Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Środzie Wielkopolskiej

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Środzie Wielkopolskiej

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Środa Wielkopolska, Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Zaniemyśl

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Środzie Wielkopolskiej na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Środzie Wielkopolskiej na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Środzie Wielkopolskiej lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Sroda Wielkopolska

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Środzie Wielkopolskiej.

Wskazówki dla kredytobiorców: jaki kredyt hipoteczny w Środzie Wielkopolskiej Wielkopolska będzie najlepszy? 

Wskazówki dla klientów związane z tym, jaki kredyt hipoteczny w Środzie Wielkopolskiej będzie odpowiedni udzielone są przez ekspertów od kredytów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. W przeszłości funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Środa Wielkopolska, a obecnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Rozwiązania instytucji bankowych są przeróżne i sumy kredytowania zwykle mogą faktycznie bardzo od siebie być różne. Z tego względu trzeba być nad wyraz czujnym, kiedy podejmuje się decyzję w temacie na tyle poważnego kredytu. O tym, jaki będzie odpowiedni kredyt zadecyduje zwłaszcza to, jaki wykazuje się rozwój pod względem finansów. I nie jest to jedynie wiarygodność kredytowa. Trzeba uwzględniać własne możliwości finansowe pod względem nadchodzących lat: czy posiada się stabilne zatrudnienie, jakie ma się źródła przychodu oraz jakie jest ryzyko, że mogłoby się utracić aktualny przychód. Trzeba również mieć pojęcie na temat zmieniających się uwarunkowań rynkowych i tego, że kompletne koszty kredytowania w czasie parudziesięciu lat też mogłyby ulec zmianom. Spraw, jakie trzeba brać pod wzgląd jest de facto wiele, natomiast kiedy we wszystkich ustaleniach pomaga doradca finansowy Środa Wielkopolska to łatwiej jest wszystko zrozumieć. Najkorzystniejsze oferty kredytowe dostępne są dla osób, które posiadają dobrą zdolność kredytowania, czyli do tej pory wywiązywały się ze spłaty wszystkich zadłużeń. Na dodatek korzystne reguły przyznawania kredytu będą dostępne dla osób, które mają znaczący bądź minimum obowiązkowy wkład osobisty. Z tego względu odpowiednio będzie zdawać sobie sprawę z tego, jakie trzeba wypełnić zobowiązania, by być odpowiednio odbieranym przez oddział bankowy, w jakim decydujemy się pobierać kredyt. Podczas rozmowy z ekspertem od kredytów na pewno zostanie to wytłumaczone. 

Kwestie formalne po stronie oddziału bankowego, mające wpływ na spłacenie zobowiązania 

Istnieją też ustalenia formalne po stronie banku, wpływające na spłatę kredytu, o jakich zazwyczaj klienci nie wiedzą albo nie wezmą ich pod uwagę. I to właśnie ekspert kredytowy Środa Wielkopolska przetłumaczy im wszystko dokładnie. Chodzi w tym przypadku na przykład o warianty spłacenia zadłużenia pod postacią rat równych albo malejących. Uwzględniana musi być również opłata nakładana przez oddział bankowy, jak i wskaźnik RSO. Analityk, jaki udziela porad konsumentowi, jaki kredyt hipoteczny Środa Wielkopolska ma wytypować, bierze pod uwagę także ubezpieczenie do kredytu hipotecznego. Z tego powodu opłaca się mieć wiedzę, że najkorzystniejszy kredyt hipoteczny to nie zawsze ten, w jakim marża jest najniższa aniżeli w innych instytucjach bankowych. Ekspert kredytowy uwzględni wszystko w całości, analizując parametr całościowego kosztu zadłużenia. Przy produktach jakimi są kredyt gotówkowy Środa Wielkopolska również doradzi klientom, na co muszą się decydować.

Doradca Kredytowy Środa Wielkopolska