Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Stalowej Woli

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Stalowej Woli

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Stalowa Wola, Radomyśl, Bojanów, Pysznica, Zaklików, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Nisko

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Stalowej Woli na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Stalowej Woli na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Stalowej Woli lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Stalowa Wola

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Stalowej Woli.

Porównanie ofert oraz analiza zdolności kredytowej z Ekspertem Finansowym ANG w Stalowej Woli

Skrupulatne analizy ofert odnoszące się do kredytów firmowych, które wykonują eksperci kredytowi z przedsiębiorstwa Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. powodują, iż właściciele firm nie muszą się przejmować, że nie poradzą sobie ze spłatą zobowiązań finansowych. W przeszłości rolę taką wypełniał doradca kredytowy Stalowa Wola, a obecnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Umawiając się na pierwszą konsultację właściciel firmy musi jak najdokładniej obmyślić, jaka suma go zainteresuje, pod kątem przeznaczenia kredytu. Jeżeli na przykład ktoś chciałby przebudować park maszynowy lub otwierać kolejną siedzibę przedsiębiorstwa, to potrzebuje dużych środków pieniężnych niż wtedy, kiedy będzie mu niezbędne pozyskanie funduszy na jednorazowe przedsięwzięcie. Specjalista taki jak doradca finansowy Stalowa Wola może na takiej podstawie wyciągać dobre konkluzje co do tego, jakie oferty przeglądać. Osłuchanie się z planami biznesowymi zakładu oraz obeznanie z jej bieżącą kondycją finansową pozwoli wyciągać właściwe postulaty. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Stalowa Wola będzie informował także przedsiębiorcę, jakich potrzebuje dokumentów do sprawdzenia. Będą to w głównej mierze papiery z obrębu uproszczonej księgowości, do jakich zaliczają się: KPiR za rok aktualny a także PIT za ostatni zamknięty rok obrotowy. Z obrębu zaawansowanej księgowości należy przygotować: bilans oraz RZiS za rok aktualny oraz bilans i RZiS za zamknięty rok podatkowy. W efekcie ekspert kredytowy ma możliwość wyciągać pierwsze konkluzje, co wymaga zebrania. Ekspert skoncentruje się też na elementach takich jak: wysokość wkładu własnego, sposób liczenia zdolności kredytowej, bądź okres spłaty kredytu. W dodatku, specjalista zwróci wzgląd na czynniki do jakich zalicza się przewidywane zabezpieczenie dla kredytu. Ma to tym większe znaczenie, iż w obrębie podanych informacji oferty kredytów w różnych oddziałach bankowych mogą się wyraźnie różnić. Kiedy wobec tego przedsiębiorca korzysta z rad eksperta od kredytów, to nie musi się obawiać, że podejmie złą decyzję. 

Proces uzyskania kredytu na dobrych i przejrzystych warunkach z Ekspertem Kredytowym ANG 

Eksperci kredytowi z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. mogą jeszcze pomagać klientom w innych sprawach, dotyczących pozostałych produktów pieniężnych. Może to być przykładowo analiza dotycząca kredytu takiego jak kredyt hipoteczny Stalowa Wola, pobierany na zakup mieszkania. Może to być również kredyt gotówkowy Stalowa Wola na różne cele: urlop, wyjazdy służbowe, kupno auta, bądź remont. Kierując się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., klient ma szansę na podejmowanie odpowiedniej decyzji o tym, co wybierać zgodnie z osobistymi warunkami życiowymi. Jego potrzeby są kluczowe. Ze względu na to że eksperci kredytowi zatrudnieni są niezależnie, a nie dla banków z jakimi nawiązali współpracę, nie ma mowy faworyzowaniu oraz narzucaniu konsumentom propozycji z jednej instytucji. Trinity Finance część Grupy ANG S.A. realizuje nie tylko sprawdzanie ofert kredytów hipotecznych, lecz też formalnościach na kolejnych etapach. Po powzięciu przez konsumenta prywatnego albo prowadzącego działalność gospodarczą postanowienia o tym, jaki wybrać kredyt, ekspert kredytowy opracuje wniosek kredytowy i zaniesie go do konkretnym banku. Następnie będzie nawiązywać kontakt z oddziałem bankowym, by doinformować się, czy wniosek jest rozpatrzony pozytywnie, bądź też trzeba przynieść jeszcze jakieś papiery. Nie można ukryć, że ofert finansowania jest wiele i każdy oddział banku ma inne zasady  przyznania pieniędzy. Z takiego powodu współpraca z ekspertem kredytowym minimalizuje ryzyko pomyłki. Ekspert kredytowy wyznaczy  zdolność do spłaty zadłużenia dla konsumenta i to pozwoli wybrać najlepsze oferty.

Doradca Kredytowy Stalowa Wola