Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Warszawie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Warszawie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Dzielnice: Ochota, Wawer, Mokotów, Praga, Wilanów, Ursynów, Wola, Żoliborz, Bemowo

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Warszawie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Warszawie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Warszawie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy warszawa

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Warszawie.

Rzetelne wsparcie w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego w Warszawie | ANG

Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  gwarantuje rzetelne wsparcie w przejściu przez proces kredytowania na kupno nieruchomości w Warszawie. Jest to czymś możliwym, ponieważ zatrudnieni w tym miejscu eksperci finansowi świetnie poradzą sobie w tego typu czynnościach. Wcześniej funkcję taką spełniał doradca kredytowy Warszawa, a aktualnie obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Kredyt na zakup nieruchomości można pobrać nie tylko na kupno domu albo mieszkania, lecz również na generalny remont konkretnego budynku. Z tego względu trzeba jak najdokładniej przedstawić własny cel, żeby doradca finansowy Warszawa miał możliwość się całością zająć. Nie da się podważyć tego, że kredyt hipoteczny jest przykładowym z najbardziej wymagających rozwiązań bankowych. Powzięcie decyzji o jego wzięciu musi w takim razie być nad wyraz dokładnie przemyślane. Ma to wpływ na wiele lat i z tego względu specjaliście finansowemu trzeba dokładnie opowiedzieć wszystko o osobistej kondycji związanej z finansami oraz zaprezentować najmniejsze detale, jakie mogą mieć znaczenie w wyznaczeniu zdolności kredytowej. Przebieg przyznawania zobowiązania w banku okazuje się czymś skomplikowanym, czyli warto korzystać ze wsparcia tego, kto pomaga przez procedurę w sposób bezpieczny przechodzić. Tylko wtedy będzie pewność, że wszystko jest bezpośrednio tak jak trzeba. Konsultacja z ekspertem z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  jest potrzebna również w takiej sytuacji, kiedy potencjalny kredytobiorca chciałby ograniczyć spodziewane opłaty powiązane z kredytem na zakup nieruchomości i będzie zależeć mu na negocjowaniu optymalnych warunków. Szczególnie kiedy czyjaś sytuacja finansowa nie jest do końca stabilna, dobrze będzie korzystać z wszechstronnego wsparcia a propos nie tylko optymalnej oferty, lecz też rozporządzania finansami osobistymi. A to ma okazję właśnie zagwarantować ekspert kredytowy Warszawa, dostosowując porady stricte do danego klienta. 

Alternatywa godna podkreślenia: pożyczka hipoteczna

O tym, że eksperci przyjmujący klientów we wskazanej agencji funkcjonują wprawnie oraz są zorientowani na bieżąco w bankowości poświadcza między innymi to, że przedkładają wyjście jakim jest pożyczka hipoteczna. Ta opcja sprawdza się wtedy, kiedy konsument ma mieszkanie i w tym samym czasie będzie potrzebować dodatkowych środków finansowych. Jest to bez wątpienia dogodna alternatywa dla uzyskania kapitału z wyznaczeniem na dowolny cel. Zabezpieczeniem jest w takiej sytuacji określona nieruchomość. Osoby zainteresowane, zgłaszające się do podanej firmy z pewnością dowiedzą się, co należy robić, żeby bank chętnie przyznał pożyczkę hipoteczną. Często natomiast klienci kierują się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. wtedy, kiedy interesuje ich kredyt hipoteczny Warszawa i będzie zależeć im na tym, by ekspert kredytowy przeprowadził ich przez wszystkie etapy, jakich zakończeniem jest podpisanie najlepszej umowy kredytowej. Naturalnie, o ile kogoś zainteresuje kredyt gotówkowy Warszawa to także ma szansę konsultować decyzję a propos najlepszego zobowiązania finansowego z tej dziedziny.  Każdy specjalista przejrzy oferty paru banków i dopasuje dla klienta najkorzystniejszą. Pośrednik orientuje się w przepisach prawnych powiązanych z bankami, przeglądając wszystkie wznowienia. Ekspert kredytowy nie tylko pomaga wytypować najkorzystniejszą z ofert, lecz także zajmie się zebraniem zaświadczeń i wskaże, w jaki sposób załatwić kwestie formalne. Z tego względu można uznać, że ekspert kredytowy to profesjonalista, zapewniający pozyskanie pożyczki na najlepszych zasadach.

Doradca Kredytowy Warszawa