Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Świdniku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Świdniku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Świdnik, Piaski, Rybczewice, Lublin, Łęczna, Chełm, Krasnystaw

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Świdniku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Świdniku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Świdniku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy świdnik

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Świdniku.

Kluczowe wsparcie doświadczonych ekspertów kredytowych ANG w Świdniku przy wyborze konkretnej propozycji kredytowania 

Specjalistyczne wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  w Świdniku po wyborze określonej oferty kredytowania pokazuje, że faktycznie tacy specjaliści sprawdzają się przy kredytach hipotecznych i to nie wyłącznie do momentu wybrania idealnej dla konkretnego klienta propozycji. Dawniej funkcję taką spełniał doradca kredytowy Świdnik, a aktualnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy chodzi o kredyt na tak dużą sumę, to konieczne jest podpisywanie umowy przedwstępnej. Stanowi ona zabezpieczenie dla obu stron oraz pozwala wyznaczyć początkowe ustalenia współpracy. W takim przypadku ekspert z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  może być pomocny kiedy chodzi o sprawdzanie zapisów tej umowy, a dokładniej czy nie ma w nich jakichkolwiek ustaleń, jakie miałyby być zbyt wiążące lub ciążące dla kredytobiorcy. Po podpisaniu umowy przedwstępnej kredytobiorca zobowiązany jest do szybkiego zebrania wszystkich dokumentów. W tym przypadku też sporo może zdziałać doradca kredytowy Świdnik, bo jak najdokładniej wyjaśni on kredytobiorcy, jakie papiery musi składać pod względem umowy przygotowanej przez konkretny bank. Kiedy okaże się to potrzebne, to specjalista zajmie się też dostarczeniem ich reprezentując konsumenta do oddziału bankowego, wcześniej sprawdzając czy są one zgodne pod kątem formalnym. Najważniejsze poświadczenia i pozostałe dokumenty są istotne, ponieważ w pozostałych przypadkach bank mógłby się nie zgodzić na przyznanie kredytu. Oddział bankowy zwykle zobowiązuje kredytobiorcę do dostarczania: aktualnego dowodu osobistego, dokumentu potwierdzającego stan cywilny lub pisma z urzędu potwierdzającego liczbę osób przebywających na utrzymaniu osoby pobierającej kredyt, poświadczenia o pracy oraz o dochodach, czy innych poświadczeń, między innymi o tym, jakie już dana osoba posiada zobowiązania pieniężne. W czasie zbierania papierów doradca finansowy Świdnik skieruje uwagę na nie nad wyraz dokładnie, żeby bank nie miał potem zastrzeżeń i nie podważył prawdomówności osoby, która złożyła tego typu wniosek. 

Na czym polega analiza wniosku kredytowego przeprowadzana przez eksperta kredytowego z Świdnika? 

Ocena wniosku o przyznanie kredytu, jaką zrobi ekspert kredytowy Świdnik odwołuje się do 3 części: technicznej, formalno – prawnej oraz finansowej. Tę samą analizę przeprowadza instytucja bankowa, sprawdzając wiarygodność klienta, by nie ryzykować, iż konkretna osoba nie będzie mogła spłacać długu. Natomiast, nawiązując współpracę z ekspertem kredytowym można oczekiwać, iż osoba taka może sprawdzić dla konsumenta to, co oferuje instytucja bankowa. Wówczas też konsument ponownie ma gwarancję, iż pobrany przez niego kredyt hipoteczny Świdnik jest czymś możliwym do spłaty. Analiza zdolności kredytowej oraz obliczenie ryzyk dla danej transakcji to dwa wiodące elementy, jakie powinny mieć dla konsumentów znaczenie. I fakt, iż zajmie się taką czynnością ktoś na tyle profesjonalny jak ekspert kredytowy jest nad wyraz istotny. Nie ma znaczenia, czy chodzi o kredyt gotówkowy Świdnik, bądź o kredyt hipoteczny, specjaliści będą zajmować się wszystkim bardzo dobrze. W chwili, kiedy bank przyzna korzystną dla klienta decyzję o przyznanie kredytu, konsument może przygotowywać się do podpisywania finalnej umowy o przyznanie kredytu. Każdy wnioskodawca musi wówczas otrzymać od banku kopię umowy do wglądu. W takim przypadku także ekspert kredytowy powinien przeglądać całość, żeby nabrać przekonania, że wszystkie przepisy są z korzyścią dla klienta. Jeśli konkretne punkty okażą się zgodne z wcześniejszymi uzgodnieniami, pożyczkobiorca może umawiać się na podpisanie umowy. Każdy, kto chce przechodzić w takim razie przez procedurę przyznania kredytu bez przejmowania się, nie martwiąc się, że coś będzie pominięte albo że postanowienia z instytucją bankową będą niekorzystne, musi umówić się na konsultację z ekspertami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i korzystać ze specjalistycznego wsparcia.

Doradca Kredytowy Świdnik