Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Lubaczowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Lubaczowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Lubaczów, Cieszanów, Horyniec Zdrój, Narol, Oleszyce, Jarosław

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Lubaczowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Lubaczowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Lubaczowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Lubaczów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Lubaczowie.

Skrupulatne oceny ofert odnoszące się do kredytów firmowych oraz hipotecznych, jakie możesz uzyskać dzięki współpracy z Ekspertem Kredytowym ANG

Skrupulatne analizy ofert odnoszące się do kredytów dla firm, jakie przeprowadzają eksperci kredytowi z przedsiębiorstwa Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. sprawiają, iż właściciele firm nie muszą się przejmować, że nie poradzą sobie ze spłaceniem zobowiązań finansowych. Do niedawna rolę taką wypełniał doradca kredytowy Lubaczów, a aktualnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Zapisując się na pierwszą konsultację właściciel firmy musi jak najdokładniej przemyśleć, jaka kwota go zainteresuje, pod kątem przeznaczenia kredytu. Jeżeli dla przykładu ktokolwiek chciałby przebudować park maszynowy lub otwierać kolejną filię przedsiębiorstwa, to będzie potrzebować dużych środków pieniężnych aniżeli wówczas, kiedy będzie mu niezbędne otrzymanie funduszy na jednorazowe przedsięwzięcie. Specjalista taki jak doradca finansowy Lubaczów będzie mógł na takiej podstawie wyciągnąć lepsze ustalenia a propos tego, jakie propozycje przeglądać. Wsłuchanie się w plany biznesowe przedsiębiorstwa oraz zaznajomienie z jej bieżącą kondycją finansową pozwala wyciągać właściwe stwierdzenia. Kompetentny ekspert kredytowy Lubaczów będzie informował również właściciela firmy, jakich będzie potrzebować papierów do analizy. Są to szczególnie dokumenty z zakresu uproszczonej księgowości, jakimi są: KPiR za rok aktualny a także osobisty podatek dochodowy za ostatni zamknięty rok podatkowy. Z zakresu pełnej księgowości trzeba przygotować: bilans oraz RZiS za rok bieżący oraz bilans i Rachunek Zysków i Strat za zamknięty rok obrotowy. W efekcie ekspert kredytowy ma okazję wyciągać pierwsze wnioski, co wymaga zgromadzenia. Specjalista skoncentruje się także na czynnikach takich jak: wysokość wkładu własnego, sposób liczenia zdolności kredytowej, czy długość kredytowania. Dodatkowo, specjalista skieruje uwagę na czynniki do jakich zalicza się niewykluczone zabezpieczenie dla kredytu. Ma to o tyle większe znaczenie, że w obrębie opublikowanych wiadomości propozycje kredytów w różnych oddziałach bankowych mogą się znacząco różnić. Jeśli w takim razie przedsiębiorca skorzysta z propozycji eksperta kredytowego, to nie musi się obawiać, że podejmie niesłuszną decyzję. 

W jakich sprawach dodatkowo pomagają eksperci kredytowi ANG?

Eksperci kredytowi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. mogą dodatkowo pomóc klientom w innych kwestiach, dotyczących innych produktów finansowych. Może to być przykładowo analiza dotycząca kredytu takiego jak kredyt hipoteczny Lubaczów, pobierany na kupno mieszkania. Może to być również kredyt gotówkowy Lubaczów na różne plany: urlop, wyjazdy służbowe, zakup samochodu, bądź prace remontowe. Kierując się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., konsument ma szansę na podjęcie najlepszej decyzji o tym, co wybrać w zgodzie z własnymi warunkami życia. Jego wymagania są kluczowe. Jako że eksperci kredytowi zatrudnieni są niezależnie, a nie dla banków z jakimi współpracują, nie ma mowy faworyzowaniu oraz narzuceniu klientom ofert z jednego banku. Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. realizuje nie tylko analizowanie ofert kredytów hipotecznych, lecz też formalnościach na kolejnych etapach. Po powzięciu przez konsumenta prywatnego albo prowadzącego działalność gospodarczą postanowienia o tym, jaki wybrać kredyt, ekspert kredytowy przygotuje wniosek kredytowy i dostarczy go do wytypowanego banku. Kolejno będzie kontaktować się z oddziałem bankowym, aby doinformować się, czy wniosek został rozpatrzony pozytywnie, czy też trzeba dołączyć inne podania. Nie da się ukryć, że propozycji finansowania jest dużo i każdy bank ma inne wymagania  przyznania środków finansowych. Z takiego względu nawiązanie współpracy z ekspertem kredytowym minimalizuje niebezpieczeństwo błędu. Ekspert kredytowy poda  zdolność do spłaty zadłużenia dla konsumenta i to pozwoli wybrać najlepsze propozycje.

Doradca Kredytowy Lubaczów