Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Krasnystawie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Krasnystawie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Krasnystaw, Wola Siennicka, Izbica, Kraśniczyn, Lublin, Świdnik, Chełm, Zamość

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Krasnystawie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Krasnystawie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Krasnystawie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Krasnystaw

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Krasnystawie.

Merytoryczne wsparcie ekspertów kredytowych ANG w Krasnystawie aby wybrać i uzyskać najlepszą ofertę kredytową

Eksperckie wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  w Krasnystawie po wybraniu konkretnej oferty kredytowania wskazuje, że rzeczywiście tacy specjaliści mogą sprawdzić się przy kredytach hipotecznych i to nie tylko do chwili wybrania idealnej dla danego klienta oferty. Dawniej funkcję tą pełnił doradca kredytowy Krasnystaw, a teraz obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Jeśli chodzi o zobowiązanie na tak znaczącą sumę, to potrzebne jest podpisywanie umowy przedwstępnej. Jest ona zabezpieczeniem dla dwóch stron oraz pozwoli wyznaczać wstępne reguły współpracy. W takim przypadku ekspert z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  może się okazać pomocny jeśli chodzi o sprawdzenie zapisów takiej umowy, a precyzyjniej czy nie będzie w nich jakichkolwiek elementów, jakie mogłyby okazać się nazbyt zobowiązujące albo obciążające dla kredytobiorcy. Po zaakceptowaniu umowy przedwstępnej pożyczkobiorca ma obowiązek jak najszybszego zebrania najważniejszych dokumentów. W tym wypadku też sporo może zdziałać doradca kredytowy Krasnystaw, ponieważ jak najdokładniej przedłoży on kredytobiorcy, jakie papiery musi złożyć pod kątem umowy przygotowanej przez wyznaczony bank. Jeżeli okaże się to potrzebne, to doradca będzie zajmować się także dostarczaniem ich reprezentując konsumenta do oddziału bankowego, uprzednio sprawdzając czy są one poprawne pod kątem ustalonych formalnie zasad. Niezbędne zaświadczenia oraz inne dokumenty są potrzebne, bo w innym przypadku bank mógłby się nie zgadzać na przyznanie kredytu. Oddział bankowy zwykle może zobowiązać kredytobiorcę do doręczenia: aktualnego dowodu osobistego, dokumentu potwierdzającego stan cywilny albo zaświadczenia z urzędu które potwierdza ilość osób przebywających na utrzymaniu osoby pobierającej kredyt, poświadczenia o pracy oraz o dochodach, czy innych zaświadczeń, na przykład o tym, jakie już dana osoba ma zobowiązania pieniężne. W trakcie zbierania dokumentów doradca finansowy Krasnystaw skieruje uwagę na nie nad wyraz precyzyjnie, by bank nie wysuwał później zastrzeżeń oraz nie podważał szczerości osoby, która składa ten dokument. 

Na czym bazuje analiza wniosku kredytowego przeprowadzana przez eksperta kredytowego z Krasnystawu? 

Ocena wniosku o przyznanie kredytu, jaką zrobi ekspert kredytowy Krasnystaw dotyczy trzech części: technicznej, formalno – prawnej oraz finansowej. Tę samą analizę przeprowadzi bank, oceniając wiarygodność klienta, żeby nie podejmować ryzyka, że dana osoba nie będzie mogła spłacić długu. Natomiast, współpracując z ekspertem kredytowym można spodziewać się, że osoba ta sprawdzi dla klienta to, co proponuje bank. Wtedy też konsument ponownie ma pewność, iż pobrany przez niego kredyt hipoteczny Krasnystaw jest czymś możliwym do spłaty. Analiza zdolności kredytowej oraz obliczenie ryzyka dla określonej operacji finansowej to dwa główne czynniki, jakie muszą mieć dla klientów znaczenie. I fakt, iż zajmuje się taką czynnością ktoś na tyle kompetentny jak ekspert kredytowy jest bardzo ważny. Nie ma znaczenia, czy chodzi o kredyt gotówkowy Krasnystaw, czy o kredyt hipoteczny, eksperci będą zajmować się wszystkim wzorcowo. W chwili, gdy bank potwierdzi korzystną dla klienta decyzję o przyznanie kredytu, klient może szykować się do podpisywania docelowej umowy kredytowej. Każdy wnioskodawca powinien wówczas dostać od oddziału bankowego egzemplarz umowy do przejrzenia. W takim przypadku również ekspert kredytowy powinien przejrzeć całość, żeby upewnić się, że wszystkie przepisy są korzystne dla klienta. Jeżeli konkretne przepisy będą poprawne z wcześniejszymi uzgodnieniami, pożyczkobiorca może umawiać się na zatwierdzenie umowy. Każdy, kto chce przechodzić wobec tego przez proces przyznawania kredytu spokojnie, nie martwiąc się, że coś pominie albo że ustalenia z bankiem okażą się nieodpowiednie, powinien umówić się na spotkanie ze specjalistami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oraz skorzystać z merytorycznego podparcia.

Doradca Kredytowy Krasnystaw