Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Hrubieszowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Hrubieszowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Hrubieszów, Dołhobyczów, Dziekanów, Mirków, Hełm, Zamość, Tomaszów Lubelski

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Hrubieszowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Hrubieszowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Hrubieszowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Hrubieszów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Hrubieszowie.

Pierwsza rozmowa z ekspertem kredytowym w Hrubieszowie: szansa zrozumienia charakterystyki kredytu hipotecznego 

Pierwsza rozmowa z ekspertem kredytowym z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. w Hrubieszowie pozwala zrozumieć charakterystykę kredytu na zakup nieruchomości. Bardzo często do firmy zgłaszają się osoby, które kredyt ten chcą brać po raz pierwszy i nie do końca zorientowane są w jego charakterystyce. Dlatego tak istotne jest to, żeby skontaktować się z ekspertem, który potrafi wszystko w czytelny sposób objaśnić. W przeszłości funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Hrubieszów, a obecnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Zanim specjalista będzie zajmować się poszukiwaniem ofert dla potencjalnego pożyczkobiorcy to udzieli odpowiedzi na jego zapytania, powiązane z tym, jak wygląda pobranie kredytu hipotecznego oraz na czym opiera się ten typ kredytu. Przede wszystkim, doradca finansowy Hrubieszów przetłumaczy, że kredyt na zakup nieruchomości tym różni się od pozostałych zobowiązań, że jest kredytem pobieranym na dłuższy czas. Jego długi termin obowiązywania nie wpływa natomiast na to, że nie można go wziąć na krótszy czas. Najkrótszy czas spłaty to 2 lata, z kolei najdłuższy wynosi trzydzieści pięć lat. Czas taki zależy nie tylko od oczekiwań kredytobiorcy, lecz też od innych wyznaczników, do jakich wliczają się między innymi aktualna kondycja finansowa kredytobiorcy lub jego wiek. Z tego powodu też ekspert od kredytowania może przeprowadzać dla klienta wstępną analizę kwoty rat. Z pewnością, rozsądniej jest to zlecać takiej osobie aniżeli posługiwać się jedynie kalkulatorami dostępnymi w sieci. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Hrubieszów na pewno zwróci uwagę na to, że każdy z przypadków przydzielania kredytu na zakup nieruchomości powinien być rozpatrzony na sposób indywidualny, co oddziałuje na rzeczywiste koszty kredytu a także na to, czy ktoś przykładowo poradzi sobie ze wcześniejszym spłaceniem zobowiązania. 

Precyzyjna analiza rzeczywistej wiarygodności kredytowej 

Przed składaniem wniosku do banku, warto skontaktować się z Trinity Finance część Grupy ANG S.A., bo eksperci kredytowi na co dzień będą zajmować się staranną oceną faktycznej zdolności kredytowej. Dodatkowo, po wyjaśnieniu specyfiki kredytu hipotecznego oraz znalezieniu najlepszych propozycji, ekspert może zająć się negocjacjami z oddziałem bankowym w imieniu klienta. Każdy kredyt hipoteczny Hrubieszów wymaga spersonalizowanego ukierunkowania, w zależności od faktu, na jaki cel jest dedykowany. Takie kredyty mogą zostać pobierane na: kupno mieszkania, zakup domu, zakup działki lub zakup lokalu przeznaczonego na działalność gospodarczą. Długoletnie zobowiązanie finansowe względem banku ma jeden podstawowy warunek: jego zabezpieczeniem jest hipoteka. Ekspert kredytowy w czasie pierwszej rozmowy z klientem objaśni, że jest to ograniczone prawo rzeczowe na danej nieruchomości albo działce. Dodatkowo, specjalista wyjaśni, że aktualne regulacje bankowe pozwalają pobrać tego typu kredyt w walucie dochodu przeważającego, kiedy na przykład ktoś zarabia w kilku walutach. Na dodatek jeżeli kogokolwiek interesuje kredyt gotówkowy Hrubieszów to w czasie rozmowy z ekspertem z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. też dowie się, w jakiej kwocie ma możliwość pobierać takie zobowiązanie i czy w jego wypadku możliwe jest zestawienie jeszcze jakiejś sumy z kredytem mieszkaniowym. Z tego względu tak znaczące jest pierwsze spotkanie z ekspertem kredytowym, bo wyjaśni on, jaka jest specyfika wskazanego zobowiązania i przystosuje dalszą procedurę do sytuacji osoby, która interesuje się zakupem nieruchomości. Klienci, jacy zaznajomią się z podstawami będą mieli duże zorientowanie i poczują się pewnie przy dopasowaniu konkretnych propozycji przyznania kredytu. Korzyści współpracowania z ekspertami finansowymi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Hrubieszowie są duże. Szczególnie, gdy konsument kredyt hipoteczny chce pobrać po raz pierwszy.

Doradca Kredytowy Hrubieszów