Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Mielcu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Mielcu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Mielec, Borowa, Czerwin, Padew Narodowa, Przecław, Dębica, Ropczyce, Kolbuszowa, Tarnobrzeg

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Mielcu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Mielcu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Mielcu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Mielec

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Mielcu.

Informacje na temat kredytów firmowych oraz hipotecznych, jakich udzielają specjaliści Eksperci Finansowi ANG w Mielcu

Informacje na temat kredytów dla firm, jakich udzielają specjaliści od kredytów w Mielcu to jedna z usług, z jakich można skorzystać w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i oczekiwać, iż po takiej konsultacji będzie się w całości doskonale zorientowanym. Do niedawna funkcję tą spełniał doradca kredytowy Mielec, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Dlatego poinformuje o tym, co ma znaczenie dla przedsiębiorców, jakim będzie zależało na tym, żeby właśnie ten kredyt uzyskać. Każdy właściciel firmy, który myśli o tym, aby się rozwijać w dyscyplinie, w jakiej prosperuje, zobowiązany jest w takim razie zastanowić się nad wzięciem kredytu. Instytucje bankowe oferują je na doskonałych warunkach, a więc opłaca się z takich rozwiązań robić użytek. Abstrahując od faktu, czy dopiero ktoś zakłada działalność, czy ma już firmę od dłuższego czasu. Rozsądnie jest omawiać osobistą sytuację z ekspertem takim jak doradca finansowy Mielec, wyjaśnić na jaki plan chce się pobierać kredyt oraz przekonać, czy posiada się wymaganą zdolność do przyznania kredytu. Jedynie wtedy jest gwarancja, iż podejmuje się odpowiednią decyzję i wybierze najlepsze propozycje kredytowania, jakie można będzie bez trudności spłacić, nie bojąc się, iż spisze się swoją działalność na klęskę finansową. Kredyty dla firm zwykle dotyczą dużych kwot i nie w każdym przypadku możliwe jest to, by je dostać, o ile nie będzie się odpowiednio przyszykowanym. I to dokładnie z tego powodu tak znaczące jest to, żeby nawiązywać relacje z ekspertami, jacy będą zajmować się analizowaniem bieżącej kondycji związanej z finansami firmy. Nie ma wówczas ryzyka, iż podejmie się nieodpowiednią decyzję. Co istotne, ekspert kredytowy Mielec z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oferuje pomoc nie tylko w doborze oraz przeanalizowaniu propozycji, lecz też pomoże przejść klientowi przez kompletny proces kredytowy aż do wpłynięcia środków na konto firmowe. 

Szczegółowa analiza zasobów finansowych firmowych jako baza do uzyskania kredytu na bardzo korzystnych zasadach 

Szczegółowa analiza zasobów finansowych w firmie to podstawa do otrzymania kredytu na wyjątkowo korzystnych zasadach. Ekspert kredytowy, który się tym będzie zajmować w pierwszej kolejności przeprowadzi dokładną ocenę środków pieniężnych w firmie, pod względem zdolności kredytowej. Później natomiast udzieli podpowiedzi, jakie z rozwiazań są optymalne i możliwe do spłaty przez zakład. Doświadczenie specjalisty pozwoli na uwzględnienie nie tylko aktualnej kondycji finansowej przedsiębiorstwa, lecz też pozwala prognozować co do tego, jak firma będzie funkcjonowała w dalszych latach pod kątem zawieranych inwestycji. To pozwala na zyskanie szerokiej perspektywy i nie ma potrzeby się bać, że ktoś mógłby cokolwiek pomijać przy analizowaniu konkretnych propozycji. Zdroworozsądkowe nastawienie specjalistów kredytowych daje pewność kredytobiorcom, że poradzą sobie ze spłatą. Kwota kredytu firmowego uzależniona jest od tego, na jaki cel jest on przeznaczony. Plusem natomiast jest to, iż podobnie jak kredyt hipoteczny Mielec to zobowiązanie może zostać także pobierane na dłuższy czas oraz wyższą sumę. Nadto w takim razie, jeśli ktoś obecnie będzie mieć nie tak dobrą zdolność kredytową, to może sobie pozwalać na rozkładanie spłacania w czasie. W tym dokładnie ekspert kredytowy może pomóc i dobrze jest z tego skorzystać. Rezerwując wizytę ze specjalistą od kredytów będzie się poinformowanym o tym, jakie dokumenty należy przyszykować. Na dodatek, w czasie prezentowania propozycji ekspert skoncentruje się na tym, by przedłożyć wyłącznie te, które są aktualne oraz przystosowane do bieżących uwarunkowań rynkowych. Na zbliżoną pomoc i dogłębne analizy mogą oczekiwać konsumenci, którzy chcą pobierać kredyt gotówkowy Mielec i również kontaktują się z ekspertami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Mielec