Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Piasecznie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Piasecznie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Lesznowola, Prażmów, Tarczyn, Pruszków, Warszawa, Otwock, Grójec, Grodzisk Mazowiecki

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Piasecznie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Piasecznie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Piasecznie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy piaseczno

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Piasecznie.

Korzyści jakie wynikają ze współpracy z ekspertami finansowymi z Trinity Finance  w Piasecznie

Atuty wynikające ze współpracy z ekspertami finansowymi z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  w Piasecznie są niepodważalne. Zwłaszcza gdy kredytobiorca jest zainteresowany tego typu zobowiązaniem jak kredyt na zakup nieruchomości i będzie robić to po raz pierwszy. Jest to bowiem nazbyt duże obciążenie budżetowe, aby podjąć decyzję o jego pobraniu bez zastanowienia oraz nie podpierać się na analizach specjalistów z branży. Każdy ekspert kredytowy ma pojęcie, na czym koncentrować się w czasie analizy ofert i dostosowuje to na sposób indywidualny do oczekiwań danego konsumenta. We wcześniejszych latach trudnił się takim zobowiązaniem doradca kredytowy Piaseczno, a teraz – ekspert kredytowy. Umawiając się na spotkanie w prezentowanej agencji wystarczy tylko dokładnie opowiedzieć o tym, jaką ma się historię pożyczkową a także jakie aktualnie ma się uwarunkowania do życia. Zachowanie szczerości z ekspertem finansowym to baza, ponieważ dzięki temu ekspert dopasuje najlepszą z ofert. Zostaną one sprawdzone oraz zesatwione, a kolejno doradca finansowy Piaseczno przedłoży szczegóły klientom. Zadaniem eksperta z podanej agencji pozostaje to, aby kredytobiorca podpisując finalnie umowę poczuł się bezpiecznie i miał świadomość, że wybrany jest dla niego idealny produkt finansowy. Nie ma wobec tego mowy o niespodziewanych kwotach. Mający doświadczenie ekspert kredytowy Piaseczno przedłoży konsumentowi więcej opcji kredytów hipotecznych, pokazując jakie są ich zalety i spodziewane zagrożenia powiązane z niedotrzymaniem terminu spłacania. Konsument ma wobec tego okazję na podjęcie najlepszej decyzji zgodnie z własnymi warunkami życia. Jego oczekiwania są najważniejsze, ponieważ specjaliści pracują niezależnie, dla instytucji bankowych z jakimi nawiązali współpracę. Nie faworyzują w takim razie jedynie jednego banku. 

Wsparcie w skomplikowanych formalnościach z banków

Trinity Finance część Grupy ANG S.A. realizuje nie tylko analizę propozycji kredytów hipotecznych, ale też wsparcie w trudnych procedurach bankowych. Po powzięciu przez konsumenta postanowienia o tym, jaki wziąć kredyt hipoteczny Piaseczno ekspert kredytowy wystosuje wniosek kredytowy oraz zaniesie go do wybranego banku. Następnie będzie pozostawać w kontakcie z bankiem, żeby doinformować się, czy wniosek został przyjęty, czy też na przykład trzeba przynieść inne podania. To przyczynia się do tego, że klienci poczują się pewnie i przebieg uzyskania kredytu jest przebiega sprawniej. Poza kredytem na zakup nieruchomości można decydować się na kredyt gotówkowy Piaseczno i też mieć zapewnienie, że zostanie przyznany na korzystnych ustaleniach. Specjaliści finansowi także bowiem zajmą się procedurą. Opcji finansowania jest dużo i każdy bank ma inne wymagania  przyznania pieniędzy. Współpraca z ekspertem kredytowym minimalizuje niebezpieczeństwo, że punkty umowy będą niezrozumiałe. Ekspert kredytowy wyznaczy także  zdolność kredytową dla klienta. Te korzyści ukazują, że opłaca się decydować na skorzystanie ze świadczeń eksperta kredytowego. Ten specjalista spowoduje, że uzyskanie pożyczki będzie w mniejszym stopniu wywołujące stres. KredytPożyczka to rozwiązanie zapewniające zrealizowanie wszystkich planów. Dlatego jest to na tyle znaczące, by skierować się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  i dokładnie przedstawić swoje plany.

Ekspert Kredytowy Piaseczno
Ekspert Kredytowy Góra Kalwaria
Ekspert Kredytowy Konstancin Jeziorna
Ekspert Kredytowy Lesznowola

Doradca Kredytowy Piaseczno