Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Zamościu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Zamościu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Zamość, Krasnobród, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Biłgoraj, Krasnystaw, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Zamościu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Zamościu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Zamościu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Zamość

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Zamościu.

Pierwsza konsultacja z ekspertem kredytowym w Zamościu: szansa na lepszy wybór najkorzystniejszej oferty kredytu na zakup nieruchomości  

Pierwsza konsultacja z ekspertem kredytowym z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. w Zamościu pozwala zrozumieć specyfikę kredytu hipotecznego. Bardzo często do firmy zgłaszają się osoby, które kredyt ten chciałyby brać pierwszy raz i niekoniecznie orientują się w jego specyfice. Dlatego tak znaczące jest to, aby skontaktować się ze specjalistą, który umie wszystko w jasny sposób wytłumaczyć. Do niedawna rolę tą wypełniał doradca kredytowy Zamość, a obecnie obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Zanim doradca będzie zajmować się szukaniem ofert dla potencjalnego pożyczkobiorcy to odpowie na jego pytania, związane z tym, jak prezentuje się pobranie kredytu hipotecznego i na czym bazuje taki typ kredytu. W głównej mierze, doradca finansowy Zamość wytłumaczy, iż kredyt hipoteczny tym odróżnia się od innego rodzaju kredytów, że jest kredytem pobieranym na długi czas. Jego długi termin obowiązywania nie determinuje natomiast tego, że nie można go wziąć na krótszy okres. Minimalny czas spłaty to 2 lata, natomiast najdłuższy wynosi trzydzieści pięć lat. Okres ten zależy nie tylko od oczekiwań wnioskodawcy, lecz też od pozostałych czynników, do jakich wliczają się między innymi aktualna kondycja finansowa pożyczkobiorcy lub jego wiek. Z tego względu też ekspert od kredytów może zrobić dla klienta początkową analizę kwoty rat. Bez wątpienia, korzystniej jest to zlecić takiej osobie aniżeli posłużyć się jedynie kalkulatorami udostępnionymi online. Doświadczony ekspert kredytowy Zamość jak najbardziej skieruje uwagę na to, że każdy przypadek przydzielenia kredytu hipotecznego musi być rozpatrywany indywidualnie, co ma wpływ na rzeczywiste koszty kredytu oraz na to, czy ktokolwiek na przykład radzi sobie ze wcześniejszym spłaceniem kredytu. 

Staranna analiza faktycznej zdolności kredytowej 

Przed składaniem wniosku do instytucji bankowej, opłaca się skontaktować się z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., bo eksperci kredytowi każdego dnia zajmują się skrupulatną oceną faktycznej wiarygodności kredytowej. Ponadto, po objaśnieniu specyfiki kredytu na zakup nieruchomości oraz wyszukaniu korzystnych propozycji, specjalista może zająć się negocjacjami z oddziałem bankowym w imieniu klienta. Każdy kredyt hipoteczny Zamość domaga się spersonalizowanego podejścia, zależnie od faktu, na jaki obiekt jest przeznaczony. Takie zobowiązania mogą być pobierane na: kupno mieszkania, kupno domu, zakup działki lub kupno lokalu przeznaczonego na działalność gospodarczą. Długoletnie zobowiązanie finansowe w odniesieniu do oddziału bankowego ma jeden decydujący warunek: jego zabezpieczenie stanowi hipoteka. Ekspert kredytowy podczas pierwszego spotkania z interesantem objaśnia, że jest to ograniczone prawo rzeczowe na konkretnej nieruchomości albo działce. W dodatku, ekspert wyjaśni, że bieżące przepisy bankowe pozwalają zaciągać taki kredyt w walucie dochodu przeważającego, o ile na przykład ktoś zarabia w paru walutach. Dodatkowo jeżeli kogokolwiek interesuje kredyt gotówkowy Zamość to w trakcie konsultacji z ekspertem z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. też może dowiedzieć się, w jakiej sumie może pobrać takie zobowiązanie oraz czy w jego wypadku możliwe jest zestawienie dodatkowej kwoty z kredytem hipotecznym. Z tego względu tak istotne jest pierwsze spotkanie z ekspertem kredytowym, bo objaśni on, jaka jest charakterystyka wskazanego zobowiązania oraz przystosuje dalszą procedurę do sytuacji osoby, która interesuje się kupnem mieszkania. Klienci, którzy obeznają się z podstawami będą mieć duże zorientowanie i poczują się pewniej przy dopasowaniu określonych ofert przyznania kredytu. Zalety współpracy z ekspertami kredytowymi z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  w Zamościu są spore. Zwłaszcza, kiedy klient kredyt hipoteczny chce wziąć po raz pierwszy.

Doradca Kredytowy Zamość