Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Dębicy

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Dębicy

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Dębica, Czarna, Jodłowa, Pilzno, Mielec, Ropczyce, Jasło

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Dębicy na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Dębicy na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Dębicy lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Dębica

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Dębicy.

Wsparcie dotyczących kredytów hipotecznych oraz inwestycyjnych dla firm, jakich udzielają eksperci kredytowi w Dębicy 

Wiadomości w temacie kredytów dla firm, jakich udzielają specjaliści od kredytów w Dębicy to jedna z usług, z jakich można skorzystać w Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i spodziewać się, że po takiej konsultacji będzie się w całości doskonale zorientowanym. Dawniej funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Dębica, a teraz obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Dlatego poinformuje o wszystkim, co ma znaczenie dla przedsiębiorców, którym zależy na tym, aby dokładnie ten kredyt uzyskać. Każdy zarządca firmy, który zastanawia się nad tym, by się rozwinąć w dziedzinie, w jakiej funkcjonuje, powinien wobec tego myśleć nad pobraniem kredytu. Banki oferują je na świetnych warunkach, a więc warto z takich rozwiązań robić użytek. Niezależnie od tego, czy tyle co ktoś założył działalność, czy będzie mieć już działalność od dłuższego czasu. Rozsądnie jest omówić swoją sytuację z ekspertem takim jak doradca finansowy Dębica, wyjaśnić na jaki plan chciałoby się pobierać kredyt oraz nabrać przekonania, czy ma się odpowiednią zdolność kredytową. Jedynie wtedy jest przekonanie, iż podejmuje się odpowiednią decyzję i wybiera najlepsze propozycje związane z przyznaniem kredytu, jakie można będzie bez kłopotu spłacać, nie bojąc się, iż spisze się swoją firmę na bankructwo. Kredyty dla przedsiębiorstw najczęściej dotyczą dużych sum i nie w każdym przypadku możliwe jest to, aby je dostać, o ile nie będzie się właściwie przygotowanym. I to dokładnie dlatego tak ważne pozostaje to, aby nawiązać relacje z ekspertami, jacy będą zajmować się przeanalizowaniem aktualnej kondycji finansowej firmy. Nie ma wówczas niebezpieczeństwa, że będzie podejmować się nieodpowiednią decyzję. Co ważne, ekspert kredytowy Dębica z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. proponuje pomoc nie tylko w wyborze i przeanalizowaniu propozycji, lecz też przeprowadzi klienta przez cały proces kredytowy aż do uruchomienia pieniędzy na koncie firmowym. 

Szczegółowa analiza zasobów finansowych w firmie jako podstawa do otrzymania kredytu na optymalnych zasadach 

Dokładna analiza finansów firmowych to baza do otrzymania kredytu na wyjątkowo satysfakcjonujących warunkach. Ekspert kredytowy, który się tym będzie zajmować najpierw zrobi dokładną ocenę finansów w przedsiębiorstwie, pod względem zdolności do przyznania kredytu. Kolejno zaś podpowie, jakie z rozwiazań są korzystne i możliwe do spłacenia przez przedsiębiorstwo. Doświadczenie eksperta umożliwia uwzględnienie nie tylko bieżącej kondycji finansowej przedsiębiorstwa, lecz również pozwala wysuwać wnioski odnośnie tego, jak firma będzie funkcjonowała w przyszłości pod kątem zawieranych transakcji. To pozwoli na zyskanie szerokiej optyki i nie trzeba się bać, iż ktoś miałby cokolwiek pomijać przy analizie konkretnych rozwiązań. Odpowiedzialne podejście specjalistów kredytowych przynosi gwarancję osobom pobierającym kredyt, iż poradzą sobie ze spłacaniem. Kwota kredytu dla firmy uzależniona jest od tego, na jaki zamiar jest on dedykowany. Atutem z kolei jest to, że podobnie jak kredyt hipoteczny Dębica to zobowiązanie może zostać również pobrane na dłuższy czas oraz większą kwotę. Nawet w takim razie, jeśli ktoś aktualnie będzie mieć nie tak dobrą zdolność do spłacenia kredytu, to może sobie pozwolić na rozłożenie spłaty w dłuższej perspektywie czasowej. W tym właśnie ekspert kredytowy może pomóc i dobrze jest z tego skorzystać. Rezerwując spotkanie ze specjalistą od kredytów będzie się informowanym o tym, jakie dokumenty trzeba przygotować. W dodatku, w trakcie prezentowania ofert specjalista skupi się na tym, aby przedstawiać wyłącznie te, które są aktualne i dopasowane do aktualnych uwarunkowań rynkowych. Na podobną pomoc i dokładne analizy mogą liczyć konsumenci, którzy planują pobrać kredyt gotówkowy Dębica i także nawiązują kontakt ze specjalistami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Dębica