Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Chełmie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Chełmie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Chełm, Rejowiec, Dorohusk, Wierzbica, Włodawa, Łęczna, Świdnik, Krasnystaw, Hrubieszów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Chełmie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Chełmie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Chełmie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Chełm

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Chełmie.

Merytoryczne wsparcie ekspertów kredytowych z ANG  w Chełmie po wyborze określonej propozycji kredytowania 

Specjalistyczne wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Chełmie po wybraniu określonej propozycji kredytowej pokazuje, iż faktycznie owi specjaliści mogą sprawdzić się przy kredytach hipotecznych i to nie wyłącznie do momentu wyselekcjonowania idealnej dla danego konsumenta oferty. Dawniej funkcję taką pełnił doradca kredytowy Chełm, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy chodzi o zobowiązanie na tak znaczącą sumę, to potrzebne jest podpisanie umowy przedwstępnej. Stanowi ona zabezpieczenie dla dwóch stron i pozwala wyznaczać wstępne warunki dalszego działania. W tym przypadku specjalista z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  może się okazać pomocny gdy chodzi o sprawdzanie zapisów tej umowy, a dokładniej czy nie ma w nich jakichkolwiek postanowień, jakie miałyby być nazbyt wiążące albo ciążące dla pożyczkobiorcy. Po zatwierdzeniu umowy przedwstępnej pożyczkobiorca zobowiązany jest do jak najszybszego zebrania wszystkich papierów. W takim przypadku też dużo może zdziałać doradca kredytowy Chełm, bo szczegółowo wyjaśni on pożyczkobiorcy, jakie papiery musi złożyć pod względem umowy przygotowanej przez konkretny oddział banku. Kiedy będzie to konieczne, to ekspert będzie zajmować się również dostarczaniem ich w imieniu klienta do oddziału bankowego, wcześniej kontrolując czy są one wzorcowe pod względem ustalonych formalnie zasad. Niezbędne zaświadczenia oraz pozostałe dokumenty są istotne, bo w pozostałych przypadkach bank mógłby się nie zgadzać na udzielenie finansowania. Oddział bankowy zwykle zobowiązuje pożyczkobiorcę do dostarczenia: aktualnego dowodu osobistego, dokumentu zatwierdzającego stan cywilny albo pisma z urzędu które potwierdza liczbę osób które przebywają na utrzymaniu kredytobiorcy, zaświadczenia o zatrudnieniu oraz o dochodach, bądź innego rodzaju poświadczeń, chociażby o tym, jakie już konkretna osoba posiada zobowiązania finansowe. W czasie zbierania dokumentów doradca finansowy Chełm zwróci uwagę na nie wyjątkowo precyzyjnie, by bank nie miał później obiekcji i nie podważył prawdomówności osoby, która złożyła taki dokument. 

Na czym polega analiza wniosku kredytowego przeprowadzana przez eksperta kredytowego z Chełmie? 

Analiza wniosku o przyznanie kredytu, jaką przeprowadzi ekspert kredytowy Chełm dotyczy 3 części: technicznej, formalno – prawnej i finansowej. Taką samą obserwację przeprowadza bank, sprawdzając wiarygodność klienta, by nie ryzykować, iż konkretna osoba nie będzie w stanie spłacić zadłużenia. Z kolei, współpracując z ekspertem kredytowym można spodziewać się, iż osoba taka może sprawdzić dla klienta to, co oferuje bank. W takiej sytuacji też konsument kolejny raz ma gwarancję, iż pobierany przez niego kredyt hipoteczny Chełm jest czymś możliwym do spłacenia. Przeanalizowanie zdolności kredytowej oraz obliczenie ryzyka dla danej operacji finansowej to 2 wiodące czynniki, jakie powinny mieć dla konsumentów znaczenie. I to, że zajmie się taką czynnością ktoś na tyle profesjonalny jak ekspert kredytowy jest wyjątkowo ważny. Nie ma znaczenia, czy będzie chodziło o kredyt gotówkowy Chełm, czy o kredyt hipoteczny, eksperci będą zajmować się wszystkim wzorcowo. W chwili, gdy bank wyda korzystną dla klienta decyzję kredytową, klient może przyszykować się do podpisania docelowej umowy o przyznanie kredytu. Każdy wnioskodawca powinien wówczas otrzymać od banku egzemplarz umowy do wglądu. W takim przypadku też ekspert kredytowy może przejrzeć całość, by upewnić się, iż wszystkie przepisy są z korzyścią dla konsumenta. Jeżeli konkretne punkty będą zgodne z podanymi wcześniej ustaleniami, pożyczkobiorca może umówić się na podpisanie umowy. Każdy, kto chce przechodzić wobec tego przez procedurę przyznawania kredytu bez przejmowania się, nie martwiąc się, iż cokolwiek będzie pominięte albo że postanowienia z instytucją bankową okażą się niekorzystne, musi umawiać się na konsultację z ekspertami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i korzystać ze specjalistycznego wsparcia.

Doradca Kredytowy Chełm