego sprawdzone dla konkretnego klienta są: wpływy ze sprzedaży lub świadczonych usług, jej dochód, aktualne zadłużenia, okres obowiązywania zadłużeń oraz przegląd zobowiązań finansowych. Obeznany ekspert ma świadomość tego, w jaki sposób rozpatrywać ubiegły rok finansowy, by konkretna firma dostała leasing na opłacalnych regułach. Jeśli z kolei klient na dodatek będzie chciał się postarać o kredyt gotówkowy Sępólno Krajeńskie, to tak złożonym pytaniem analityk też się zajmie.

Doradca Kredytowy Sępólno Krajeńskie