Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Ropczycach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Ropczycach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Ropczyce, Ostrów, Sędziszów Małopolski, Iwierzyce, Strzyżów, Jasło, Dębica, Kolbuszowa, Rzeszów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Ropczycach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Ropczycach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Ropczycach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Ropczyce

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Ropczycach.

Informacje w temacie kredytów firmowych, jakich udzielają specjaliści od kredytów w Ropczycach

Wiadomości w temacie kredytów firmowych, jakich udzielają specjaliści od kredytów w Ropczycach to jedna z usług, z jakich można skorzystać w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i spodziewać się, iż po tej rozmowie będzie się we wszystkim świetnie poinformowanym. W przeszłości rolę taką wypełniał doradca kredytowy Ropczyce, a teraz obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Dlatego będzie informować o tym, co ma wartość dla przedsiębiorców, jakim zależy na tym, żeby dokładnie taki kredyt otrzymać. Każdy zarządca firmy, który myśli o tym, żeby się rozwijać w dziedzinie, w jakiej prosperuje, powinien wobec tego zastanowić się nad wzięciem kredytu. Banki oferują je na doskonałych zasadach, wobec czego opłaca się z takich rozwiązań skorzystać. Niezależnie od tego, czy tyle co ktoś zakłada działalność, czy ma już firmę od dłuższego czasu. Rozsądnie jest omawiać swoją sytuację ze specjalistą takim jak doradca finansowy Ropczyce, objaśnić na jaki cel zamierza się pobrać kredyt oraz przekonać, czy posiada się odpowiednią zdolność do przyznania kredytu. Wyłącznie wówczas będzie gwarancja, że podejmuje się właściwą decyzję oraz wybiera odpowiednie oferty kredytowania, jakie da się bez trudności spłacić, nie obawiając się, że spisze się własną działalność na upadłość. Kredyty dla przedsiębiorstw najczęściej dotyczą dużych kwot i nie zawsze umożliwione jest to, by je otrzymać, jeśli nie będzie się właściwie przygotowanym. I to właśnie dlatego tak znaczące pozostaje to, aby nawiązywać relacje ze specjalistami, jacy zajmą się analizowaniem bieżącej kondycji finansowej firmy. Nie ma wtedy niebezpieczeństwa, że podejmie się niewłaściwą decyzję. Co istotne, ekspert kredytowy Ropczyce z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. oferuje wsparcie nie tylko w doborze i przeanalizowaniu propozycji, ale też pomoże przejść klientowi przez całościowy proces kredytowania aż do uruchomienia środków na konto firmowe. 

Szczegółowa analiza zasobów finansowych firmowych jako baza do otrzymania kredytu na nad wyraz korzystnych regułach 

Dokładna analiza finansów w firmie to baza do uzyskania kredytu na wyjątkowo satysfakcjonujących regułach. Ekspert kredytowy, który się tym zajmie na początku zrobi dokładną ocenę środków pieniężnych w firmie, pod kątem zdolności do przyznania kredytu. Później natomiast udzieli podpowiedzi, jakie z propozycji są optymalne i możliwe do spłaty przez przedsiębiorstwo. Doświadczenie specjalisty umożliwia uwzględnienie nie tylko aktualnej sytuacji finansowej firmy, ale również pozwala prognozować odnośnie tego, jak marka będzie funkcjonowała w dalszych latach pod względem zawieranych transakcji. To pozwoli na otrzymanie poszerzonej perspektywy i nie ma potrzeby się obawiać, iż ktokolwiek mógłby cokolwiek pominąć przy analizie poszczególnych rozwiązań. Rzeczowe ukierunkowanie specjalistów kredytowych daje gwarancję osobom pobierającym kredyt, że mogą poradzić sobie ze spłacaniem. Kwota kredytu firmowego zależna jest od tego, na jaki zamiar jest on przeznaczony. Atutem natomiast jest to, iż podobnie jak kredyt hipoteczny Ropczyce to zobowiązanie może zostać także pobierane na długi czas oraz większą kwotę. Nadto w takim razie, o ile ktoś aktualnie będzie mieć nie tak dobrą zdolność do spłacenia kredytu, to może sobie pozwalać na rozłożenie spłaty w dłuższej perspektywie czasowej. W takiej kwestii dokładnie ekspert kredytowy może pomóc i dobrze jest z tego korzystać. Umawiając wizytę z ekspertem od kredytów będzie się poinformowanym o tym, jakie papiery trzeba przyszykować. Ponadto, w trakcie prezentacji propozycji specjalista skoncentruje się na tym, aby przedłożyć wyłącznie te, które są aktualnie obowiązujące oraz dostosowane do aktualnych uwarunkowań rynkowych. Na zbliżoną pomoc i dogłębne obserwacje mogą oczekiwać klienci, którzy chcą pobierać kredyt gotówkowy Ropczyce i również kontaktują się ze specjalistami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Ropczyce