Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Opolu Lubelskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Opolu Lubelskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Opole Lubelskie, Poniatowa, Józefów nad Wisłą, Puławy, Lublin, Kraśnik

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Opolu Lubelskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Opolu Lubelskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Opolu Lubelskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy opole lubelskie

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Opolu Lubelskim.

Eksperckie wsparcie ekspertów kredytowych ANG  w Opolu Lubelskim w celu uzyskania dobrej oferty kredytowej 

Merytoryczne wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  w Opolu Lubelskim po wybraniu określonej propozycji kredytowej wskazuje, iż rzeczywiście owi specjaliści sprawdzają się przy kredytach hipotecznych i to nie wyłącznie do chwili wytypowania najlepszej dla konkretnego konsumenta oferty. Dawniej funkcję taką spełniał doradca kredytowy Opole Lubelskie, a aktualnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy chodzi o zobowiązanie na tak sporą kwotę, to konieczne jest podpisanie umowy przedwstępnej. Stanowi ona zabezpieczenie dla obu stron oraz pozwala wyznaczyć początkowe ustalenia dalszego działania. W takim przypadku ekspert z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  może się okazać potrzebny jeśli chodzi o sprawdzanie przepisów takiej umowy, a precyzyjniej czy nie ma w nich jakichkolwiek postanowień, jakie mogłyby okazać się zbyt wiążące albo ciążące dla pożyczkobiorcy. Po zatwierdzeniu umowy przedwstępnej pożyczkobiorca zobowiązany jest do szybkiego zgromadzenia najważniejszych papierów. W tym przypadku również sporo może pomóc doradca kredytowy Opole Lubelskie, bo szczegółowo wyjaśni on kredytobiorcy, jakie papiery musi złożyć pod kątem umowy opracowanej przez wyznaczony bank. Jeśli okaże się to konieczne, to ekspert zajmie się też dostarczaniem ich w imieniu konsumenta do oddziału bankowego, wcześniej kontrolując czy są one zgodne pod kątem ustalonych formalnie zasad. Najważniejsze zaświadczenia oraz pozostałe dokumenty są istotne, bo w innym przypadku bank mógłby się nie zgadzać na przyznanie finansowania. Oddział bankowy zwykle może zobowiązać kredytobiorcę do doręczenia: aktualnego dowodu osobistego, dokumentu potwierdzającego stan cywilny albo zaświadczenia z urzędu które potwierdza liczbę osób przebywających na utrzymaniu kredytobiorcy, zaświadczenia o pracy oraz o dochodach, czy innych poświadczeń, chociażby o tym, jakie już konkretna osoba posiada zobowiązania pieniężne. W czasie zbierania dokumentów doradca finansowy Opole Lubelskie skieruje uwagę na nie nad wyraz dokładnie, żeby oddział bankowy nie wysuwał później zastrzeżeń oraz nie podważał wiarygodności osoby, która składa taki wniosek. 

Na czym polega ocena wniosku kredytowego przeprowadzona przez eksperta kredytowego z Opola Lubelskiego? 

Analiza wniosku o przyznanie kredytu, jaką przeprowadzi ekspert kredytowy Opole Lubelskie odwołuje się do 3 części: technicznej, formalno – prawnej oraz finansowej. Tę samą analizę przeprowadzi bank, oceniając rzetelność klienta, żeby nie ryzykować, iż konkretna osoba nie będzie mogła spłacić długu. Z kolei, współpracując z ekspertem kredytowym można spodziewać się, że osoba taka może sprawdzić dla klienta to, co oferuje bank. W takiej sytuacji też klient po raz kolejny zyskuje przekonanie, że pobrany przez niego kredyt hipoteczny Opole Lubelskie jest możliwy do spłacenia. Przeanalizowanie wiarygodności kredytowej a także obliczenie ryzyk dla określonej transakcji to dwa wiodące czynniki, jakie powinny mieć dla klientów znaczenie. I to, iż zajmuje się taką czynnością ktoś na tyle kompetentny jak ekspert kredytowy jest bardzo istotny. Nie jest ważne, czy będzie chodziło o kredyt gotówkowy Opole Lubelskie, bądź o kredyt hipoteczny, specjaliści będą zajmować się całością bardzo dobrze. W chwili, kiedy bank przyzna pozytywną decyzję kredytową, konsument może szykować się do podpisywania finalnej umowy o przyznanie kredytu. Każdy wnioskodawca powinien w takiej sytuacji otrzymać od oddziału bankowego egzemplarz umowy do przejrzenia. Wtedy także ekspert kredytowy może przeglądać całość, aby upewnić się, że wszystkie przepisy są korzystne dla klienta. Jeśli określone punkty okażą się zgodne z podanymi wcześniej ustaleniami, kredytobiorca może umawiać się na podpisanie umowy. Każdy, kto chciałby przejść w takim razie przez procedurę przyznawania kredytu bez przejmowania się, nie obawiając się, iż cokolwiek będzie pominięte lub że postanowienia z bankiem będą niekorzystne, musi umawiać się na konsultację z ekspertami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oraz skorzystać z merytorycznego wsparcia.

Doradca Kredytowy Opole Lubelskie