Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Kolbuszowej

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Kolbuszowej

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Kolbuszowa, Dzikowiec, Majdan Królewski, Niwiska, Tarnobrzeg, Mielec, Ropczyce, Rzeszów, Stalowa Wola, Nisko

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Kolbuszowej na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Kolbuszowej na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Kolbuszowej lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy kolbuszowa

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Kolbuszowej.

Informacje na temat kredytów dla firm oraz hipotecznych, dzięki pomocy Ekspertów Kredytowych w Kolbuszowej

Informacje w temacie kredytów dla firm, jakich udzielą specjaliści od kredytów w Kolbuszowej to jedna z usług, z jakich można skorzystać w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i oczekiwać, iż po takiej rozmowie będzie się we wszystkim świetnie poinformowanym. W przeszłości funkcję tą pełnił doradca kredytowy Kolbuszowa, a teraz obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Dlatego będzie informować o tym, co ma wartość dla właścicieli firm, jakim zależy na tym, by właśnie taki kredyt otrzymać. Każdy zarządca działalności, który zastanawia się nad tym, by się rozwijać w dziedzinie, w jakiej prosperuje, zobowiązany jest w takim razie zastanowić się nad pobraniem kredytu. Instytucje bankowe proponują je na doskonałych warunkach, wobec czego opłaca się z takich rozwiązań skorzystać. Niezależnie od faktu, czy tyle co ktoś zakłada działalność, czy ma już działalność od dłuższego czasu. Rozsądnie jest omówić swoją sytuację z ekspertem jakim jest doradca finansowy Kolbuszowa, wyjaśnić na jaki plan chce się pobierać kredyt i przekonać, czy ma się odpowiednią zdolność kredytową. Wyłącznie wówczas będzie gwarancja, że podejmuje się właściwą decyzję oraz wybiera odpowiednie oferty kredytowania, jakie da się bez kłopotu spłacać, nie bojąc się, że może spisać własną firmę na upadłość. Kredyty dla firm często dotyczą większych sum oraz nie zawsze umożliwione jest to, by je otrzymać, o ile nie będzie się właściwie przyszykowanym. I to właśnie dlatego tak znaczące jest to, żeby nawiązywać relacje ze specjalistami, jacy będą zajmować się przeanalizowaniem bieżącej kondycji związanej z finansami firmy. Nie ma wtedy ryzyka, iż podejmie się nieodpowiednią decyzję. Co istotne, ekspert kredytowy Kolbuszowa z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. proponuje wsparcie nie tylko w doborze i analizowaniu oferty, lecz też pomoże przejść klientowi przez cały proces kredytowania aż do wpłynięcia środków na konto firmowe. 

Szczegółowa analiza finansów firmowych jako baza do uzyskania kredytu na korzystnych warunkach

Dokładna analiza finansów firmowych to baza do otrzymania kredytu na nad wyraz satysfakcjonujących zasadach. Ekspert kredytowy, który się tym będzie zajmować najpierw zrobi dokładną analizę środków pieniężnych w firmie, pod względem zdolności do przyznania kredytu. Później zaś podpowie, jakie z propozycji są najlepsze i możliwe do spłacenia przez zakład. Doświadczenie specjalisty pozwoli na uwzględnianie nie tylko bieżącej kondycji finansowej firmy, lecz także pozwoli wysuwać wnioski co do tego, jak firma będzie funkcjonowała w dalszych latach pod względem zawartych inwestycji. To pozwala na uzyskanie szerokiej perspektywy i nie trzeba się obawiać, iż ktoś mógłby cokolwiek pominąć przy analizie konkretnych rozwiązań. Rzeczowe nastawienie ekspertów od kredytów przynosi pewność kredytobiorcom, iż poradzą sobie ze spłacaniem. Suma kredytu firmowego uzależniona jest od tego, na jaki cel jest on przeznaczony. Atutem natomiast jest to, iż na podobnej zasadzie jak kredyt hipoteczny Kolbuszowa to zobowiązanie może zostać również pobrane na dłuższy czas oraz pokaźną sumę. Nawet więc, jeżeli ktoś obecnie ma słabszą zdolność do spłacenia kredytu, to może sobie pozwalać na rozłożenie spłacania w czasie. W tym właśnie ekspert kredytowy może pomagać i dobrze jest z tego korzystać. Rezerwując wizytę z ekspertem od kredytów będzie się informowanym o tym, jakie dokumenty należy przyszykować. Ponadto, w trakcie prezentowania ofert ekspert skupi się na tym, żeby przedłożyć wyłącznie takie, które są aktualne i przystosowane do aktualnych uwarunkowań panujących na rynku. Na zbliżoną pomoc i dogłębne obserwacje mogą liczyć klienci, jacy chcą pobrać kredyt gotówkowy Kolbuszowa i też nawiązują kontakt z ekspertami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Kolbuszowa