Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Biłgoraju

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Biłgoraju

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Biłgoraj, Frampol, Józefów, Tarnogród, Janów Lubelski, Zamość, Tomaszów Lubelski

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Biłgoraju na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Biłgoraju na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Biłgoraju lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Biłgoraj

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Biłgoraju.

Eksperckie wsparcie ekspertów kredytowych z ANG  w Biłgoraju przy wyborze i uzyskaniu kredytowania 

Specjalistyczne wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  w Biłgoraju po wyborze konkretnej propozycji kredytowej ukazuje, że faktycznie tacy eksperci sprawdzają się przy kredytach na zakup nieruchomości i to nie wyłącznie do momentu wyselekcjonowania najkorzystniejszej dla danego klienta oferty. Dawniej rolę taką pełnił doradca kredytowy Biłgoraj, a aktualnie obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Jeśli chodzi o zobowiązanie na tak sporą kwotę, to potrzebne jest podpisywanie umowy przedwstępnej. Jest ona zabezpieczeniem dla obu stron oraz umożliwia wyznaczyć początkowe ustalenia dalszego działania. W tym wypadku ekspert z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  może być potrzebny gdy chodzi o sprawdzenie zapisów tej umowy, a dokładniej czy nie będzie w nich żadnych postanowień, jakie miałyby okazać się zbyt zobowiązujące albo obciążające dla kredytobiorcy. Po podpisaniu umowy przedwstępnej pożyczkobiorca ma obowiązek bezzwłocznego zebrania istotnych dokumentów. W tym wypadku też sporo może pomagać doradca kredytowy Biłgoraj, ponieważ szczegółowo wyjaśni on kredytobiorcy, jakie dokumenty powinien składać pod kątem umowy opracowanej przez wyznaczony oddział banku. Jeżeli będzie to potrzebne, to ekspert zajmie się też dostarczaniem ich reprezentując klienta do banku, wcześniej kontrolując czy są one zgodne pod kątem formalnym. Najważniejsze poświadczenia i inne dokumenty są potrzebne, bo w innym przypadku bank mógłby się nie zgadzać na udzielenie kredytu. Oddział bankowy najczęściej może zobowiązać kredytobiorcę do dostarczania: aktualnego dowodu osobistego, dokumentu zatwierdzającego stan cywilny lub pisma z urzędu potwierdzającego ilość osób przebywających na utrzymaniu kredytobiorcy, zaświadczenia o pracy i o zarobkach, bądź innego rodzaju zaświadczeń, między innymi o tym, jakie już konkretna osoba ma zobowiązania pieniężne. W czasie kompletowania papierów doradca finansowy Biłgoraj nakieruje uwagę na nie bardzo precyzyjnie, aby bank nie wysuwał później zastrzeżeń i nie podważał prawdomówności osoby, która złożyła tego typu wniosek. 

Na czym polega ocena wniosku kredytowego przeprowadzana przez eksperta kredytowego z Biłgoraju? 

Interpretacja wniosku o przyznanie kredytu, jaką przeprowadzi ekspert kredytowy Biłgoraj odwołuje się do 3 części: technicznej, formalno – prawnej i finansowej. Taką samą analizę przeprowadzi instytucja bankowa, sprawdzając rzetelność konsumenta, aby nie podejmować ryzyka, iż dana osoba nie będzie mogła spłacić zadłużenia. Z kolei, nawiązując współpracę z ekspertem kredytowym można oczekiwać, iż osoba taka sprawdzi dla konsumenta to, co ma do zaoferowania bank. Wówczas też klient po raz kolejny zyskuje gwarancję, że pobrany przez niego kredyt hipoteczny Biłgoraj jest czymś możliwym do spłaty. Analiza wiarygodności kredytowej a także obliczenie ryzyk dla danej transakcji to dwa wiodące elementy, jakie muszą mieć dla konsumentów znaczenie. I fakt, że zajmie się taką czynnością ktoś tak kompetentny jak ekspert kredytowy jest wyjątkowo znaczący. Nie ma znaczenia, czy chodzi o kredyt gotówkowy Biłgoraj, bądź o kredyt hipoteczny, specjaliści będą zajmować się wszystkim wzorowo. W chwili, kiedy bank wyda pozytywną decyzję o przyznanie kredytu, klient może przygotowywać się do podpisania finalnej umowy kredytowej. Każdy z wnioskodawców powinien w takiej sytuacji dostać od banku egzemplarz umowy do przejrzenia. Wtedy również ekspert kredytowy powinien przejrzeć całość, aby upewnić się, że wszystkie przepisy są korzystne dla konsumenta. Kiedy określone przepisy będą zgodne z wcześniejszymi uzgodnieniami, kredytobiorca może umówić się na zatwierdzenie umowy. Każdy, kto chciałby przejść wobec tego przez procedurę przyznania kredytu spokojnie, nie martwiąc się, iż cokolwiek pominie albo że postanowienia z bankiem okażą się niekorzystne, musi umówić się na konsultację z ekspertami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i korzystać ze specjalistycznego wsparcia.

Doradca Kredytowy Biłgoraj