Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Lesku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Lesku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina, Sanok, Ustrzyki Dolne

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Lesku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Lesku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Lesku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Lesko

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Lesku.

Pomoc w pozyskaniu kredytu firmowego oraz kredytu hipotecznego | Specjalista Kredytowy ANG w Lesku 

Wiadomości w temacie kredytów dla firm, jakich udzielą eksperci kredytowi w Lesku to jedna z usług, z jakich można skorzystać w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. oraz oczekiwać, że po tej rozmowie będzie się w całości świetnie zorientowanym. Do niedawna funkcję tą spełniał doradca kredytowy Lesko, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Dlatego będzie informować o tym, co może mieć znaczenie dla przedsiębiorców, jakim będzie zależało na tym, by właśnie ten kredyt otrzymać. Każdy właściciel działalności, który myśli o tym, aby się rozwinąć w dziedzinie, w jakiej prosperuje, musi wobec tego zastanowić się nad wzięciem kredytu. Banki oferują je na świetnych zasadach, wobec czego warto z takich rozwiązań robić użytek. Abstrahując od tego, czy dopiero przedsiębiorca założył firmę, czy ma już działalność od dłuższego czasu. Dobrze jest omawiać swoją sytuację ze specjalistą takim jak doradca finansowy Lesko, wyjaśnić na jaki plan zamierza się pobrać kredyt oraz przekonać, czy ma się wymaganą zdolność kredytową. Jedynie wówczas będzie pewność, iż podejmuje się właściwą decyzję oraz wybierze najlepsze oferty kredytowania, jakie można będzie bez trudności spłacić, nie bojąc się, że spisze się swoją działalność na bankructwo. Kredyty dla przedsiębiorstw często dotyczą większych kwot i nie w każdym przypadku możliwe jest to, żeby je otrzymać, jeśli nie będzie się właściwie przyszykowanym. I to właśnie z tego powodu tak znaczące pozostaje to, żeby nawiązywać kontakt ze specjalistami, jacy zajmą się analizowaniem bieżącej kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Nie ma wówczas niebezpieczeństwa, że będzie podejmować się nieodpowiednią decyzję. Co ważne, ekspert kredytowy Lesko z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. proponuje wsparcie nie tylko w wyborze i analizowaniu oferty, ale też przeprowadzi klienta przez całościowy etap kredytowania aż do wpłynięcia środków na konto firmowe. 

Analiza Finansowa spółki czyli pierwszy krok aby uzyskać kredyt inwestycyjny  

Dokładna analiza finansów w firmie to baza do uzyskania kredytu na nad wyraz satysfakcjonujących zasadach. Ekspert kredytowy, który się tym będzie zajmować na początku przeprowadzi dokładną analizę finansów w przedsiębiorstwie, pod kątem zdolności do przyznania kredytu. Następnie natomiast udzieli podpowiedzi, jakie z propozycji są najlepsze i możliwe do spłacenia przez zakład. Doświadczenie specjalisty pozwoli na uwzględnianie nie tylko aktualnej sytuacji finansowej firmy, lecz też pozwala wysuwać wnioski co do tego, jak firma będzie prosperowała w dalszych latach pod kątem zawartych transakcji. To pozwoli na otrzymanie poszerzonej perspektywy i nie ma potrzeby się obawiać, iż ktoś miałby cokolwiek pominąć przy analizowaniu poszczególnych propozycji. Odpowiedzialne podejście ekspertów od kredytów przynosi pewność osobom pobierającym kredyt, że poradzą sobie ze spłacaniem. Wysokość kredytu dla firmy zależna jest od tego, na jaki cel jest on wyznaczony. Atutem natomiast jest to, że podobnie jak kredyt hipoteczny Lesko to zobowiązanie może być też pobrane na długi czas i pokaźną kwotę. Nawet więc, o ile ktokolwiek aktualnie będzie mieć słabszą zdolność kredytową, to może sobie pozwalać na rozłożenie spłacania w czasie. W takiej kwestii dokładnie ekspert kredytowy może pomóc i warto z tego korzystać. Rezerwując wizytę z ekspertem od kredytów będzie się informowanym o tym, jakie dokumenty trzeba przygotować. Ponadto, w czasie prezentacji ofert ekspert skupi się na tym, żeby przedłożyć jedynie takie, jakie są aktualne oraz dopasowane do bieżących uwarunkowań rynkowych. Na podobną pomoc oraz dogłębne analizy mogą liczyć klienci, którzy chcą pobierać kredyt gotówkowy Lesko i również kontaktują się ze specjalistami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Lesko