Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Łańcucie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Łańcucie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Łańcut, Czarna, Markowa, Rakszawa, Przeworsk, Leżajsk, Rzeszów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Łańcucie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Łańcucie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Łańcucie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Łańcut

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Łańcucie.

Informacje na temat oferty banków dotyczących kredytów hipotecznych oraz firmowych, jakich udzielają Eksperci Kredytowi ANG w Łańcucie 

Wiadomości na temat kredytów dla firm, jakich udzielą specjaliści od kredytów w Łańcucie to jedna z usług, z jakich można korzystać w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i oczekiwać, iż po takiej konsultacji będzie się w całości doskonale zorientowanym. Dawniej rolę taką wypełniał doradca kredytowy Łańcut, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Z tego powodu będzie informować o tym, co ma wartość dla przedsiębiorców, którym będzie zależało na tym, aby właśnie ten kredyt otrzymać. Każdy zarządca działalności, który myśli o tym, aby się rozwinąć w dyscyplinie, w jakiej prosperuje, musi w takim razie zastanowić się nad wzięciem kredytu. Instytucje bankowe oferują je na bardzo dobrych warunkach, a więc opłaca się z tych rozwiązań skorzystać. Niezależnie od tego, czy tyle co ktoś zakłada działalność, czy ma już firmę od dłuższego czasu. Dobrze jest omawiać swoją sytuację z ekspertem takim jak doradca finansowy Łańcut, wyjaśnić na jaki cel zamierza się pobierać kredyt oraz przekonać, czy posiada się spodziewaną zdolność do przyznania kredytu. Tylko wówczas będzie przekonanie, że podejmuje się właściwą decyzję oraz wybierze odpowiednie propozycje związane z przyznaniem kredytu, jakie można będzie bez kłopotu spłacać, nie obawiając się, że może spisać swoją działalność na zbankrutowanie. Kredyty dla firm najczęściej dotyczą dużych sum oraz nie w każdym przypadku umożliwione jest to, żeby je dostać, o ile nie będzie się właściwie przygotowanym. I to dokładnie z tego powodu tak znaczące jest to, żeby nawiązać kontakt ze specjalistami, jacy będą zajmować się analizowaniem bieżącej kondycji finansowej firmy. Nie ma wtedy ryzyka, iż podejmie się złą decyzję. Co istotne, ekspert kredytowy Łańcut z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. proponuje wsparcie nie tylko w doborze i analizowaniu oferty, lecz też pomoże przejść klientowi przez cały proces kredytowy aż do wpłynięcia środków na konto firmowe. 

Dokładna analiza finansowa firmy jako wstęp do uzyskania kredytu na korzystnych warunkach

Szczegółowa analiza zasobów finansowych w firmie to baza do otrzymania kredytu na nad wyraz korzystnych regułach. Ekspert kredytowy, który się tym zajmie w pierwszej kolejności zrobi szczegółową analizę finansów w firmie, pod względem zdolności do przyznania kredytu. Kolejno natomiast udzieli podpowiedzi, jakie z rozwiazań są korzystne i możliwe do spłacenia przez przedsiębiorstwo. Doświadczenie specjalisty umożliwi uwzględnianie nie tylko bieżącej kondycji pieniężnej przedsiębiorstwa, ale również pozwoli wysuwać wnioski odnośnie tego, jak firma będzie funkcjonowała w dalszych latach pod kątem zawieranych inwestycji. To pozwala na zyskanie szerokiej optyki i nie ma potrzeby się bać, iż ktokolwiek mógłby cokolwiek pominąć przy analizie konkretnych propozycji. Odpowiedzialne ukierunkowanie specjalistów od kredytów daje gwarancję kredytobiorcom, że mogą poradzić sobie ze spłacaniem. Kwota kredytu dla firmy uzależniona jest od tego, na jaki zamiar jest on przeznaczony. Zaletą natomiast jest to, iż na podobnej zasadzie jak kredyt hipoteczny Łańcut to zobowiązanie może być także pobierane na długi czas oraz większą sumę. Nawet więc, jeśli ktoś obecnie będzie mieć nie tak dobrą zdolność kredytową, to może sobie pozwalać na rozkładanie spłaty w dłuższej perspektywie czasowej. W tym dokładnie ekspert kredytowy może udzielić pomocy i opłaca się z tego skorzystać. Umawiając spotkanie z ekspertem kredytowym będzie się poinformowanym o tym, jakie papiery należy przygotować. W dodatku, w czasie prezentacji ofert specjalista skupi się na tym, by przedstawiać wyłącznie te, które są aktualne oraz dopasowane do aktualnych uwarunkowań panujących na rynku. Na podobną pomoc oraz dogłębne obserwacje mogą oczekiwać klienci, jacy zamierzają pobierać kredyt gotówkowy Łańcut i także kontaktują się ze specjalistami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Łańcut