Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Grójcu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Grójcu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Warka, Białobrzegi, Kozienice, Otwock, Piaseczno, Żyrardów

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Grójcu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Grójcu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Grójcu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy grójec

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Grójcu.

Wsparcie eksperta kredytowego w Grójcu aby uzyskać korzystny kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub budowę domu.

Aktualnie doradztwo eksperta kredytowego to zapewnienie otrzymania korzystnego pod względem warunków zobowiązania finansowego zaciągniętego na sfinansowanie zakupu nieruchomości. W przeszłości rolę taką wypełniał doradca kredytowy Grójec, a teraz zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Mający stosowne kwalifikacje specjaliści z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. proponują rzetelne i nieodpłatne poradnictwo, mając na względzie głównie dobro zainteresowanego. Wypełniając formularz na witrynie internetowej należy tylko podawać swoje dane osobiste, a doradca finansowy Grójec zgłosi się do potencjalnego kredytobiorcy tak szybko jak to możliwe. W trakcie pierwszej rozmowy klient musi dokładnie przedstawić własną teraźniejszą sytuację finansową, jak i powiedzieć, czy w danej chwili ma dodatkowo jakiekolwiek kredyty do zapłacenia. Te kwestie przekładają się bowiem na szansę pozyskania korzystnego kredytu hipotecznego. 

W jaki sposób pracuje ekspert kredytowy Grójec?

Doświadczony ekspert kredytowy Grójec po obeznaniu się z informacjami na temat dotychczas pozyskanych kredytów i oczekiwaniami konsumenta zobaczy oferty z wielu banków i na tej przesłance dopasuje produkt, jaki nie sprawi dłużnikowi problemów ze spłacaniem a także równocześnie nie pogorszy jego stopy życiowej. Powzięcie decyzji w temacie tego, aby decydować się na kredyt hipoteczny Grójec na pewno nie może być powzięta pochopnie. To dokładnie nawiązanie współpracy z ekspertem kredytowym pozwoli bycie spokojnym, że pobrane zobowiązanie finansowe okaże się czymś realnym do spłaty. W takim zamierzeniu rzeczywiście wykonana musi zostać wnikliwa obserwacja. Z uwagi na fakt, że specjaliści podnoszą bez przerwy swoje kompetencje zawodowe oraz przeglądają regularnie oferty bankowe, dopasowanie odpowiedniego kredytu hipotecznego nie zajmie im wiele czasu. Kredytobiorcy nie powinni się też obawiać, jaka z propozycji zostanie wybrana, ponieważ Trinity Finance część Grupy ANG S.A. funkcjonuje w sposób niezależny i nie zajmuje się reprezentowaniem interesów określonej instytucji bankowej. Równoległe uczciwe oraz rzetelne ukierunkowanie jest tym, co przyczynia się do tego, że marka chwali się dozą zaufania. Poza kredytami na zakup nieruchomości można tutaj również omówić swoje wybory odnośnie opcji jakimi są: kredyt gotówkowy Grójec, kredyt firmowy Grójec czy polisy ubezpieczeniowe. Kierując się do takiej firmy wystarczy wskazać, o jaki stricte produkt chce się spytać, jak i przedłożyć przesłanki dla których chciałoby się go pozyskać. W wypadku wznowienia polis ubezpieczeniowych trzeba zabrać do tej pory uzyskane papiery. Przydzielony do danej sprawy ekspert kredytowy po dopasowaniu odpowiedniej oferty będzie zajmować się formalnościami związanymi z przenoszeniem pakietu ubezpieczeniowego, aby wszystko przebiegało sprawnie. To wskazuje na spore angażowanie się ekspertów kredytowych i udowadnia, że są specjalistami, którzy do każdego z klientów ukierunkowani są indywidualnie. Obeznając się z całą ofertą można prędko spostrzec, że udzielone przez ekspertów wsparcie jest wszechstronne oraz że będą zajmować się oni o czasie naszym zleceniem.

Ekspert Kredytowy Grójec
Ekspert Kredytowy Mogielnica
Ekspert Kredytowy Nowe Miasto nad Pilicą
Ekspert Kredytowy Warka

Doradca Kredytowy Grójec