Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Krosnie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Krosnie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Krosno, Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jedlicze, Korczyna, Rymanów, Jasło, Strzyżów, Brzozów, Sanok

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Krośnie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Krosnie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Krośnie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy krosno

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Krośnie.

Wsparcie na temat kredytów firmowych oraz mieszkaniowych, jakich udzielają specjaliści od kredytów w Krośnie

Wiadomości na temat kredytów dla firm, jakich udzielą eksperci kredytowi w Krośnie to jedna z usług, z jakich można skorzystać w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i oczekiwać, iż po takiej rozmowie będzie się w całości lepiej zorientowanym. Do niedawna rolę tą spełniał doradca kredytowy Krosno, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Z tego powodu poinformuje o tym, co może mieć wartość dla przedsiębiorców, jakim zależy na tym, by właśnie taki kredyt otrzymać. Każdy zarządca działalności, który zastanawia się nad tym, by się rozwijać w dyscyplinie, w jakiej prosperuje, powinien wobec tego zastanowić się nad wzięciem kredytu. Instytucje bankowe proponują je na doskonałych zasadach, wobec czego opłaca się z tych rozwiązań robić użytek. Abstrahując od faktu, czy tyle co ktoś założył firmę, czy będzie mieć już firmę od dłuższego czasu. Dobrze jest omówić swoją sytuację z ekspertem jakim jest doradca finansowy Krosno, wyjaśnić na jaki plan chce się pobierać kredyt oraz nabrać przekonania, czy ma się odpowiednią zdolność do przyznania kredytu. Jedynie wówczas jest pewność, iż podejmuje się słuszną decyzję oraz wybiera odpowiednie propozycje związane z przyznaniem kredytu, jakie można będzie bez trudności spłacać, nie obawiając się, że spisze się własną działalność na bankructwo. Kredyty dla firm zwykle dotyczą dużych kwot oraz nie zawsze możliwe jest to, żeby je otrzymać, jeśli nie będzie się właściwie przyszykowanym. I to właśnie dlatego tak istotne pozostaje to, żeby nawiązywać kontakt z ekspertami, jacy zajmą się analizowaniem aktualnej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Nie ma wówczas ryzyka, że będzie podejmować się niewłaściwą decyzję. Co ważne, ekspert kredytowy Krosno z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. oferuje pomoc nie tylko w doborze oraz analizowaniu propozycji, lecz też pomoże przejść klientowi przez cały etap kredytowy aż do wpłynięcia środków na konto firmowe. 

Szczegółowa analiza zasobów finansowych w firmie jako baza do otrzymania kredytu na bardzo korzystnych warunkach 

Szczegółowa analiza zasobów finansowych firmowych to podstawa do uzyskania kredytu na nad wyraz korzystnych warunkach. Ekspert kredytowy, który się tym zajmie najpierw zrobi dokładną ocenę finansów w firmie, pod kątem zdolności do przyznania kredytu. Kolejno zaś udzieli podpowiedzi, jakie z propozycji są optymalne i możliwe do spłaty przez przedsiębiorstwo. Doświadczenie specjalisty umożliwi uwzględnienie nie tylko bieżącej sytuacji pieniężnej firmy, ale również pozwoli wysuwać wnioski odnośnie tego, jak firma będzie funkcjonowała w dalszych latach pod kątem zawartych transakcji. To pozwala na uzyskanie szerokiej optyki i nie trzeba się obawiać, że ktokolwiek mógłby cokolwiek pomijać przy analizowaniu określonych propozycji. Odpowiedzialne nastawienie specjalistów od kredytów przynosi gwarancję osobom pobierającym kredyt, iż mogą poradzić sobie ze spłatą. Wysokość kredytu dla firmy zależna jest od tego, na jaki zamiar jest on przeznaczony. Plusem z kolei jest to, że podobnie jak kredyt hipoteczny Krosno to zobowiązanie może być także pobrane na długi czas oraz pokaźną kwotę. Nadto w takim razie, jeśli ktokolwiek aktualnie będzie mieć słabszą zdolność do spłacenia kredytu, to może sobie pozwalać na rozłożenie spłaty w czasie. W takiej kwestii dokładnie ekspert kredytowy może pomóc i opłaca się z tego korzystać. Zapisując się na wizytę z ekspertem kredytowym będzie się informowanym o tym, jakie papiery należy przyszykować. W dodatku, w czasie prezentowania ofert ekspert skupi się na tym, aby przedłożyć wyłącznie takie, które są aktualnie obowiązujące oraz dostosowane do aktualnych warunków panujących na rynku. Na zbliżoną pomoc i dokładne obserwacje mogą liczyć konsumenci, którzy chcą pobierać kredyt gotówkowy Krosno i również nawiązują kontakt ze specjalistami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Krosno