Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. we Włodawie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi we Włodawie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Włodawa, Wyryki, Urszulin, Stary Brus, Biała Podlaska, Parczew, Łęczna, Chełm

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny we Włodawie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny we Włodawie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym we Włodawie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Włodawa

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości we Włodawie.

Ekspercka rozmowa ze specjalistą kredytowym Włodawa: szansa zrozumienia zasad udzielania kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości 

Pierwsza rozmowa z ekspertem kredytowym z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. w Włodawie umożliwia zrozumieć specyfikę kredytu na zakup nieruchomości. Bardzo często do firmy będą zgłaszały się osoby, które kredyt taki chcą wziąć pierwszy raz i niekoniecznie zorientowane są w jego charakterystyce. Z tego względu tak znaczące jest to, żeby skontaktować się z ekspertem, który umie wszystko w czytelny sposób wytłumaczyć. Do niedawna funkcję tą pełnił doradca kredytowy Włodawa, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Jeszcze przed tym jak doradca będzie zajmować się szukaniem propozycji dla przyszłego kredytobiorcy to udzieli odpowiedzi na jego pytania, powiązane z tym, jak prezentuje się wzięcie kredytu pod hipotekę i na czym opiera się ten rodzaj kredytu. Przede wszystkim, doradca finansowy Włodawa wytłumaczy, iż kredyt na zakup nieruchomości tym wyróżnia się od innego rodzaju zobowiązań, że jest zobowiązaniem pobieranym na dłuższy czas. Jego długoterminowość nie wpływa natomiast na to, że nie można go pobrać na krótszy czas. Minimalny czas spłaty to 2 lata, z kolei maksymalny to trzydzieści pięć lat. Okres taki uzależniony jest nie tylko od oczekiwań kredytobiorcy, ale także od pozostałych czynników, do jakich wliczają się na przykład aktualna kondycja finansowa pożyczkobiorcy albo jego wiek. Dlatego też specjalista od kredytów może przeprowadzić dla klienta wstępną ocenę wysokości rat. Z pewnością, korzystniej jest to zlecić takiej osobie aniżeli posługiwać się jedynie kalkulatorami dostępnymi online. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Włodawa jak najbardziej zwróci uwagę na to, iż każdy z przypadków przydzielania kredytu hipotecznego powinien być rozpatrywany indywidualnie, co wpływa na rzeczywiste koszty kredytowania a także na to, czy ktokolwiek przykładowo radzi sobie ze wcześniejszą spłatą zobowiązania. 

Staranna analiza faktycznej wiarygodności kredytowej 

Przed składaniem wniosku do instytucji bankowej, warto nawiązać kontakt z Trinity Finance część Grupy ANG S.A., gdyż eksperci kredytowi na co dzień zajmują się skrupulatną oceną rzeczywistej wiarygodności kredytowej. Dodatkowo, po objaśnieniu specyfiki kredytu na zakup nieruchomości i odszukaniu korzystnych ofert, specjalista może zająć się negocjacjami z oddziałem bankowym reprezentując konsumenta. Każdy kredyt hipoteczny Włodawa wymaga spersonalizowanego podejścia, w zależności od tego, na jaki cel jest przeznaczony. Takie kredyty mogą być pobrane na: kupno mieszkania, kupno domu, kupno działki lub kupno lokalu użytkowego. Wieloletnie zobowiązanie finansowe w odniesieniu do oddziału bankowego ma jeden decydujący warunek: jego zabezpieczenie stanowi hipoteka. Ekspert kredytowy w trakcie pierwszej rozmowy z klientem objaśni, że jest to ograniczone prawo rzeczowe na danej nieruchomości albo działce. Dodatkowo, ekspert wyjaśni, że bieżące regulacje w bankowości pozwolą zaciągać tego typu kredyt w nominale dochodu przeważającego, jeśli na przykład ktoś zarabia w kilku jednostkach monetarnych. Na dodatek jeśli kogoś zainteresuje kredyt gotówkowy Włodawa to podczas rozmowy ze specjalistą z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. również dowie się, w jakiej sumie może pobrać takie zobowiązanie oraz czy w jego wypadku możliwe jest zestawienie jeszcze jakiejś kwoty z kredytem mieszkaniowym. Dlatego tak znaczące jest pierwsze spotkanie z ekspertem kredytowym, gdyż wyjaśni on, jaka jest specyfika wskazanego zobowiązania oraz dopasuje dalszą procedurę do możliwości osoby, która jest zainteresowana kupnem mieszkania. Konsumenci, którzy obeznają się z podstawami będą mieć spore rozeznanie i poczują się pewniej przy dopasowaniu określonych ofert przyznania kredytu. Korzyści współpracowania z ekspertami finansowymi z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  w Włodawie są spore. Szczególnie, gdy konsument kredyt hipoteczny zamierza wziąć pierwszy raz.

Doradca Kredytowy Włodawa