Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Ustrzykach Dolnych

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Ustrzykach Dolnych

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Ustrzyki Dolne, Czarna, Lutowisko, Lesko, Przemyśl

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Ustrzykach Dolnych na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Ustrzykach Dolnych na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Ustrzykach Dolnych lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Ustrzyki Dolne

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Ustrzykach Dolnych.

Rozmowa z Ekspertem Kredytowym ANG Ustrzyki Dolne: szansa zrozumienia różnic w ofertach kredytowych na zakup nieruchomości i wybór najlepszej

Pierwsza konsultacja z ekspertem kredytowym z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. w Ustrzykach Dolnych pozwala rozumieć specyfikę kredytu hipotecznego. Bardzo często do firmy zgłaszają się osoby, które kredyt ten chcą wziąć pierwszy raz i niekoniecznie zorientowane są w jego charakterystyce. Dlatego tak znaczące pozostaje to, by skontaktować się z ekspertem, który potrafi wszystko w czytelny sposób wytłumaczyć. Do niedawna funkcję tą wypełniał doradca kredytowy Ustrzyki Dolne, a aktualnie zobowiązania te przejął ekspert kredytowy. Jeszcze przed tym jak specjalista zajmie się szukaniem propozycji dla potencjalnego kredytobiorcy to odpowie na jego pytania, związane z tym, jak prezentuje się pobranie kredytu pod hipotekę i na czym bazuje taki typ kredytu. Przede wszystkim, doradca finansowy Ustrzyki Dolne wytłumaczy, że kredyt hipoteczny tym wyróżnia się od pozostałych zobowiązań, iż jest zobowiązaniem pobranym na długi czas. Jego długoterminowość nie wpływa natomiast na to, że nie można go pobrać na skrócony okres. Najkrótszy czas spłacania to dwa lata, z kolei maksymalny to 35 lat. Czas ten zależy nie tylko od oczekiwań kredytobiorcy, ale też od pozostałych wyznaczników, do jakich wliczają się na przykład bieżąca sytuacja finansowa pożyczkobiorcy lub jego wiek. Z tego względu też specjalista od kredytów może przeprowadzić dla konsumenta początkową analizę wysokości rat. Bezsprzecznie, korzystniej jest to zlecić takiej osobie niż posługiwać się tylko kalkulatorami dostępnymi w sieci. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Ustrzyki Dolne jak najbardziej skieruje uwagę na to, że każdy przypadek przydzielania kredytu na zakup nieruchomości musi być rozpatrzony na sposób indywidualny, co oddziałuje na rzeczywiste należności kredytowania oraz na to, czy ktokolwiek na przykład poradzi sobie ze wcześniejszym spłaceniem kredytu. 

Skrupulatna analiza faktycznej zdolności kredytowej 

Przed składaniem podania do instytucji bankowej, opłaca się skontaktować się z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., ponieważ eksperci kredytowi na co dzień zajmują się staranną analizą faktycznej wiarygodności kredytowej. W dodatku, po wyjaśnieniu istoty kredytu na zakup nieruchomości oraz znalezieniu korzystnych ofert, specjalista zajmie się negocjowaniem z oddziałem bankowym reprezentując klienta. Każdy kredyt hipoteczny Ustrzyki Dolne domaga się indywidualnego ukierunkowania, zależnie od tego, na jaki obiekt jest dedykowany. Tego typu zobowiązania mogą zostać pobrane na: kupno mieszkania, kupno domu, kupno działki lub zakup lokalu przeznaczonego na działalność gospodarczą. Wieloletnie zobowiązanie pieniężne w odniesieniu do banku ma jeden najważniejszy warunek: jego zabezpieczeniem jest hipoteka. Ekspert kredytowy podczas pierwszego spotkania z klientem objaśni, że jest to ograniczone prawo rzeczowe na danej nieruchomości albo działce. Na dodatek, specjalista wytłumaczy, że aktualne regulacje bankowe pozwalają zaciągnąć taki kredyt w walucie dochodu przeważającego, o ile przykładowo ktoś będzie zarabiać w kilku walutach. Na dodatek jeśli kogokolwiek zainteresuje kredyt gotówkowy Ustrzyki Dolne to w czasie rozmowy ze specjalistą z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. także dowie się, w jakiej kwocie może pobierać takie zobowiązanie i czy w jego wypadku umożliwione jest połączenie dodatkowej sumy z kredytem mieszkaniowym. Dlatego tak znaczące jest pierwsze spotkanie z doradcą kredytowym, gdyż wyjaśni on, jaka jest charakterystyka podanego zobowiązania oraz dostosuje dalsze postępowanie do możliwości osoby, która interesuje się zakupem mieszkania. Konsumenci, którzy obeznają się z kwestiami podstawowymi będą mieć większe zorientowanie i poczują się pewnie przy dopasowaniu określonych propozycji kredytowych. Zalety współpracowania z ekspertami finansowymi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Ustrzykach Dolnych są duże. Szczególnie, gdy konsument kredyt hipoteczny zamierza wziąć pierwszy raz.

Doradca Kredytowy Ustrzyki Dolne