Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Rzeszowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Rzeszowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Rzeszów, Dynów, Głogów Małopolski, Kamień, Krasne, Tyczyn, Brzozów, Strzyżów, Ropczyce, Łańcut

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Rzeszowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Rzeszowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Rzeszowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Rzeszów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Rzeszowie.

Informacje na temat kredytów firmowych, jakich udzielają Eksperci Kredytowi ANG w Rzeszowie 

Informacje w temacie kredytów firmowych, jakich udzielą eksperci kredytowi w Rzeszowie to jedna z usług, z jakich można korzystać w Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oraz spodziewać się, iż po takiej konsultacji będzie się we wszystkim doskonale zorientowanym. Do niedawna rolę taką spełniał doradca kredytowy Rzeszów, a aktualnie obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Z tego powodu poinformuje o tym, co może mieć wartość dla właścicieli firm, jakim będzie zależało na tym, by dokładnie taki kredyt uzyskać. Każdy właściciel działalności, który zastanawia się nad tym, aby się rozwijać w dziedzinie, w jakiej funkcjonuje, musi wobec tego zastanowić się nad pobraniem kredytu. Banki proponują je na świetnych zasadach, wobec czego opłaca się z tych opcji robić użytek. Abstrahując od faktu, czy dopiero ktoś założył działalność, czy będzie mieć już firmę od dłuższego czasu. Rozsądnie jest omawiać swoją sytuację z ekspertem takim jak doradca finansowy Rzeszów, wyjaśnić na jaki cel chce się pobierać kredyt i przekonać, czy ma się odpowiednią zdolność kredytową. Jedynie wtedy będzie przekonanie, iż podejmuje się słuszną decyzję i wybiera odpowiednie propozycje związane z przyznaniem kredytu, jakie da się bez trudności spłacić, nie bojąc się, że spisze się swoją firmę na bankructwo. Kredyty dla firm często dotyczą dużych kwot i nie w każdym przypadku umożliwione jest to, żeby je otrzymać, o ile nie będzie się odpowiednio przyszykowanym. I to dokładnie z tego powodu tak ważne jest to, żeby nawiązywać kontakt z ekspertami, jacy zajmą się przeanalizowaniem aktualnej kondycji związanej z finansami firmy. Nie ma wówczas niebezpieczeństwa, że będzie podejmować się niewłaściwą decyzję. Co ważne, ekspert kredytowy Rzeszów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oferuje wsparcie nie tylko w doborze i przeanalizowaniu propozycji, ale też przeprowadzi klienta przez kompletny proces kredytowania aż do uruchomienia pieniędzy na koncie firmowym. 

Szczegółowa analiza zasobów finansowych w firmie jako baza do uzyskania kredytu na optymalnych i przejrzystych warunkach 

Dokładna analiza zasobów finansowych w firmie to baza do otrzymania kredytu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ekspert kredytowy, który się tym zajmie najpierw zrobi dokładną ocenę środków pieniężnych w firmie, pod kątem zdolności kredytowej. Później zaś podpowie, jakie z rozwiazań są korzystne i możliwe do spłacenia przez zakład. Doświadczenie specjalisty umożliwi uwzględnienie nie tylko bieżącej kondycji pieniężnej przedsiębiorstwa, lecz też pozwala wysuwać wnioski co do tego, jak marka będzie prosperowała w dalszych latach pod względem zawartych transakcji. To pozwala na uzyskanie poszerzonej optyki i nie ma potrzeby się bać, iż ktoś miałby coś pominąć przy analizowaniu konkretnych propozycji. Odpowiedzialne ukierunkowanie ekspertów od kredytów przynosi gwarancję kredytobiorcom, że mogą poradzić sobie ze spłacaniem. Kwota kredytu dla firmy uzależniona jest od tego, na jaki zamiar jest on przeznaczony. Atutem z kolei jest to, iż podobnie jak kredyt hipoteczny Rzeszów to zobowiązanie może być też pobrane na długi czas oraz wyższą sumę. Nawet więc, jeżeli ktokolwiek aktualnie ma nie tak dobrą zdolność kredytową, to może sobie pozwolić na rozkładanie spłacania w dłuższej perspektywie czasowej. W tym właśnie ekspert kredytowy może pomagać i warto z tego skorzystać. Rezerwując wizytę z ekspertem od kredytów będzie się informowanym o tym, jakie dokumenty trzeba przygotować. W dodatku, podczas prezentacji propozycji ekspert skupi się na tym, by przedstawiać wyłącznie te, które są aktualnie obowiązujące i dopasowane do aktualnych warunków panujących na rynku. Na podobną pomoc oraz dokładne analizy mogą oczekiwać klienci, którzy planują pobierać kredyt gotówkowy Rzeszów i także nawiązują kontakt ze specjalistami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Rzeszów