Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Brzozowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Brzozowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Sanok, Krosno, Strzyżów, Rzeszów, Przemyśl

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Brzozowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Brzozowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Brzozowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Brzozów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Brzozowie.

Kredyty hipoteczne i kredyty firmowe, wsparcie jakiego udzielą eksperci kredytowi w Brzozowie 

Informacje na temat kredytów firmowych, jakich udzielą specjaliści od kredytów w Brzozowie to jedna z usług, z jakich można skorzystać w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i oczekiwać, iż po takiej konsultacji będzie się we wszystkim doskonale zorientowanym. Dawniej funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Brzozów, a obecnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Z tego względu będzie informować o tym, co ma znaczenie dla właścicieli firm, którym zależy na tym, żeby właśnie taki kredyt otrzymać. Każdy zarządca firmy, który zastanawia się nad tym, by się rozwijać w dyscyplinie, w jakiej prosperuje, musi wobec tego myśleć nad wzięciem kredytu. Instytucje bankowe proponują je na doskonałych warunkach, czyli warto z takich rozwiązań korzystać. Abstrahując od tego, czy tyle co ktoś zakłada firmę, czy będzie mieć już działalność od dłuższego czasu. Dobrze jest omawiać swoją sytuację ze specjalistą takim jak doradca finansowy Brzozów, wyjaśnić na jaki plan chce się pobierać kredyt i nabrać przekonania, czy posiada się odpowiednią zdolność do przyznania kredytu. Wyłącznie wówczas będzie pewność, że podejmuje się słuszną decyzję oraz wybierze odpowiednie propozycje kredytowania, jakie można będzie bez kłopotu spłacać, nie bojąc się, że może spisać własną działalność na zbankrutowanie. Kredyty dla przedsiębiorstw najczęściej dotyczą dużych sum oraz nie w każdym przypadku możliwe jest to, aby je otrzymać, jeśli nie będzie się właściwie przygotowanym. I to właśnie z tego powodu tak ważne pozostaje to, żeby nawiązywać kontakty z ekspertami, którzy będą zajmować się analizowaniem bieżącej kondycji związanej z finansami przedsiębiorstwa. Nie ma w takiej sytuacji ryzyka, że podejmie się nieodpowiednią decyzję. Co istotne, ekspert kredytowy Brzozów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. proponuje pomoc nie tylko w wyborze oraz przeanalizowaniu oferty, ale też pomoże przejść klientowi przez całościowy etap kredytowania aż do uruchomienia pieniędzy na konto firmowe. 

Szczegółowa analiza finansów w firmie jako podstawa do uzyskania kredytu na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach 

Szczegółowa analiza finansów firmowych to baza do uzyskania kredytu na nad wyraz korzystnych warunkach. Ekspert kredytowy, który się tym zajmie w pierwszej kolejności przeprowadzi szczegółową analizę finansów w firmie, pod kątem zdolności kredytowej. Następnie natomiast udzieli podpowiedzi, jakie z propozycji są najlepsze i możliwe do spłaty przez zakład. Doświadczenie eksperta umożliwi uwzględnienie nie tylko aktualnej kondycji pieniężnej przedsiębiorstwa, ale także pozwoli prognozować co do tego, jak firma będzie funkcjonowała w przyszłości pod względem zawartych transakcji. To pozwala na zyskanie szerszej perspektywy i nie trzeba się obawiać, iż ktokolwiek miałby cokolwiek pomijać przy analizowaniu określonych rozwiązań. Odpowiedzialne nastawienie ekspertów od kredytów przynosi gwarancję kredytobiorcom, iż mogą poradzić sobie ze spłacaniem. Kwota kredytu firmowego uzależniona jest od tego, na jaki zamiar jest on przeznaczony. Atutem z kolei jest to, że na podobnej zasadzie jak kredyt hipoteczny Brzozów to zobowiązanie może być także pobrane na dłuższy czas oraz wyższą kwotę. Nadto w takim razie, jeśli ktoś aktualnie będzie mieć nie tak dobrą zdolność do spłacenia kredytu, to może sobie pozwolić na rozłożenie spłaty w dłuższej perspektywie czasowej. W tym właśnie ekspert kredytowy może udzielić pomocy i opłaca się z tego korzystać. Umawiając spotkanie z ekspertem od kredytów będzie się informowanym o tym, jakie dokumenty należy przygotować. Na dodatek, w trakcie prezentacji propozycji ekspert skupi się na tym, aby przedłożyć jedynie takie, które są aktualnie obowiązujące oraz dostosowane do bieżących warunków panujących na rynku. Na zbliżoną pomoc oraz dokładne analizy mogą oczekiwać konsumenci, którzy chcą pobrać kredyt gotówkowy Brzozów i także nawiązują kontakt z ekspertami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Brzozów