Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Parczewie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Parczewie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Parczew, Milanów, Siemień, Lubartów, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Włodawa

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Parczewie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Parczewie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Parczewie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy parczew

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Parczewie.

Eksperckie wsparcie ekspertów kredytowych ANG w Parczewie przy wyborze konkretnej oferty kredytowej 

Merytoryczne wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  w Parczewie po wybraniu konkretnej oferty kredytowania pokazuje, iż rzeczywiście owi specjaliści sprawdzają się przy kredytach na zakup nieruchomości i to nie tylko do chwili wyselekcjonowania najkorzystniejszej dla konkretnego konsumenta oferty. Do niedawna funkcję tą wypełniał doradca kredytowy Parczew, a obecnie zobowiązania te przejął ekspert kredytowy. Jeśli chodzi o zobowiązanie na tak dużą sumę, to potrzebne jest podpisanie umowy przedwstępnej. Stanowi ona zabezpieczenie dla obu stron oraz pozwoli wyznaczyć wstępne reguły współpracy. W tym wypadku specjalista z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  może się okazać potrzebny kiedy chodzi o sprawdzanie przepisów takiej umowy, a precyzyjniej czy nie ma w nich jakichkolwiek postanowień, jakie miałyby okazać się zbyt wiążące lub obciążające dla pożyczkobiorcy. Po zatwierdzeniu umowy przedwstępnej kredytobiorca ma obowiązek szybkiego zgromadzenia wszystkich papierów. W takim przypadku też dużo może pomagać doradca kredytowy Parczew, ponieważ szczegółowo przedłoży on pożyczkobiorcy, jakie papiery powinien składać pod kątem umowy opracowanej przez konkretny bank. Jeśli okaże się to potrzebne, to ekspert będzie zajmować się również dostarczaniem ich reprezentując konsumenta do banku, uprzednio sprawdzając czy są one wzorcowe pod kątem ustalonych formalnie zasad. Niezbędne zaświadczenia oraz inne dokumenty są istotne, ponieważ w pozostałych przypadkach bank mógłby się nie zgodzić na przyznanie kredytu. Kredytodawca zwykle może zobowiązać kredytobiorcę do dostarczania: obecnego dowodu osobistego, dokumentu potwierdzającego stan cywilny albo zaświadczenia z urzędu które potwierdza ilość osób przebywających na utrzymaniu kredytobiorcy, zaświadczenia o pracy i o dochodach, bądź innego rodzaju poświadczeń, chociażby o tym, jakie już konkretna osoba posiada zobowiązania finansowe. W czasie zbierania papierów doradca finansowy Parczew skieruje uwagę na nie nad wyraz precyzyjnie, żeby bank nie miał potem zastrzeżeń i nie podważał szczerości osoby, która składa tego typu dokument. 

Na czym opiera się ocena wniosku o przyznanie kredytu przeprowadzana przez eksperta kredytowego z Parczewa? 

Ocena wniosku kredytowego, jaką przeprowadzi ekspert kredytowy Parczew odwołuje się do trzech części: technicznej, formalno – prawnej i finansowej. Taką samą obserwację przeprowadza bank, sprawdzając rzetelność konsumenta, żeby nie ryzykować, iż dana osoba nie będzie mogła spłacić długu. Z kolei, nawiązując współpracę z ekspertem kredytowym można oczekiwać, że osoba taka sprawdzi dla klienta to, co ma do zaproponowania instytucja bankowa. Wówczas też klient kolejny raz ma przekonanie, że pobrany przez niego kredyt hipoteczny Parczew jest możliwy do spłaty. Przeanalizowanie zdolności kredytowej oraz obliczanie ryzyk dla określonej transakcji to dwa wiodące elementy, jakie muszą mieć dla klientów coś na znaczeniu. I to, iż zajmuje się taką czynnością ktoś tak kompetentny jak ekspert kredytowy jest wyjątkowo istotny. Nie ma znaczenia, czy będzie chodziło o kredyt gotówkowy Parczew, czy o kredyt hipoteczny, specjaliści będą zajmować się całością wzorowo. W chwili, kiedy bank wyda pozytywną decyzję kredytową, klient może szykować się do podpisywania finalnej umowy o przyznanie kredytu. Każdy z wnioskodawców powinien w takiej sytuacji dostać od oddziału bankowego egzemplarz umowy do wglądu. Wtedy także ekspert kredytowy powinien przeglądać całość, żeby nabrać przekonania, iż wszystkie zapisy są z korzyścią dla klienta. Jeśli poszczególne punkty będą zgodne z podanymi wcześniej uzgodnieniami, pożyczkobiorca może umówić się na podpisanie umowy. Każdy, kto chciałby przejść w takim razie przez procedurę przyznawania kredytu bez przejmowania się, nie martwiąc się, iż coś pominie albo że postanowienia z instytucją bankową będą niekorzystne, musi umawiać się na konsultację ze specjalistami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i skorzystać ze specjalistycznego podparcia.

Doradca Kredytowy Parczew