Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Otwocku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Otwocku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Otwock, Józefów, Karczew, Góra Kalwaria, Grójec, Kozienice, Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Warszawa

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Otwocku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Otwocku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Otwocku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy otwock

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Otwocku.

Wybór najlepszej opcji kredytu na zakup nieruchomości w Otwocku

Dopasowanie korzystnej oferty kredytu na zakup nieruchomości w Otwocku może sprawiać kłopot osobom, które robią to pierwszy raz. Z tego powodu tak ważne jest to, aby nie podejmować tej decyzji zbyt szybko i samodzielnie, szczególnie gdy nie będzie mieć się w tym wiedzy. Dobrze będzie przenalizowanie korzystnych propozycji powierzyć specjalistom finansowym z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., którzy współpracują z zaufanymi bankami w Polsce. Wtedy nie ma niebezpieczeństwa, iż cokolwiek zostanie ustalone nieodpowiednio, a z faktu, co finalnie będzie zaproponowane będzie się usatysfakcjonowanym. Do niedawna funkcję tą pełnił doradca kredytowy Otwock, a aktualnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Warto mieć pojęcie o tym, iż różnica wydatków pomiędzy drogim a najtańszym kredytem może wynosić aż 150 tysięcy złotych wśród udostępnionych oferowanych na rynku rozwiązań. Jest to rzeczywiście wyraźna różnica i dla wielu osób może być problematyczna. Tym bardziej, że kredyty hipoteczne to kredyty pobierane na dłuższy czas. Jedynie obeznany we wszystkich ofertach doradca finansowy Otwock ma świadomość, jakiego typu produkt finansowy będzie najlepszy dla zainteresowanego konsumenta. I na tej przesłance proponuje kilka z wybranych propozycji, kierując się nie tylko tym, co jest atrakcyjne, ale i jest czymś możliwym do spłacenia dla danej osoby. Ten ekspert kredytowy Otwock jest w takim razie polecany, a osoby, które do tej pory były zdecydowane na współpracę cenią przede wszystkim to, że mogą liczyć na spersonalizowane nastawienie. Wystarczy umówić się na spotkanie, aby dopasowana była optymalna propozycja kredytu hipotecznego. Po konsultacji z ekspertem konsument z pewnością nie musi się obawiać, że cokolwiek będzie miało wygórowaną cenę. 

Szansa otrzymania kredytu na zakup nieruchomości od zaraz 

Kontaktując się z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. dostaje się szansę otrzymania kredytu na zakup nieruchomości od zaraz. Jeżeli zaś nie korzysta się z merytorycznego wsparcia, proces przydzielania kredytu mógłby się wydłużyć. Należy też mieć na względzie to, że pojawi się ryzyko popełnienia błędów przy wypisywaniu wnioskowania albo że źle wybierze się propozycję. Z tego powodu tak znaczące jest to, aby decydując się na  kredyt hipoteczny Otwock konsultować się najpierw ze specjalistą od kredytów. Otrzymanie kredytu na zakup nieruchomości dotychczas kojarzyło się z dłuższą sprawą, natomiast obecnie możliwe jest prędkie przejście przez kwestie formalne. Jeśli będzie korzystało się z rzetelnego wsparcia osoby jaką jest ekspert kredytowy, to jest to wprost zagwarantowane. Podobnie sytuacja się prezentuje, o ile klient planuje otrzymać kredyt gotówkowy Otwock na dowolnie wybrany cel. Kiedy wobec tego zastanawiasz się nad kredytem na mieszkanie lub wyjazd zagraniczny i potrzebujesz sporych środków finansowych, to przyjdź do Trinity Finance część Grupy ANG S.A.. Kompetentny ekspert kredytowy odnajdzie dla Ciebie propozycję, umożliwiającą spełnienie planu. Wystosowanych przez banki propozycji kredytów jest dużo i różnice w spłacie końcowej również są znaczące. Dlatego też pomoc eksperta finansowego okazuje się niezastąpiona, nie tylko przy wyborze propozycji, lecz też przy przypilnowaniu wszystkich formalności.

Ekspert Kredytowy Otwock
Ekspert Kredytowy Józefów k. Otwocka
Ekspert Kredytowy Karczew
Ekspert Kredytowy Góra Kalwaria

Doradca Kredytowy Otwock