Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Janowie Lubelskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Janowie Lubelskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Janów Lubelski, Modliborzyce, Zaklików, Kraśnik, Lublin, Biłgoraj

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Janowie Lubelskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Janowie Lubelskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Janowie Lubelskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Janów Lubelski

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Janowie Lubelskim.

Pierwsza konsultacja z ekspertem kredytowym Janowie Lubelskim: szansa rozumienia specyfiki kredytu na zakup nieruchomości 

Pierwsza konsultacja z ekspertem kredytowym z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. w Janowie Lubelskim umożliwia rozumieć specyfikę kredytu na zakup nieruchomości. Bardzo często do przedsiębiorstwa zgłaszają się osoby, które kredyt taki chcą brać po raz pierwszy i nie do końca orientują się w jego charakterystyce. Z tego względu tak znaczące pozostaje to, żeby spotkać się ze specjalistą, który potrafi wszystko w jasny sposób wytłumaczyć. Do niedawna funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Janów Lubelski, a teraz zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Jeszcze przed tym jak doradca będzie zajmować się przeszukiwaniem propozycji dla potencjalnego kredytobiorcy to odpowie na jego zapytania, związane z tym, jak prezentuje się wzięcie kredytu hipotecznego i na czym bazuje ten rodzaj zobowiązania. Przede wszystkim, doradca finansowy Janów Lubelski przetłumaczy, iż kredyt na zakup nieruchomości tym wyróżnia się od innego rodzaju kredytów, iż jest zobowiązaniem pobranym na długi czas. Jego długoterminowość nie wpływa natomiast na to, że nie można go wziąć na skrócony okres. Minimalny czas spłacania to dwa lata, z kolei najdłuższy to 35 lat. Okres ten uzależniony jest nie tylko od woli wnioskodawcy, ale też od innych czynników, do jakich zaliczają się między innymi bieżąca kondycja finansowa kredytobiorcy lub jego wiek. Z tego powodu też ekspert od kredytowania może przeprowadzić dla klienta pierwszą analizę wysokości rat. Bez wątpienia, rozsądniej jest to zlecić takiej osobie niż posłużyć się tylko kalkulatorami dostępnymi online. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Janów Lubelski jak najbardziej skieruje akcent na to, iż każdy przypadek przydzielania kredytu hipotecznego powinien zostać rozpatrywany indywidualnie, co wpływa na faktyczne należności kredytu a także na to, czy ktokolwiek przykładowo radzi sobie ze wcześniejszą spłatą kredytu. 

Staranna analiza rzeczywistej zdolności kredytowej 

Przed składaniem wniosku do instytucji bankowej, warto skontaktować się z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., gdyż eksperci kredytowi każdego dnia zajmują się precyzyjną oceną rzeczywistej zdolności kredytowej. Dodatkowo, po objaśnieniu specyfiki kredytu na zakup nieruchomości oraz odszukaniu najlepszych propozycji, ekspert może zająć się negocjacjami z bankiem w imieniu konsumenta. Każdy kredyt hipoteczny Janów Lubelski domaga się indywidualnego nastawienia, w zależności od faktu, na jaki obiekt jest przeznaczony. Tego typu kredyty mogą być pobierane na: kupno mieszkania, kupno domu, kupno działki albo zakup lokalu użytkowego. Długoletnie zobowiązanie finansowe względem banku ma jeden decydujący postulat: jego zabezpieczeniem jest hipoteka. Ekspert kredytowy w trakcie pierwszej rozmowy z klientem wyjaśni, że jest to ograniczone prawo rzeczowe na danej nieruchomości albo działce. W dodatku, ekspert wyjaśni, że bieżące przepisy bankowe umożliwiają zaciągnąć taki kredyt w nominale dochodu przeważającego, jeśli przykładowo ktoś będzie zarabiać w kilku walutach. Na dodatek jeżeli kogoś zainteresuje kredyt gotówkowy Janów Lubelski to w czasie konsultacji z ekspertem z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. też może dowiedzieć się, w jakiej sumie ma możliwość pobrać tego typu zobowiązanie i czy w jego wypadku możliwe jest zestawienie dodatkowej sumy z kredytem hipotecznym. Z tego powodu tak znaczące jest pierwsze spotkanie z ekspertem kredytowym, bo objaśni on, jaka jest charakterystyka podanego zobowiązania oraz dostosuje dalszą procedurę do sytuacji osoby, która jest zainteresowana zakupem domu. Konsumenci, którzy zaznajomią się z kwestiami podstawowymi będą mieli większe zorientowanie i poczują się pewnie przy dopasowaniu konkretnych propozycji przyznania kredytu. Korzyści współpracy z ekspertami finansowymi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Janowie Lubelskim są spore. Szczególnie, gdy konsument kredyt na zakup nieruchomości chce wziąć po raz pierwszy.

Doradca Kredytowy Janów Lubelski