Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Białobrzegach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Białobrzegach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Białobrzegi, Wyśmierzyce, Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec, Przysucha, Radom, Grójec, Kozienice

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Białobrzegach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Białobrzegach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Białobrzegach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy białobrzegi

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Białobrzegach.

Doradztwo eksperta kredytowego w Białobrzegach jako gwarancja uzyskania korzystnego pod kątem uwarunkowań kredytu hipotecznego 

Aktualnie pomoc eksperta kredytowego to zapewnienie otrzymania najlepszego pod względem uwarunkowań zobowiązania finansowego zaciągniętego na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Dawniej funkcję tą pełnił doradca kredytowy Białobrzegi, a aktualnie zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Kompetentni specjaliści z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. proponują rzetelne oraz darmowe poradnictwo, posiadając na uwadze w głównej mierze interes kredytobiorcy. Wypełniając kwestionariusz na stronie internetowej należy wyłącznie uzupełnić własne dane do kontaktu, a ekspert finansowy Białobrzegi zgłosi się do potencjalnego kredytobiorcy w krótkim czasie. Podczas pierwszej konsultacji zainteresowany musi precyzyjnie zaprezentować własną teraźniejszą kondycję finansową, a także opowiedzieć, czy obecnie ma dodatkowo jakieś pożyczki do spłacenia. Takie elementy przekładają się albowiem na szanse otrzymania korzystnego kredytu hipotecznego. 

W jaki sposób obowiązki wykonuje ekspert kredytowy Białobrzegi?

Mający stosowne doświadczenie ekspert kredytowy Białobrzegi po zaznajomieniu się z historią kredytową oraz wymaganiami klienta przeanalizuje oferty z kilku instytucji bankowych i na takiej przesłance dopasuje produkt, jaki nie będzie sprawiał kredytobiorcy problemów ze spłatą i zarazem nie przyczyni się do obniżenia jego warunków życiowych. Decyzja w temacie tego, aby decydować się na kredyt hipoteczny Białobrzegi bez wątpienia nie może zostać powzięta lekkomyślnie. To stricte współpraca z ekspertem kredytowym pozwala zachować spokój, że pobrane zobowiązanie finansowe będzie czymś realnym do spłaty. W tym zamierzeniu faktycznie wykonana musi zostać wnikliwa analiza. Ze względu na to, że specjaliści podnoszą ciągle własne kwalifikacje zawodowe i przeglądają systematycznie propozycje bankowe, wybór optymalnego zobowiązania finansowego nie zajmie im sporo czasu. Kredytobiorcy nie muszą się także bać, jaka propozycja będzie wytypowana, bo firma członek Grupy ANG S.A. prosperuje niezależnie i nie zajmuje się reprezentowaniem interesu konkretnej instytucji finansowej. Równoczesne etyczne oraz rzetelne nastawienie jest tym, co powoduje, że marka cieszy się zaufaniem. Poza kredytami na zakup nieruchomości można tu również konsultować swoje wybory a propos propozycji jakimi są: kredyt gotówkowy Białobrzegi, kredyt firmowy Białobrzegi bądź pakiety ubezpieczeniowe. Kierując się do takiej firmy wystarczy podać, o jaki wprost wyrób chciałoby się spytać, a także przedłożyć motywy dla których chciałoby się go pozyskać. W chwili wznowienia polis ubezpieczeniowych należy wziąć do tej pory uzyskane papiery. Przydzielony do konkretnej kwestii ekspert kredytowy po wyborze odpowiedniej alternatywy zajmie się formalnościami związanymi z przeniesieniem polisy, żeby postępowanie przebiegało bez problemu. To wskazuje na niemałe zaangażowanie ekspertów kredytowych i dowodzi, że są specjalistami, którzy do każdego klienta nastawieni są na sposób indywidualny. Zapoznając się z całą ofertą można w krótkim czasie dostrzec, że udzielane przez ekspertów wsparcie jest wieloaspektowe oraz że zajmą się oni o czasie naszą sprawą.

Ekspert Kredytowy Wyśmierzyce
Ekspert Kredytowy Promna
Ekspert Kredytowy Radzanów
Ekspert Kredytowy Stara Błotnica
Ekspert Kredytowy Stromiec

Doradca Kredytowy Białobrzegi