Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Szczecinie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Szczecinie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Szczecin, Police, Gryfino, Goleniów

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Szczecinie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Szczecinie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Szczecinie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Szczecin

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Szczecinie.

W jakich kwestiach związanych z pozyskaniem finansowania może pomóc Ekspert Kredytowy ANG w Szczecinie?

Specjalista kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Szczecinie to osoba, która okazuje się nad wyraz przydatna podczas procedury uzyskania kredytu, szczególnie kredytu na zakup nieruchomości. W przeszłości funkcję tą pełnił doradca kredytowy Szczecin, a teraz obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Było to zmieniane razem z nowelizacją ustawy o kredycie hipotecznym z dnia 23 marca 2017 roku, w jakiej zakazano użycia nazwy doradca takim osobom, które otrzymały wkładu od banków za pomoc w przygotowaniu kredytu na zakup nieruchomości. Za użycie określenia doradca mogą grozić obecnie spore kary finansowe. Nie można natomiast zaprzeczyć, iż uzyskanie kredytu hipotecznego to bardzo skomplikowana operacja. Z tego powodu doradca kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to osoba, do której opłaca się skierować. Taki doradca finansowy Szczecin ma własne umowy z paroma instytucjami bankowymi, a więc przyszłym pożyczkobiorcom może zaoferować produkty gotówkowe dopasowane do ich potrzeb i kondycji finansowej. Specjalista ten nie jest ograniczony jednym produktem finansowym i nie musi w związku z tym spełniać określonego harmonogramu sprzedaży. Jako osoba nie związany z jednym bankiem realnie zestawia udostępnione propozycje, dopasowując ich zalety i wady pod kątem zainteresowanych takim zagadnieniem osób. Oddziały bankowe regularnie będą zmieniać propozycje cenowe kredytów, natomiast eksperci mają do nich dostep na bieżąco. To oznacza, że konsument, który się do tego eksperta skieruje głównie ma możliwość oszczędzać swój czas. Przyjęto, że osobiste poszukiwania mogłyby zająć nawet parę miesięcy. Z kolei, gdy korzysta się ze świadczeń analityka takiego jak  ekspert kredytowy Szczecin, to przebiegnie to o wiele prędzej. 

Przygotowanie dokumentacji oraz negocjowanie z bankiem 

Po sprawdzeniu ofert i dopasowaniu najkorzystniejszej można oczekiwać na przygotowanie dokumentacji i negocjowanie z bankiem. Doradcy świetnie zorientowani są w specyfice paru instytucji bankowych i w rezultacie wiedzą, jak dyskutować z osobami zatrudnionymi w bankach, aby otrzymać korzystniejsze warunki kredytowania dla konsumentów. Można chociażby liczyć na: obniżenie rocznego oprocentowania kredytu, niższą prowizję, czy lepsze ubezpieczenie. Przy produkcie finansowym jakim jest kredyt hipoteczny Szczecin jest to szczególnie ważne. Ekspert skontaktuje się także z kancelarią notarialną lub z agentem nieruchomości na etapie zebrania wymaganych dokumentów do oddziału bankowego. Kredytobiorca ma pewność, iż wszystko będzie zrobione dobrze oraz prędko. Również w przypadku kredytu takiego jak kredyt gotówkowy Szczecin specjalista zajmie się wszystkim, sprawdzając przepisy, jakie mogą być niezrozumiałe dla konsumentów.

Doradca Kredytowy Szczecin