Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Nisku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Nisku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Nisko, Krzeszów, Ulanów, Harasiuki, Jeżowe, Stalowa Wola, Kolbuszowa, Rzeszów, Leżajsk

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Nisku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Nisku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Nisku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Nisko

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Nisku.

Informacje i porównanie ofert kredytów firmowych oraz hipotecznych dzięki pracy z Ekspertem Finansowym ANG w Nisku 

Wiadomości w temacie kredytów dla firm, jakich udzielają specjaliści od kredytów w Nisku to jedna z usług, z jakich można skorzystać w Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oraz spodziewać się, iż po takiej rozmowie będzie się we wszystkim doskonale poinformowanym. Dawniej funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Nisko, a obecnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Z tego powodu poinformuje o tym, co ma znaczenie dla właścicieli firm, jakim będzie zależało na tym, aby właśnie taki kredyt otrzymać. Każdy zarządca firmy, który zastanawia się nad tym, żeby się rozwijać w dziedzinie, w jakiej prosperuje, powinien w takim razie zastanowić się nad pobraniem kredytu. Instytucje bankowe oferują je na świetnych zasadach, czyli warto z tych rozwiązań robić użytek. Abstrahując od tego, czy dopiero przedsiębiorca zakłada działalność, czy ma już firmę od dłuższego czasu. Rozsądnie jest omówić swoją sytuację ze specjalistą takim jak doradca finansowy Nisko, wyjaśnić na jaki plan zamierza się pobrać kredyt i przekonać, czy ma się odpowiednią zdolność do przyznania kredytu. Jedynie wówczas jest przekonanie, iż podejmuje się słuszną decyzję oraz wybierze odpowiednie propozycje związane z przyznaniem kredytu, jakie można będzie bez trudności spłacić, nie obawiając się, iż spisze się własną działalność na upadłość. Kredyty dla przedsiębiorstw zwykle dotyczą dużych sum i nie zawsze możliwe jest to, aby je otrzymać, jeśli nie będzie się odpowiednio przyszykowanym. I to właśnie dlatego tak znaczące pozostaje to, by nawiązać kontakt z ekspertami, którzy będą zajmować się analizowaniem bieżącej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Nie ma w takiej sytuacji niebezpieczeństwa, iż podejmie się złą decyzję. Co nie bez znaczenia, ekspert kredytowy Nisko z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. oferuje wsparcie nie tylko w wyborze oraz analizowaniu propozycji, ale też przeprowadzi klienta przez kompletny proces kredytowy aż do wpłynięcia pieniędzy na koncie firmowym. 

Analiza finansowa i ocena zdolności kredytowej jako pierwszy krok na drodze do pozyskania finansowania

Szczegółowa analiza zasobów finansowych firmowych to baza do uzyskania kredytu na nad wyraz satysfakcjonujących zasadach. Ekspert kredytowy, który się tym będzie zajmować w pierwszej kolejności zrobi dokładną ocenę środków pieniężnych w firmie, pod względem zdolności kredytowej. Następnie zaś podpowie, jakie z propozycji są najlepsze i możliwe do spłaty przez przedsiębiorstwo. Doświadczenie specjalisty umożliwia uwzględnianie nie tylko bieżącej sytuacji pieniężnej przedsiębiorstwa, ale też pozwoli wysuwać wnioski odnośnie tego, jak firma będzie funkcjonowała w przyszłości pod kątem zawieranych inwestycji. To pozwala na zyskanie poszerzonej perspektywy i nie ma potrzeby się przejmować, iż ktokolwiek miałby coś pominąć przy analizie określonych rozwiązań. Odpowiedzialne ukierunkowanie ekspertów od kredytów daje gwarancję osobom pobierającym kredyt, że mogą poradzić sobie ze spłatą. Suma kredytu firmowego uzależniona jest od tego, na jaki zamiar jest on wyznaczony. Zaletą natomiast jest to, iż na podobnej zasadzie jak kredyt hipoteczny Nisko to zobowiązanie może zostać również pobierane na dłuższy czas oraz wyższą kwotę. Nawet więc, o ile ktokolwiek obecnie ma słabszą zdolność do spłacenia kredytu, to może sobie pozwolić na rozkładanie spłacania w czasie. W takiej kwestii dokładnie ekspert kredytowy może pomagać i dobrze jest z tego korzystać. Umawiając wizytę z ekspertem od kredytów będzie się poinformowanym o tym, jakie papiery należy przyszykować. Na dodatek, podczas prezentacji propozycji ekspert skupi się na tym, żeby przedłożyć wyłącznie te, jakie są aktualne i przystosowane do bieżących warunków panujących na rynku. Na podobną pomoc oraz dogłębne obserwacje mogą oczekiwać klienci, jacy planują pobierać kredyt gotówkowy Nisko i również nawiązują kontakt ze specjalistami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Nisko