Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Łęcznej

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Łęcznej

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Łęczna, Ludwin, Milejów, Puchaczyn, Świdnik, Lublin, Lubartów, Włodawa, Chełm

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Łęcznej na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Łęcznej na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Łęcznej lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy łęczna

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Łęcznej.

Pierwsza rozmowa z ekspertem kredytowym Łęczna: sposobność rozumienia charakterystyki kredytu hipotecznego 

Pierwsza rozmowa z ekspertem kredytowym z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. w Łęcznie umożliwia rozumieć charakterystykę kredytu hipotecznego. Bardzo często do przedsiębiorstwa będą zgłaszały się osoby, które kredyt taki chciałyby brać po raz pierwszy i niekoniecznie zorientowane są w jego charakterystyce. Z tego względu tak istotne pozostaje to, żeby spotkać się z ekspertem, który potrafi wszystko w czytelny sposób wytłumaczyć. Do niedawna funkcję tą pełnił doradca kredytowy Łęczna, a teraz obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Zanim doradca zajmie się przeszukiwaniem ofert dla potencjalnego kredytobiorcy to odpowie na jego zapytania, związane z tym, jak wygląda pobranie kredytu hipotecznego oraz na czym bazuje taki rodzaj kredytu. Przede wszystkim, doradca finansowy Łęczna przetłumaczy, że kredyt na zakup nieruchomości tym różni się od innych kredytów, że jest zobowiązaniem pobranym na dłuższy czas. Jego długoterminowość nie determinuje natomiast tego, że nie można go pobrać na krótszy okres. Minimalny okres spłacania to dwa lata, z kolei najdłuższy to trzydzieści pięć lat. Okres taki uzależniony jest nie tylko od woli wnioskodawcy, lecz również od pozostałych czynników, do jakich zaliczają się na przykład aktualna sytuacja finansowa kredytobiorcy albo jego wiek. Z tego powodu też specjalista od kredytów może zrobić dla klienta wstępną analizę wysokości rat. Z pewnością, rozsądniej jest to zlecić tej osobie aniżeli posługiwać się jedynie kalkulatorami dostępnymi online. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Łęczna na pewno zwróci uwagę na to, że każdy z przypadków przydzielania kredytu hipotecznego powinien być rozpatrzony na sposób indywidualny, co wpływa na rzeczywiste należności kredytowania oraz na to, czy ktokolwiek na przykład poradzi sobie ze wcześniejszą spłatą kredytu. 

Skrupulatna analiza rzeczywistej zdolności kredytowej 

Przed złożeniem podania do banku, warto skontaktować się z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., gdyż eksperci kredytowi standardowo będą zajmować się staranną oceną rzeczywistej zdolności kredytowej. Ponadto, po wyjaśnieniu istoty kredytu hipotecznego oraz odszukaniu najlepszych ofert, specjalista może zająć się rozmowami z oddziałem bankowym reprezentując klienta. Każdy kredyt hipoteczny Łęczna wymaga indywidualnego nastawienia, zależnie od tego, na jaki obiekt jest przeznaczony. Takie zobowiązania mogą być pobrane na: kupno mieszkania, zakup domu, kupno działki lub kupno lokalu użytkowego. Długoletnie zobowiązanie finansowe w odniesieniu do banku ma jeden najważniejszy postulat: jego zabezpieczeniem jest hipoteka. Ekspert kredytowy podczas pierwszej rozmowy z interesantem objaśnia, że jest to ograniczone prawo rzeczowe na danej nieruchomości lub działce. Dodatkowo, doradca wyjaśni, że aktualne regulacje bankowe pozwalają zaciągać taki kredyt w nominale dochodu przeważającego, kiedy przykładowo ktoś zarabia w paru jednostkach monetarnych. Na dodatek jeżeli kogokolwiek zainteresuje kredyt gotówkowy Łęczna to w trakcie konsultacji z ekspertem z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. również może dowiedzieć się, w jakiej sumie ma możliwość pobrać tego typu zobowiązanie i czy w jego przypadku możliwe jest zestawienie dodatkowej sumy z kredytem hipotecznym. Z tego powodu tak znaczące jest pierwsze spotkanie z doradcą kredytowym, bo objaśni on, jaka jest specyfika podanego zobowiązania i dopasuje dalszą procedurę do możliwości osoby, która jest zainteresowana zakupem nieruchomości. Klienci, którzy obeznają się z podstawami będą mieli większe rozeznanie oraz będą czuć się pewniej przy dopasowaniu konkretnych propozycji przyznania kredytu. Zalety współpracowania z ekspertami finansowymi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. w Łęcznej są spore. Tym bardziej, kiedy kredytobiorca kredyt hipoteczny zamierza wziąć po raz pierwszy.

Doradca Kredytowy Łęczna