Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Nowym Dworze Mazowieckim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Nowym Dworze Mazowieckim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym, Legionowo, Pułtusk, Płońsk, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Nowym Dworze Mazowieckim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Nowym Dworze Mazowieckim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Nowym Dworze Mazowieckim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy nowy dwór mazowiecki

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dopasowanie korzystnej oferty kredytu na zakup nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim

Dopasowanie optymalnej propozycji kredytu hipotecznego w Nowym Dworze Mazowieckim może sprawić kłopot osobom, które będą robić to po raz pierwszy. Dlatego tak istotne pozostaje to, żeby nie podejmować tej decyzji zbyt prędko i osobiście, tym bardziej kiedy nie ma się w tym doświadczenia. Najlepiej będzie sprawdzenie korzystnych propozycji powierzać ekspertom finansowym z Trinity Finance część Grupy ANG S.A., którzy współpracują z renomowanymi bankami w Polsce. W takiej sytuacji nie ma ryzyka, iż cokolwiek zostanie wyznaczone nieodpowiednio, a z faktu, co w efekcie zostanie przedłożone będzie się usatysfakcjonowanym. W przeszłości rolę taką pełnił doradca kredytowy Nowy Dwór Mazowiecki, a obecnie obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Dobrze jest mieć pojęcie o tym, że rozdział kosztów między najdroższym a najtańszym kredytem może wynieść nawet sto pięćdziesiąt tysięcy złotych pośród dostępnych proponowanych w branży rozwiązań. Jest to de facto duża różnica i dla dużej liczby konsumentów może być problematyczna. Szczególnie, że kredyty na zakup nieruchomości to zobowiązania wzięte na dłuższy czas. Tylko orientujący się we wszystkich rozwiązaniach doradca finansowy Nowy Dwór Mazowiecki ma pojęcie, jakiego typu produkt finansowy okaże się idealny dla zainteresowanego konsumenta. I na tej przesłance proponuje parę z wybranych propozycji, sugerując się nie jedynie tym, co jest korzystne, lecz i możliwe do spłacenia dla danej osoby. Ten ekspert kredytowy Nowy Dwór Mazowiecki jest w takim razie polecany, a osoby, które do tej pory były zdecydowane na nawiązanie współpracy doceniają w głównej mierze to, że mogą liczyć na spersonalizowane nastawienie. Wystarczy umówić się na konsultację, aby dobrana została idealna propozycja kredytu hipotecznego. Po spotkaniu ze specjalistą klient bez wątpienia nie ma powodu się bać, że cokolwiek będzie miało wygórowaną cenę. 

Możliwość pozyskania kredytu na zakup nieruchomości od ręki 

Kontaktując się z Trinity Finance, członkiem Grupy ANG S.A., dostaje się możliwość uzyskania kredytu hipotecznego od zaraz. Jeśli zaś nie korzysta się z profesjonalnego doradztwa, proces kredytowania może się wydłużyć. Należy też posiadać na uwadze to, że pojawi się niebezpieczeństwo popełnienia pomyłek przy wypisaniu wniosku lub że niewłaściwie wyselekcjonuje się propozycję. Z tego powodu tak znaczące jest to, żeby decydując się na  kredyt hipoteczny Nowy Dwór Mazowiecki konsultować się najpierw ze specjalistą od kredytów. Otrzymanie kredytu hipotecznego do tej pory było kojarzone z dłuższą procedurą, aczkolwiek obecnie możliwe jest szybkie przejście przez formalności. Jeśli będzie korzystało się z rzetelnego poradnictwa osoby takiej jak ekspert kredytowy, to jest to wręcz zagwarantowane. Podobnie wszystko się prezentuje, jeśli klient chciałby otrzymać kredyt gotówkowy Nowy Dwór Mazowiecki na jakikolwiek cel. Jeżeli więc zastanawiasz się nad kredytem na dom lub wyjazd zagraniczny i będziesz potrzebować niemałych środków finansowania, to przyjdź do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.. Kompetentny ekspert kredytowy wyszuka dla Ciebie alternatywę, gwarantującą spełnienie planów. Bankowych propozycji finansowania jest dużo i rozbieżności w spłacie końcowej również są duże. Z tego powodu też pomocna dłoń eksperta kredytowego jest konieczna, nie tylko przy dopasowaniu oferty, ale też przy dopilnowaniu niezbędnych kwestii formalnych.

Ekspert Kredytowy Nowy Dwór Mazowiecki
Ekspert Kredytowy Zakroczym
Ekspert Kredytowy Nasielsk
Ekspert Kredytowy Pomiechówek

Doradca Kredytowy Nowy Dwór Mazowiecki