Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Strzelcach Krajeńskich

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Strzelcach Krajeńskich

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Strzelce Krajeńskie, Dobiegniew, Drezdenko,

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Strzelcach Krajeńskich na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Strzelcach Krajeńskich na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Strzelcach Krajeńskich lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy strzelce krajeńskie

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Strzelcach Krajeńskich.

Jak uzyskać finansowanie oraz zwiększyć zdolność kredytową w Strzelcach Krajeńskich

Użyteczne porady dotyczące tego, w jaki sposób zwiększyć zdolność kredytową podane są przez ekspertów kredytowych z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. Głównie, w trakcie ustaleń eksperci nakierują uwagę na to, że zdolność kredytowa uzależniona jest od kilku czynników. Będą to: dochody, miesięczne koszty poziomu życia albo kredyty w pozostałych firmach udzielających pożyczek. Oprócz tego, istotne są: dodatkowe źródła dochodu, wiek, wykształcenie, stan cywilny, staż pracy, czy zajmowane stanowisko. Doradca objaśni też kredytobiorcy, iż bank będzie weryfikować daną osobę w BIKu: w jakiej kwocie ma ona zobowiązania oraz czy raty są spłacone w terminie. Do niedawna rolę tą spełniał doradca kredytowy Strzelce Krajeńskie, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Kiedy wobec tego interesant nie ma odpowiedniej zdolności kredytowej, to doradca finansowy Strzelce Krajeńskie wskaże, co powinien zrobić, by zdolność taką zwiększać. Na przykład, w określonych przypadkach potrzebne może okazać się zlikwidowanie karty kredytowej lub zamknięcie limitów na koncie. Własną wiarygodność kredytową można też poprawiać, gdy pobiera się kredyt ze współmałżonkiem lub z rodzicem. Bezsprzecznie, ekspert kredytowy Strzelce Krajeńskie do wszystkich przypadków będzie nastawiony indywidualnie, sugerując co konkretna osoba zobowiązana jest zrobić. 

Adekwatna ocena wiarygodności kredytowej

 

Bezbłędna ocena wiarygodności kredytowej w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. jest znacząca tym bardziej w wypadku pobierania kredytów o dużej wartości. Jest to na przykład kredyt hipoteczny Strzelce Krajeńskie, kiedy to bank musi nabrać pewności, iż konkretną osobę stać na pobranie tego zobowiązania oraz że nie będzie miała ona problemu ze spłacaniem. Kiedy okaże się, że konsument nie posiada zdolności kredytowej, to rezultatem będzie odrzucenie ze strony instytucji bankowej. W wypadku niższej wiarygodności dobrze będzie z kolei skorzystać z wskazówek specjalistów kredytowych, gdyż jest szansa, że po zrobieniu kilku ruchów bank zdecyduje się zaakceptować wniosek. Dla kredytodawcy, jaki przyznaje kredyty jakim jest kredyt gotówkowy Strzelce Krajeńskie ważna jest chociażby postać zatrudnienia. Bardzo ważne jest w takim razie to, żeby konsument miał umowę o pracę na stałe. Inne źródła dochodowe również poprawiają wiarygodność kredytową. Można w związku z tym pomyśleć o jeszcze jakimś etacie lub o dochodzie z wynajmu, gdy zamierza się pobierać większą sumę. Jeżeli zaś w czasie wyliczania zdolności kredytowej okazałoby się, że interesant posiada niewystarczająco środków na spłacenie miesięcznej raty, to ekspert kredytowy może w oddziale banku negocjować wydłużenie czasu spłacania kredytu. Wówczas rata jest nie tak wysoka i dłużnik podwyższy swoją wiarygodność kredytową. Z tego względu warto kontaktować się ze specjalistą z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., by mieć pewność, iż uzyska się kredyt na korzystnych zasadach.

Doradca Kredytowy Strzelce Krajeńskie