Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Tarnobrzegu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Tarnobrzegu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Tarnobrzeg, Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba, Stalowa Wola, Kolbuszowa, Mielec

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Tarnobrzegu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Tarnobrzegu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Tarnobrzegu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Tarnobrzeg

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Tarnobrzegu.

Porównanie ofert i analiza zdolności kredytowej w celu skutecznego wyboru najlepszego kredytu dzięki Ekspertom Kredytowym ANG w Tarnobrzegu

Skrupulatne analizy propozycji odnoszące się do kredytów dla firm, które wykonują eksperci kredytowi z firmy Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. powodują, iż przedsiębiorcy nie muszą się obawiać, że nie poradzą sobie ze spłatą zobowiązań finansowych. Dawniej rolę tą spełniał doradca kredytowy Tarnobrzeg, a obecnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Wpisując się na pierwszą konsultację właściciel firmy musi dokładnie zastanowić się, jaka suma go zainteresuje, pod względem wykorzystania kredytu. Jeżeli na przykład ktoś chciałby przebudować park maszynowy albo otwierać kolejną siedzibę przedsiębiorstwa, to potrzebuje dużych środków finansowych aniżeli wtedy, kiedy będzie mu potrzebne otrzymanie funduszy na jednorazowe zadanie. Specjalista taki jak doradca finansowy Tarnobrzeg będzie mógł na takiej bazie wyciągać dobre ustalenia co do tego, jakie oferty przeglądać. Wsłuchanie się w plany biznesowe zakładu i zaznajomienie z jej bieżącą sytuacją finansową pozwoli wyciągać odpowiednie stwierdzenia. Mający odpowiednie przygotowanie ekspert kredytowy Tarnobrzeg będzie informował także przedsiębiorcę, jakich potrzebuje papierów do oceny. Będą to głównie papiery z zakresu prostych wykazów księgowych, do jakich zaliczają się: Księga Przychodów i Rozchodów za rok aktualny a także PIT za ostatni zamknięty rok obrotowy. Z obrębu zaawansowanej księgowości należy przygotować: bilans a także Rachunek Zysków i Strat za rok bieżący oraz bilans i RZiS za zamknięty rok podatkowy. W efekcie ekspert kredytowy może wyciągnąć pierwsze konkluzje, co domaga się zgromadzenia. Specjalista skupi się również na elementach jakimi są: kwota wkładu własnego, sposób liczenia zdolności do spłaty kredytu, bądź długość spłaty kredytu. Ponadto, specjalista nakieruje wzgląd na elementy do jakich zalicza się niewykluczone zabezpieczenie dla kredytu. Ma to tym większe znaczenie, że w obrębie podanych informacji propozycje kredytów w wielu bankach mogą się znacząco różnić. Jeśli w takim razie właściciel firmy skorzysta z porad eksperta od kredytów, to nie powinien się obawiać, że podejmie niewłaściwą decyzję. 

W jakich sprawach jeszcze pomagają eksperci finansowi ANG?

Eksperci kredytowi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. mogą jeszcze pomagać konsumentom w pozostałych sprawach, odnoszących się do pozostałych produktów finansowych. Może to być na przykład analiza odwołująca się do kredytu takiego jak kredyt hipoteczny Tarnobrzeg, wzięty na zakup działki. Może to być również kredyt gotówkowy Tarnobrzeg na dowolne cele: wakacje, wyjazdy zawodowe, zakup auta, czy remont. Kierując się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A., klient ma okazję na powzięcie najlepszej decyzji o tym, co wybrać w zgodzie z osobistymi warunkami życiowymi. Jego wymagania są najważniejsze. Ze względu na to że eksperci kredytowi pracują na własnych warunkach, a nie dla banków z jakimi prowadzą współpracę, nie ma mowy faworyzowaniu i narzucaniu konsumentom ofert z jednego banku. Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oferuje nie tylko analizowanie propozycji kredytów hipotecznych, ale też formalnościach na kolejnych etapach. Po powzięciu przez konsumenta indywidualnego lub prowadzącego działalność gospodarczą decyzji o tym, jaki wziąć kredyt, ekspert kredytowy opracuje wniosek kredytowy i zaniesie go do wybranego banku. Następnie będzie nawiązywać kontakt z bankiem, by doinformować się, czy wniosek jest rozpatrzony pozytywnie, czy też należy przynieść dodatkowe dokumenty. Nie można zaprzeczyć, że ofert finansowania jest dużo i każdy bank ma odmienne wymagania  przydzielania środków finansowych. Z tego powodu współpraca z ekspertem kredytowym zmniejsza niebezpieczeństwo pomyłki. Ekspert kredytowy wyznaczy  zdolność do spłaty zadłużenia dla klienta i to pozwala wybrać trafne propozycje.

Doradca Kredytowy Tarnobrzeg