Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. we Włocławku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi we Włocławku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Włocławek, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Kowal, Lubień Kujawski, Lubraniec

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny we Włocławku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny we Włocławku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym we Włocławku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Włocławek

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości we Włocławku.

Ocena zdolności  kredytowej przez eksperta kredytowego Włocławek w przypadku klientów starających się o kredyt hipoteczny bądź leasing 

Analiza wiarygodności  leasingowej przez eksperta kredytowego Włocławek w przypadku klientów którzy starają się o leasing jest czymś nad wyraz znaczącym. Głównie, pozwoli na sprawniejsze zrealizowanie procedury przyznawania kredytu. Co tak samo ważne, daje bezpieczeństwo osobom, które o leasing będą starały się po raz pierwszy. Z tego względu warto w takim celu umawiać się na wizytę do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i w czasie rozeznania dowiedzieć się, jakie ma się alternatywy, kiedy chodzi o przyznanie leasingu. Okazało  się, że zdolność leasingowa jest tak samo znacząca jak wiarygodność niezbędna do przyznania kredytu. O tym biznesmena będzie uświadamiać właśnie specjalista w czasie pierwszej konsultacji. Dawniej funkcję tą pełnił doradca kredytowy Włocławek, a teraz zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Przetłumaczy on konsumentowi, że posiadanie tej zdolności sugeruje, że osoba starająca się o leasing może uregulować wszystkie raty o czasie a także w zgodzie z aktualną umową. O tym, jak konkretny bank będzie rozpatrywał zdolność konsumenta decyduje to, na jaki leasing ktoś się zdecyduje. W wypadku leasingu operacyjnego procedura nie jest utrudniona, gdyż nie jest tutaj wymagane sprawdzenie w Biurze Informacji Kredytowej. Natomiast, niektóre oddziały bankowe mogą domagać się sprawdzania zdolności kredytowej w tym zakresie. Ma to znaczenie ze względu na raty leasingu, jakie miałyby w rozumieniu instytucji bankowej obniżyć przychody przedsiębiorstwa. Odmiennie natomiast sytuacja prezentuje się, o ile będzie chodziło o leasing finansowy. Tutaj umożliwione jest podpisywanie umowy na pojazd od każdego sprzedawcy krajowego. Wykwalifikowany doradca finansowy Włocławek przetłumaczy klientowi, że może leasing taki wziąć na samochód zarówno najnowszy, jak i już wykorzystywany wcześniej. Zdolność kredytowa ma tutaj z kolei znacznie mniejsze znaczenie. Dlatego ten rodzaj leasingu polecany jest przez ekspert kredytowy Włocławek zwłaszcza takim przedsiębiorstwom, jakie tyle co rozpoczynają prowadzić działalność i dotychczasowo nie miały szans na to, aby stworzyć zdolność kredytową. 

Na jakiej przesłance ekspert kredytowy Włocławek wylicza zdolność kredytową lub leasingową? 

W podobny sposób jak w przypadku kredyt hipoteczny Włocławek, analityk taki jak ekspert kredytowy weźmie pod wzgląd kilka kwestii bezpośrednio przekładających się na zdolność leasingową. Czynnikami, jakie na pewno będą przez niego skontrolowane dla konkretnego klienta są: obroty firmy, jej przychód, aktualne zobowiązania, czas obowiązywania zadłużeń a także historia zadłużeń. Obeznany doradca jest świadomy, jak rozpatrzyć ostatni rok rachunkowy, by dana firma dostała leasing na atrakcyjnych regułach. Jeśli zaś konsument dodatkowo zamierza się starać o kredyt gotówkowy Włocławek, to na tyle skomplikowanym zapytaniem ekspert też może się zajmować.

Doradca Kredytowy Włocławek