Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Strzyżowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Strzyżowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa, Brzozów, Krosno, Jasło, Rzeszów, Ropczyce

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Strzyżowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Strzyżowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Strzyżowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Strzyżów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Strzyżowie.

Skrupulatne oceny ofert odnoszące się do kredytów dla firm, które wykonują eksperci kredytowi ANG

Szczegółowe analizy propozycji odnoszące się do kredytów dla firm, jakie przeprowadzają eksperci kredytowi z firmy Trinity Finance część Grupy ANG S.A. powodują, iż właściciele firm nie mają powodu się obawiać, że nie dadzą rady sobie ze spłaceniem zobowiązań finansowych. Do niedawna rolę taką pełnił doradca kredytowy Strzyżów, a obecnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Umawiając się na pierwszą konsultację przedsiębiorca musi dokładnie obmyślić, jaka kwota go interesuje, pod kątem wykorzystania kredytu. Jeżeli dla przykładu ktokolwiek chciałby przebudować park maszynowy lub otworzyć nową siedzibę firmy, to potrzebuje sporych nakładów pieniężnych niż wtedy, gdy będzie mu potrzebne uzyskanie środków na jedno przedsięwzięcie. Ekspert taki jak doradca finansowy Strzyżów będzie mógł na tej przesłance wyciągać trafne ustalenia a propos tego, jakie oferty przeglądać. Wsłuchanie się w plany biznesowe zakładu oraz zapoznanie z jej aktualną kondycją finansową pozwala wyciągać odpowiednie postulaty. Mający odpowiednie przygotowanie ekspert kredytowy Strzyżów poinformuje też przedsiębiorcę, jakich będzie potrzebować papierów do sprawdzenia. Są to w głównej mierze dokumenty z zakresu prostych wykazów księgowych, do jakich zaliczają się: KPiR za rok aktualny oraz PIT za ostatni zamknięty rok obrotowy. Z obrębu pełnej księgowości trzeba przygotować: bilans oraz RZiS za rok aktualny oraz bilans i Rachunek Zysków i Strat za zamknięty rok podatkowy. W rezultacie ekspert kredytowy ma okazję wyciągać pierwsze wnioski, co wymaga uporządkowania. Ekspert skoncentruje się też na elementach jakimi są: wysokość wkładu własnego, sposób liczenia zdolności do spłaty kredytu, czy długość kredytowania. Dodatkowo, specjalista skieruje wzgląd na czynniki takie jak niewykluczone zabezpieczenie dla pożyczki. Ma to tym większe znaczenie, iż w zakresie opublikowanych informacji oferty kredytów w różnych oddziałach bankowych mogą się znacząco różnić. Kiedy więc właściciel firmy skorzysta z wskazówek eksperta kredytowego, to nie musi się przejmować, że może podjąć złą decyzję. 

W jakich sprawach jeszcze pomagają eksperci kredytowi ANG?

Eksperci kredytowi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. mogą dodatkowo pomagać klientom w pozostałych kwestiach, odnoszących się do pozostałych produktów pieniężnych. Może to być przykładowo analiza dotycząca kredytu jakim jest kredyt hipoteczny Strzyżów, pobrany na zakup domu. Może to być również kredyt gotówkowy Strzyżów na różne cele: urlop, wyjazdy zawodowe, kupno samochodu, bądź remont. Kierując się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A., konsument ma szansę na podejmowanie odpowiedniej decyzji o tym, co wybrać zgodnie z osobistymi warunkami życiowymi. Jego oczekiwania są najważniejsze. Jako że eksperci kredytowi pracują na własnych warunkach, a nie dla banków z jakimi współpracują, nie ma mowy faworyzowaniu i narzucaniu konsumentom ofert z jednego banku. Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. realizuje nie tylko sprawdzanie propozycji kredytów hipotecznych, ale też formalnościach na dalszych etapach. Po podjęciu przez klienta indywidualnego albo biznesowego decyzji o tym, jaki wybrać kredyt, ekspert kredytowy przygotuje wniosek o przyznanie kredytu i dostarczy go do konkretnym banku. Następnie będzie kontaktować się z bankiem, żeby doinformować się, czy wniosek jest przyjęty, czy też należy dostarczyć inne podania. Nie da się ukryć, że opcji finansowania jest wiele i każdy bank ma odmienne wymagania  przydzielania gotówki. Z takiego powodu współpraca z ekspertem kredytowym minimalizuje niebezpieczeństwo pomyłki. Ekspert kredytowy wyznaczy  zdolność kredytową dla klienta i to pozwoli wybrać najlepsze propozycje.

Doradca Kredytowy Strzyżów