Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Jaśle

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Jaśle

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Jasło, Brzyska, Dębowiec, Kołaczyce, Tarnowiec, Krosno, Strzyżów, Dębica

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Jaśle na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Jaśle na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Jaśle lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Jasło

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Jaśle.

Pomoc w ocenie ofert kredytowych zarówno kredytów hipotecznych jak i kredytów firmowych, wsparcie w pozyskaniu dzięki Ekspertom Kredytowym ANG

Dokładne analizy ofert odnoszące się do kredytów firmowych, które wykonują eksperci kredytowi z firmy Trinity Finance część Grupy ANG S.A. sprawiają, iż właściciele firm nie muszą się obawiać, że nie dadzą rady sobie ze spłaceniem zobowiązań finansowych. W przeszłości rolę taką spełniał doradca kredytowy Jasło, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Wpisując się na pierwszą konsultację właściciel firmy powinien dokładnie zastanowić się, jaka kwota go zainteresuje, pod kątem przeznaczenia kredytu. Jeśli na przykład ktoś chce przebudować park maszynowy lub otworzyć nową siedzibę firmy, to będzie potrzebować większych nakładów pieniężnych aniżeli wtedy, kiedy będzie mu niezbędne otrzymanie środków na jedno zadanie. Ekspert taki jak doradca finansowy Jasło może na takiej podstawie wyciągać dobre konkluzje odnośnie tego, jakie propozycje przejrzeć. Wsłuchanie się w plany biznesowe przedsiębiorstwa i zapoznanie z jej aktualną sytuacją finansową pozwala wyciągać odpowiednie postulaty. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Jasło będzie informował też właściciela firmy, jakich potrzebuje papierów do analizy. Będą to szczególnie dokumenty z zakresu uproszczonej księgowości, do jakich zaliczają się: KPiR za rok aktualny a także PIT za ostatni zamknięty rok obrotowy. Z zakresu pełnej księgowości trzeba opracować: bilans a także RZiS za rok bieżący oraz bilans i Rachunek Zysków i Strat za zamknięty rok podatkowy. W rezultacie ekspert kredytowy ma okazję wyciągać pierwsze konkluzje, co domaga się uporządkowania. Ekspert skupi się także na czynnikach takich jak: kwota wkładu własnego, sposób obliczania zdolności do spłaty kredytu, czy okres spłaty kredytu. Ponadto, specjalista nakieruje wzgląd na elementy takie jak ewentualne zabezpieczenie dla pożyczki. Ma to o tyle większe znaczenie, że w obrębie opublikowanych informacji propozycje kredytów w wielu bankach mogą się wyraźnie odróżniać. Jeśli w takim razie właściciel firmy skorzysta z propozycji eksperta od kredytów, to nie musi się obawiać, że może podjąć niesłuszną decyzję. 

W czym dodatkowo pomagają eksperci kredytowi z ANG?

Eksperci kredytowi z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. mogą jeszcze pomóc klientom w pozostałych sprawach, odnoszących się do pozostałych produktów pieniężnych. Może to być na przykład analiza odwołująca się do kredytu jakim jest kredyt hipoteczny Jasło, pobierany na zakup domu. Może to być również kredyt gotówkowy Jasło na różne cele: wakacje, wyjazdy służbowe, zakup pojazdu, bądź prace remontowe. Przychodząc do Trinity Finance część Grupy ANG S.A., konsument ma okazję na powzięcie odpowiedniej decyzji o tym, co wybierać w zgodzie z osobistymi warunkami życia. Jego potrzeby są najważniejsze. Jako że eksperci kredytowi pracują niezależnie, a nie dla instytucji bankowych z jakimi prowadzą współpracę, nie ma mowy faworyzowaniu i narzuceniu klientom propozycji z jednej instytucji. Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oferuje nie tylko analizowanie propozycji kredytów hipotecznych, lecz też procedurach na kolejnych etapach. Po powzięciu przez konsumenta indywidualnego albo biznesowego decyzji o tym, jaki wybrać kredyt, ekspert kredytowy wystosuje wniosek o przyznanie kredytu i zaniesie go do wybranego banku. Następnie będzie kontaktować się z oddziałem bankowym, żeby doinformować się, czy wniosek jest rozpatrzony pozytywnie, czy też trzeba dostarczyć inne podania. Nie można zaprzeczyć, że opcji finansowania jest wiele i każdy oddział banku ma odmienne zasady  przydzielania pieniędzy. Z takiego powodu nawiązanie współpracy z ekspertem kredytowym zmniejsza niebezpieczeństwo pomyłki. Ekspert kredytowy wyznaczy  zdolność kredytową dla konsumenta i to pozwoli wyselekcjonować trafne propozycje.

Doradca Kredytowy Jasło