Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Tomaszowie Lubelskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Tomaszowie Lubelskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Tomaszów Lubelski, Łaszczów, Tyszowice, Biłgoraj, Zamość, Hrubieszów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Tomaszowie Lubelskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Tomaszowie Lubelskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Tomaszowie Lubelskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy tomaszów lubelski

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Tomaszowie Lubelskim.

Pierwsza rozmowa z ekspertem kredytowym w Tomaszowie Lubelskim: sposobność zrozumienia charakterystyki kredytu hipotecznego lub firmowego

Pierwsza konsultacja z ekspertem kredytowym z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. w Tomaszowie Lubelskim umożliwia rozumieć specyfikę kredytu na zakup nieruchomości. Nad wyraz często do firmy zgłaszają się osoby, które kredyt taki chcą wziąć po raz pierwszy oraz nie do końca orientują się w jego charakterystyce. Dlatego tak ważne jest to, żeby skontaktować się z ekspertem, który umie wszystko w klarowny sposób wyjaśnić. Do niedawna rolę taką pełnił doradca kredytowy Tomaszów Lubelski, a obecnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Jeszcze przed tym jak specjalista będzie zajmować się przeszukiwaniem propozycji dla potencjalnego kredytobiorcy to udzieli odpowiedzi na jego pytania, powiązane z tym, jak prezentuje się pobranie kredytu pod hipotekę i na czym opiera się ten typ zobowiązania. Głównie, doradca finansowy Tomaszów Lubelski wytłumaczy, że kredyt hipoteczny tym odróżnia się od innych kredytów, że jest kredytem pobieranym na dłuższy czas. Jego długi termin obowiązywania nie wpływa natomiast na to, że nie można go pobrać na skrócony czas. Minimalny okres spłacania to dwa lata, z kolei maksymalny to trzydzieści pięć lat. Okres ten uzależniony jest nie tylko od oczekiwań kredytobiorcy, lecz także od innych wyznaczników, do jakich wliczają się między innymi bieżąca sytuacja finansowa kredytobiorcy lub jego wiek. Dlatego też specjalista od kredytów może zrobić dla konsumenta początkową analizę wysokości rat. Z pewnością, korzystniej jest to zlecić tej osobie aniżeli posłużyć się wyłącznie kalkulatorami udostępnionymi online. Doświadczony ekspert kredytowy Tomaszów Lubelski na pewno skieruje uwagę na to, iż każdy z przypadków przydzielenia kredytu hipotecznego musi zostać rozpatrywany indywidualnie, co oddziałuje na rzeczywiste należności kredytu a także na to, czy ktoś przykładowo radzi sobie ze wcześniejszym spłaceniem zobowiązania. 

Precyzyjna ocena faktycznej zdolności kredytowej 

Przed złożeniem wniosku do banku, opłaca się skontaktować się z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., ponieważ eksperci kredytowi na co dzień zajmują się staranną oceną rzeczywistej zdolności kredytowej. Dodatkowo, po wyjaśnieniu specyfiki kredytu hipotecznego oraz wyszukaniu korzystnych ofert, specjalista zajmie się rozmowami z bankiem w imieniu konsumenta. Każdy kredyt hipoteczny Tomaszów Lubelski domaga się spersonalizowanego podejścia, zależnie od faktu, na jaki obiekt jest dedykowany. Takie kredyty mogą być pobierane na: kupno mieszkania, kupno domu, kupno działki lub zakup lokalu przeznaczonego na działalność gospodarczą. Wieloletnie zobowiązanie pieniężne w odniesieniu do banku ma jeden podstawowy postulat: jego zabezpieczenie stanowi hipoteka. Ekspert kredytowy w czasie pierwszego spotkania z interesantem objaśnia, że jest to ograniczone prawo rzeczowe na konkretnej nieruchomości albo działce. W dodatku, ekspert wyjaśni, że bieżące przepisy bankowe pozwolą zaciągnąć tego typu kredyt w walucie dochodu przeważającego, o ile przykładowo ktoś będzie zarabiać w kilku walutach. Dodatkowo jeżeli kogokolwiek interesuje kredyt gotówkowy Tomaszów Lubelski to w czasie rozmowy z ekspertem z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. też dowie się, w jakiej sumie może pobierać tego typu zobowiązanie i czy w jego przypadku umożliwione jest zestawienie jeszcze jakiejś sumy z kredytem hipotecznym. Z tego powodu tak ważne jest pierwsze spotkanie z ekspertem kredytowym, gdyż wyjaśni on, jaka jest specyfika podanego zobowiązania oraz dostosuje dalsze postępowanie do sytuacji osoby, która jest zainteresowana zakupem nieruchomości. Konsumenci, jacy zaznajomią się z podstawami będą mieli duże zorientowanie i poczują się pewniej przy dopasowaniu określonych propozycji przyznania kredytu. Zalety współpracy z ekspertami finansowymi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Tomaszowie Lubelskim są spore. Tym bardziej, gdy klient kredyt na zakup nieruchomości zamierza wziąć pierwszy raz.

Doradca Kredytowy Tomaszów Lubelski