Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Kraśniku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Kraśniku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Kraśnik, Annopol, Zakrzówek, Opole Lubelskie, Lublin, Janów Lubelski

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Kraśniku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Kraśniku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Kraśniku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Kraśnik

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Kraśniku.

Specjalistyczne wsparcie ekspertów kredytowych ANG w Kraśniku po wybraniu konkretnej oferty kredytowej

Eksperckie wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Kraśniku po wyborze określonej oferty kredytowej wskazuje, że faktycznie tacy eksperci mogą sprawdzić się przy kredytach na zakup nieruchomości i to nie wyłącznie do momentu wybrania najkorzystniejszej dla danego klienta oferty. W przeszłości rolę taką spełniał doradca kredytowy Kraśnik, a obecnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Jeśli chodzi o kredyt na tak sporą sumę, to potrzebne jest podpisywanie umowy przedwstępnej. Jest ona zabezpieczeniem dla dwóch stron oraz pozwala wyznaczać początkowe zasady dalszego działania. W takim wypadku ekspert z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  może być pomocny gdy chodzi o sprawdzanie zapisów takiej umowy, a dokładniej czy nie będzie w nich jakichkolwiek ustaleń, jakie mogłyby być nazbyt zobowiązujące lub ciążące dla kredytobiorcy. Po podpisaniu umowy przedwstępnej pożyczkobiorca ma obowiązek szybkiego zebrania istotnych papierów. W tym wypadku też dużo może pomagać doradca kredytowy Kraśnik, bo szczegółowo przedłoży on pożyczkobiorcy, jakie papiery powinien złożyć pod względem umowy opracowanej przez wyznaczony bank. Kiedy będzie to potrzebne, to doradca będzie zajmować się także dostarczaniem ich reprezentując konsumenta do banku, wcześniej kontrolując czy są one wzorcowe pod kątem ustalonych formalnie zasad. Niezbędne poświadczenia oraz inne papiery są potrzebne, gdyż w innym przypadku bank mógłby się nie zgodzić na przyznanie kredytu. Kredytodawca zwykle może zobowiązać pożyczkobiorcę do dostarczania: aktualnego dowodu osobistego, dokumentu zatwierdzającego stan cywilny lub zaświadczenia z urzędu potwierdzającego ilość osób które przebywają na utrzymaniu kredytobiorcy, poświadczenia o zatrudnieniu i o zarobkach, bądź innych poświadczeń, chociażby o tym, jakie już dana osoba ma zobowiązania finansowe. W trakcie kompletowania papierów doradca finansowy Kraśnik skieruje uwagę na nie nad wyraz precyzyjnie, by bank nie miał później obiekcji oraz nie podważył prawdomówności osoby, która składa taki wniosek. 

Na czym polega analiza wniosku kredytowego przeprowadzona przez eksperta kredytowego z Kraśnika? 

Interpretacja wniosku o przyznanie kredytu, jaką zrobi ekspert kredytowy Kraśnik odwołuje się do trzech części: technicznej, formalno – prawnej i finansowej. Tę samą obserwację przeprowadzi instytucja bankowa, oceniając rzetelność klienta, by nie podejmować ryzyka, że konkretna osoba nie będzie w stanie spłacać zadłużenia. Natomiast, współpracując z ekspertem kredytowym można spodziewać się, że osoba ta sprawdzi dla konsumenta to, co oferuje instytucja bankowa. Wtedy też klient kolejny raz ma gwarancję, iż pobrany przez niego kredyt hipoteczny Kraśnik jest czymś możliwym do spłacenia. Przeanalizowanie wiarygodności kredytowej oraz obliczanie ryzyka dla określonej transakcji to dwa główne elementy, jakie muszą mieć dla klientów znaczenie. I fakt, iż zajmuje się taką czynnością ktoś na tyle profesjonalny jak ekspert kredytowy jest nad wyraz znaczący. Nie jest ważne, czy chodzi o kredyt gotówkowy Kraśnik, czy o kredyt hipoteczny, specjaliści zajmą się wszystkim wzorowo. W momencie, kiedy bank potwierdzi korzystną dla klienta decyzję kredytową, klient może szykować się do podpisania docelowej umowy o przyznanie kredytu. Każdy wnioskodawca musi wówczas dostać od banku kopię umowy do wglądu. Wtedy też ekspert kredytowy powinien przeglądać całość, żeby upewnić się, iż wszystkie zapisy są z korzyścią dla klienta. Kiedy określone przepisy będą poprawne z wcześniejszymi ustaleniami, pożyczkobiorca może umówić się na podpisanie umowy. Każdy, kto chce przejść wobec tego przez proces przyznania kredytu spokojnie, nie martwiąc się, iż coś będzie pominięte lub że rozmowy z instytucją bankową będą nieodpowiednie, powinien umówić się na konsultację z ekspertami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i korzystać ze specjalistycznego wsparcia.

Doradca Kredytowy Kraśnik