Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Tucholi

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Tucholi

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Tuchola, Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Tucholi na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Tucholi na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Tucholi lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Tuchola

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Tucholi.

Procedura weryfikowania ofert kredytowych i leasingowych w Tucholi bazująca na współpracowaniu z Trinity Finance 

Procedura weryfikowania leasingu w Tucholi opierająca się na współpracowaniu z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  to rozwiązanie dające wiele dobrego tej osobie, która o tego typu ofertę leasingową się będzie starała. Leasing samochodu to nieskomplikowany sposób na to, by wzbogacać flotę zakładu o nowe samochody, przy użyciu najkorzystniejszych źródeł finansowania. W dodatku z wyjścia tego można zrobić użytek, jeśli jest się podmiotem prywatnym. Eksperci od kredytów mają możliwość dla interesujących się leasingobiorców sprawdzić leasing finansowy albo operacyjny. W dodatku mogą również objaśniać, na czym dokładnie polega wynajem długoterminowy oraz w jakich sytuacjach dobrze będzie z takiego rozwiązania korzystać. W przeszłości rolę tą spełniał doradca kredytowy Tuchola, a obecnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Po zaznajomieniu się z wymaganiami osoby, która zastanawia się nad pobraniem leasingu specjalista dobierze kilka ofert z branży, od różnych podmiotów. Są to najczęściej znane instytucje bankowe i firmy, do jakich zaliczają się między innymi: mLeasing, Pekao Leasing, Santander Leasing, czy Arval. Rolą specjalistów kredytowych pozostaje to, żeby dopasować dla klientów korzystne opcje finansowe, jak najbardziej dopasowane do perspektywy danej osoby. Konsumenci, jacy zdecydują się na to, aby doradca finansowy Tuchola z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. reprezentował ich interes z pewnością mogą się poczuć pewnie, ponieważ zapewniona będzie dla nich kompleksowa obsługa: od przejrzenia ofert aż do momentu odebrania kluczyków. 

Dobór najlepszych zasad finansowania za pośrednictwem kredytu lub leasingu 

Dobór najkorzystniejszych warunków finansowania za pomocą leasingu jest tym, czym ekspert kredytowy Tuchola będzie zajmować się, kiedy tylko zgłosi się do niego konsument zamierzający korzystać z tej opcji. Opierając się o papiery, jakie weźmie ze sobą konsument, specjaliści pomogą otrzymać najlepsze reguły finansowania: samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn transportu ciężkiego, maszyn przeznaczonych na place budowy a także elementów majątków trwałego posiadających odmienny charakter. Kiedy ktoś zamierza się dowiadywać, jaka na rynku marka leasingowa wystosowała dla niego idealne oferty, to z pomocą specjalistów ze wskazanej firmy też się może tego dowiedzieć. W trakcie analizowania doradcy wezmą pod wzgląd na przykład takie parametry jakimi są: kondycja firmy, czas prowadzenia działalności, czy typ zamierzonej inwestycji. Wystarczy objaśnić, co się planuje, a przejrzane zostaną wszystkie propozycje w zakresie produktów jakimi są: leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, pożyczka leasingowa, bądź wynajem długoterminowy. Podobnie, jak doradcy kredytowi zorientowani są w rozwiązaniach takich jak kredyt hipoteczny Tuchola czy kredyt gotówkowy Tuchola, tak samo zajmą się propozycjami leasingu. Zajmują się nie tylko weryfikowaniem propozycji, ale też na przykład będą negocjować warunki umów albo pomogą w otrzymaniu zniżek.

Doradca Kredytowy Tuchola