Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Jarosławiu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Jarosławiu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Jarosław, Radymno, Laszki, Pruchnik, Przeworsk, Lubaczów, Przemyśl

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Jarosławiu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Jarosławiu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Jarosławiu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Jarosław

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Jarosławiu.

Szczegółowe analizy ofert odnoszące się do kredytów hipotecznych oraz firmowych, jakie przeprowadzają eksperci kredytowi ANG 

Skrupulatne oceny propozycji odnoszące się do kredytów dla firm, które przeprowadzają eksperci kredytowi z firmy Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. powodują, że przedsiębiorcy nie mają powodu się obawiać, że nie poradzą sobie ze spłaceniem kredytu. W przeszłości rolę tą spełniał doradca kredytowy Jarosław, a teraz zobowiązania te przejął ekspert kredytowy. Umawiając się na pierwsze spotkanie przedsiębiorca powinien jak najdokładniej obmyślić, jaka suma go zainteresuje, pod względem wykorzystania kredytu. Kiedy na przykład ktokolwiek chce przebudować park maszynowy albo otworzyć kolejną filię firmy, to będzie potrzebować dużych środków pieniężnych aniżeli wtedy, gdy będzie mu niezbędne uzyskanie funduszy na jednorazowe zadanie. Analityk taki jak doradca finansowy Jarosław będzie mógł na takiej przesłance wyciągać lepsze ustalenia a propos tego, jakie oferty przejrzeć. Wsłuchanie się w plany biznesowe przedsiębiorstwa oraz zaznajomienie z jej aktualną sytuacją finansową pozwala wyciągnąć stosowne postulaty. Mający odpowiednie przygotowanie ekspert kredytowy Jarosław będzie informował też przedsiębiorcę, jakich będzie potrzebować papierów do sprawdzenia. Będą to w głównej mierze papiery z zakresu prostych wykazów księgowych, jakimi są: Księga Przychodów i Rozchodów za rok aktualny a także osobisty podatek dochodowy za ostatni zamknięty rok obrotowy. Z zakresu pełnej księgowości trzeba opracować: bilans oraz RZiS za rok bieżący oraz bilans i RZiS za zamknięty rok podatkowy. W efekcie ekspert kredytowy ma okazję wyciągać pierwsze wnioski, co wymaga zebrania. Specjalista skoncentruje się także na czynnikach jakimi są: wysokość wkładu własnego, sposób obliczania zdolności kredytowej, bądź okres kredytowania. W dodatku, ekspert zwróci uwagę na czynniki do jakich zalicza się przewidywane zabezpieczenie dla pożyczki. Ma to tym większe znaczenie, że w zakresie podanych informacji oferty kredytów w wielu oddziałach bankowych mogą się znacząco różnić. Jeżeli w takim razie biznesmen zrobi użytek z porad eksperta kredytowego, to nie powinien się obawiać, że może podjąć złą decyzję. 

W jakich sprawach dodatkowo pomagają eksperci kredytowi ANG?

Eksperci kredytowi z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. mają możliwość w dodatku pomagać konsumentom w innych sprawach, dotyczących pozostałych produktów finansowych. Może to być przykładowo analiza odwołująca się do kredytu takiego jak kredyt hipoteczny Jarosław, wzięty na zakup domu. Może to być również kredyt gotówkowy Jarosław na różne cele: urlop, wyjazdy służbowe, zakup samochodu, czy prace remontowe. Przychodząc do Trinity Finance część Grupy ANG S.A., konsument ma szansę na podjęcie odpowiedniej decyzji o tym, co wybrać w zgodzie z własnymi realiami życia. Jego potrzeby są najważniejsze. Ze względu na to że eksperci kredytowi zatrudnieni są na własnych warunkach, a nie dla instytucji bankowych z jakimi współpracują, nie ma mowy preferowaniu oraz narzucaniu klientom propozycji z jednej instytucji. Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oferuje nie tylko analizę propozycji kredytów hipotecznych, lecz też procedurach na kolejnych etapach. Po podjęciu przez konsumenta prywatnego albo biznesowego postanowienia o tym, jaki wybrać kredyt, ekspert kredytowy wystosuje wniosek kredytowy i dostarczy go do wytypowanego banku. Kolejno będzie kontaktować się z bankiem, żeby doinformować się, czy wniosek jest przyjęty, czy też trzeba przynieść dodatkowe podania. Nie można ukryć, że ofert kredytowania jest sporo i każdy oddział banku ma odmienne zasady  przydzielania środków finansowych. Z takiego względu nawiązanie współpracy z ekspertem kredytowym minimalizuje ryzyko błędu. Ekspert kredytowy poda  zdolność do spłaty zadłużenia dla klienta i to pozwoli wyselekcjonować trafne propozycje.

Doradca Kredytowy Jarosław