Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Trzebnicy

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Trzebnicy

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Trzebnica, Żmigród, Oborniki Śląskie, Prusice

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Trzebnicy na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Trzebnicy na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Trzebnicy lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Trzebnica

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Trzebnicy.

Informacje na temat zakupu nieruchomości z pomocą kredytu bankowego w ramach konsultacji z doradcą od kredytów z Trzebnicy 

Informacje w temacie okresu kredytowania udzielone przez specjalistów od kredytów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. zaliczają się do informacji ważniejszych. Z uwagi na to że analitycy od wielu lat współpracują z kilkunastoma bankami, nad wyraz świetnie orientują się, jakie wśród rozwiązań mogą rekomendować konsumentom. Dawniej rolę taką pełnił doradca kredytowy Trzebnica, a obecnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Kredytobiorcy muszą przede wszystkim wiedzieć o tym, iż stawki zobowiązania finansowego to nie jedynie koszty związane z korzystaniem z produktu finansowego. Ostatecznie wpływają na nie wszystkie opłaty, jakie trzeba uiścić w banku albo inne opłaty, adekwatne dla wyznaczonego rodzaju zobowiązania finansowego. Na przykład, dla kredytu hipotecznego będzie to opłata, jaką należy uiścić w kancelarii notarialnej. Przykładowe z kosztów są narzucone z góry i kredytobiorca nie ma na nie wpływu, z kolei są kwoty, jakie można zminimalizować albo zrezygnować z nich. I o tym właśnie na spotkaniu poinformuje doradca finansowy Trzebnica, nakierowując bardziej akcent na dobór okresu spłacania zobowiązania finansowego. Trzeba mieć świadomość, iż im ten okres jest skrócony, tym wyższa okaże się rata kredytu, aczkolwiek równocześnie opłaty za kredyt będą niskie. Przy dłuższym okresie spłaty rata okaże się niższa, lecz wydatki będą większe. Z tego powodu to rozwiązanie należy rozpatrywać też indywidualnie. Mający opiniodawcze zorientowanie ekspert kredytowy Trzebnica oceni, czy dla danego klienta opłacalne okaże się skrócenie albo wydłużanie terminu spłaty kredytu. Czas udzielania kredytu to znaczący wskaźnik, decydujący o wysokości comiesięcznej części należności za kredyt. Im bardziej wydłużony jest ten okres, tym rata okaże się obniżona. Natomiast, rozsądnie jest mieć świadomość, że nie jest to równoznaczne z niskimi kosztami. Przez większy okres czasu uregulowany jest albowiem kapitał, od którego comiesięcznie spłacane są dodatkowe należności. 

Rodzaj zobowiązania finansowego a termin jego spłaty 

Typ zobowiązania finansowego ma wpływ termin jego spłaty. Kiedy pobierze się kredyt hipoteczny Trzebnica to zwykle jest to zadłużenie pobrane na znacznie wydłużony czas niż kredyt gotówkowy Trzebnica, bo kredyt jest wyższy i potrzebne jest więcej czasu na jego spłatę. Aktualnie okres obowiązywania kredytu maksymalnie wyniesie trzydzieści pięć lat. Ekspert kredytowy wskaże z kolei w trakcie konsultacji, iż to, przez jaki okres będzie się spłacało zobowiązanie uzależnione jest zwłaszcza od sytuacji finansowej konsumenta. Jest to również nie bez znaczenia dla obliczenia zdolności kredytowej oraz przy wyborze określonej oferty, w czym też pomoże specjalista z Trinity Finance część Grupy ANG S.A

Doradca Kredytowy Trzebnica