Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Przeworsku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Przeworsku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Przeworsk, Adamówka, Gać, Sieniawa, Tryńcza, Zarzecze, Jarosław, Leżajsk, Łańcut

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Przeworsku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Przeworsku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Przeworsku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy przeworsk

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Przeworsku.

Wsparcie w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu firmowego lub hipotecznego dzięki pomocy Eksperta Finansowego ANG w Przeworsku 

Szczegółowe oceny propozycji dotyczące kredytów dla firm, które wykonują eksperci kredytowi z firmy Trinity Finance część Grupy ANG S.A. sprawiają, iż właściciele firm nie muszą się obawiać, że nie poradzą sobie ze spłatą kredytu. W przeszłości rolę taką pełnił doradca kredytowy Przeworsk, a aktualnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Umawiając się na pierwszą konsultację właściciel firmy powinien dokładnie zastanowić się, jaka kwota go zainteresuje, pod kątem wykorzystania kredytu. Jeśli na przykład ktoś chce rozbudować park maszynowy lub otwierać nową siedzibę firmy, to potrzebuje większych nakładów finansowych aniżeli wtedy, kiedy będzie mu potrzebne otrzymanie środków na jednorazowe zadanie. Specjalista taki jak doradca finansowy Przeworsk może na tej podstawie wyciągnąć lepsze konkluzje a propos tego, jakie oferty zobaczyć. Osłuchanie się z planami biznesowymi zakładu i zapoznanie z jej aktualną kondycją finansową pozwoli wyciągać stosowne postulaty. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Przeworsk poinformuje także właściciela firmy, jakich będzie potrzebować dokumentów do analizy. Są to głównie dokumenty z obrębu uproszczonej księgowości, do jakich zaliczają się: Księga Przychodów i Rozchodów za rok aktualny oraz osobisty podatek dochodowy za ostatni zamknięty rok podatkowy. Z zakresu pełnej księgowości należy przygotować: bilans a także Rachunek Zysków i Strat za rok aktualny oraz bilans i RZiS za zamknięty rok podatkowy. Dzięki temu ekspert kredytowy ma możliwość wyciągnąć pierwsze wnioski, co domaga się zgromadzenia. Specjalista skupi się także na czynnikach jakimi są: wysokość wkładu własnego, sposób liczenia zdolności do spłaty kredytu, bądź okres spłaty kredytu. W dodatku, ekspert skieruje wzgląd na czynniki takie jak niewykluczone zabezpieczenie dla pożyczki. Ma to tym większe znaczenie, że w obrębie podanych informacji oferty kredytów w różnych bankach mogą się wyraźnie odróżniać. Kiedy wobec tego biznesmen skorzysta z propozycji eksperta od kredytów, to nie musi się przejmować, że może podjąć złą decyzję. 

W jakich sprawach jeszcze pomagają Eksperci Kredytowi ANG?

Eksperci kredytowi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. mogą jeszcze pomóc klientom w innych sprawach, dotyczących innych produktów pieniężnych. Może to być na przykład analiza dotycząca kredytu takiego jak kredyt hipoteczny Przeworsk, wzięty na zakup nieruchomości. Może to być również kredyt gotówkowy Przeworsk na dowolne cele: urlop, wyjazdy zawodowe, kupno auta, czy prace remontowe. Przychodząc do Trinity Finance część Grupy ANG S.A., konsument ma szansę na podjęcie odpowiedniej decyzji o tym, co wybrać w zgodzie z własnymi warunkami życiowymi. Jego oczekiwania są najważniejsze. Ze względu na to że eksperci kredytowi pracują na własnych warunkach, a nie dla instytucji bankowych z jakimi nawiązali współpracę, nie ma mowy faworyzowaniu oraz narzuceniu konsumentom propozycji z jednej instytucji. Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. proponuje nie tylko analizowanie ofert kredytów hipotecznych, ale też procedurach na dalszych etapach. Po podjęciu przez konsumenta prywatnego lub biznesowego postanowienia o tym, jaki wziąć kredyt, ekspert kredytowy wystosuje wniosek o przyznanie kredytu i dostarczy go do wytypowanego banku. Kolejno będzie kontaktować się z bankiem, aby doinformować się, czy wniosek został przyjęty, bądź też należy przynieść jeszcze jakieś podania. Nie można ukryć, że ofert kredytowania jest dużo i każdy oddział banku ma odmienne wymagania  przydzielania środków finansowych. Z tego względu współpraca z ekspertem kredytowym zmniejsza ryzyko pomyłki. Ekspert kredytowy wyznaczy  zdolność kredytową dla klienta i to pozwala wybrać trafne propozycje.

Doradca Kredytowy Przeworsk