Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Sanoku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Sanoku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Sanok, Besko, Bukowsko, Komańcza, Tyrawa, Zagórz, Krosno, Brzozów, Lesko

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Sanoku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Sanoku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Sanoku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Sanok

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Sanoku.

Szczegółowe analizy ofert kredytów firmowych oraz kredytów hipotecznych dzięki wsparcie Ekspertów Kredytowych ANG w Sanoku 

Skrupulatne oceny ofert odnoszące się do kredytów dla firm, jakie wykonują eksperci kredytowi z przedsiębiorstwa Trinity Finance część Grupy ANG S.A. powodują, że właściciele firm nie mają powodu się przejmować, że nie dadzą rady sobie ze spłatą kredytu. Do niedawna funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Sanok, a obecnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Wpisując się na pierwszą konsultację właściciel firmy powinien dokładnie przemyśleć, jaka suma go interesuje, pod kątem przeznaczenia kredytu. Kiedy na przykład ktokolwiek chce rozbudować park maszynowy lub otwierać kolejną siedzibę firmy, to będzie potrzebować sporych nakładów finansowych niż wówczas, gdy będzie mu potrzebne otrzymanie funduszy na jednorazowe przedsięwzięcie. Ekspert taki jak doradca finansowy Sanok będzie mógł na takiej przesłance wyciągnąć lepsze ustalenia a propos tego, jakie propozycje zobaczyć. Wsłuchanie się w plany biznesowe przedsiębiorstwa oraz zapoznanie z jej bieżącą kondycją finansową pozwala wyciągnąć odpowiednie postulaty. Mający odpowiednie przygotowanie ekspert kredytowy Sanok poinformuje również przedsiębiorcę, jakich będzie potrzebować papierów do oceny. Są to głównie dokumenty z zakresu uproszczonej księgowości, do jakich zaliczają się: Księga Przychodów i Rozchodów za rok aktualny a także osobisty podatek dochodowy za ostatni zamknięty rok obrotowy. Z obrębu zaawansowanej księgowości trzeba opracować: bilans a także RZiS za rok bieżący oraz bilans i Rachunek Zysków i Strat za zamknięty rok podatkowy. W rezultacie ekspert kredytowy ma okazję wyciągać pierwsze konkluzje, co wymaga uporządkowania. Ekspert skupi się również na czynnikach takich jak: wysokość wkładu własnego, sposób liczenia zdolności do spłaty kredytu, czy okres kredytowania. W dodatku, ekspert skieruje wzgląd na elementy takie jak przewidywane zabezpieczenie dla kredytu. Ma to o tyle większe znaczenie, iż w obrębie opublikowanych wiadomości propozycje kredytów w wielu oddziałach bankowych mogą się wyraźnie odróżniać. Jeżeli więc biznesmen skorzysta z rad eksperta kredytowego, to nie powinien się przejmować, że podejmie niesłuszną decyzję. 

Porównanie ofert i co dalej? Wsparcie aż do uruchomienia kredytu z Ekspertem Kredytowym ANG

Eksperci kredytowi z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. mają możliwość dodatkowo pomagać konsumentom w pozostałych sprawach, odwołujących się do pozostałych produktów pieniężnych. Może to być na przykład analiza odwołująca się do kredytu jakim jest kredyt hipoteczny Sanok, wzięty na zakup domu. Może to być również kredyt gotówkowy Sanok na różne plany: wakacje, wyjazdy zawodowe, kupno samochodu, bądź prace remontowe. Kierując się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., klient ma szansę na podjęcie najlepszej decyzji o tym, co wybierać w zgodzie z własnymi realiami życia. Jego potrzeby są najważniejsze. Z uwagi na to że eksperci kredytowi zatrudnieni są na własnych warunkach, a nie dla banków z jakimi prowadzą współpracę, nie ma mowy faworyzowaniu oraz narzucaniu konsumentom ofert z jednej instytucji. Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. realizuje nie tylko analizę ofert kredytów hipotecznych, lecz też procedurach na dalszych etapach. Po powzięciu przez konsumenta prywatnego albo prowadzącego działalność gospodarczą decyzji o tym, jaki wybrać kredyt, ekspert kredytowy opracuje wniosek kredytowy i dostarczy go do wytypowanego banku. Następnie będzie kontaktować się z bankiem, żeby doinformować się, czy wniosek jest rozpatrzony pozytywnie, bądź też trzeba przynieść inne dokumenty. Nie da się ukryć, że ofert finansowania jest wiele i każdy oddział banku ma odmienne zasady  przydzielania gotówki. Z takiego względu współpraca z ekspertem kredytowym minimalizuje ryzyko błędu. Ekspert kredytowy poda  zdolność do spłaty zadłużenia dla klienta i to pozwala wyselekcjonować trafne oferty.

Doradca Kredytowy Sanok