Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Radzyniu Podlaskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Radzyniu Podlaskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Radzyń Podlaski, Czemierniki, Borki, Lubartów, Łuków, Parczew, Biała Podlaska

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Radzyniu Podlaskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Radzyniu Podlaskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Radzyniu Podlaskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy radzyń podlaski

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Radzyniu Podlaskim.

Pierwsza rozmowa z ekspertem kredytowym Radzyń Podlaski: okazja przygotowania się do kredytu na zakup nieruchomości 

Pierwsza konsultacja z ekspertem kredytowym z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. w Radzyniu Podlaskim daje szansę zrozumieć specyfikę kredytu na zakup nieruchomości. Wyjątkowo często do firmy będą zgłaszały się osoby, które kredyt taki chcą brać po raz pierwszy i niekoniecznie orientują się w jego charakterystyce. Z tego powodu tak ważne pozostaje to, by spotkać się z ekspertem, który umie wszystko w jasny sposób wytłumaczyć. W przeszłości funkcję taką spełniał doradca kredytowy Radzyn Podlaski, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Zanim doradca będzie zajmować się szukaniem propozycji dla przyszłego pożyczkobiorcy to udzieli odpowiedzi na jego pytania, związane z tym, jak wygląda pobranie kredytu hipotecznego oraz na czym opiera się taki rodzaj kredytu. Przede wszystkim, doradca finansowy Radzyn Podlaski wytłumaczy, że kredyt hipoteczny tym odróżnia się od pozostałych kredytów, iż jest zobowiązaniem pobieranym na dłuższy czas. Jego długoterminowość nie determinuje natomiast tego, że nie można go wziąć na krótszy okres. Najkrótszy czas spłaty to 2 lata, z kolei maksymalny to 35 lat. Czas ten zależy nie tylko od oczekiwań wnioskodawcy, lecz również od pozostałych czynników, do jakich wliczają się na przykład bieżąca kondycja finansowa kredytobiorcy albo jego wiek. Dlatego też specjalista od kredytowania może przeprowadzić dla klienta wstępną ocenę wysokości rat. Bez wątpienia, lepiej jest to zlecać takiej osobie aniżeli posługiwać się jedynie kalkulatorami dostępnymi w sieci. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Radzyn Podlaski jak najbardziej zwróci akcent na to, iż każdy przypadek przydzielenia kredytu hipotecznego powinien być rozpatrzony na sposób indywidualny, co ma wpływ na faktyczne koszty kredytowania a także na to, czy ktokolwiek na przykład radzi sobie ze wcześniejszym spłaceniem zobowiązania. 

Staranna ocena faktycznej wiarygodności kredytowej | Ekspert Finansowy Radzyń Podlaski

 

Przed złożeniem podania do instytucji bankowej, opłaca się skontaktować się z Trinity Finance część Grupy ANG S.A., ponieważ eksperci kredytowi na co dzień zajmują się precyzyjną analizą rzeczywistej zdolności kredytowej. Ponadto, po objaśnieniu specyfiki kredytu hipotecznego oraz odszukaniu najlepszych ofert, specjalista może zająć się negocjowaniem z bankiem w imieniu klienta. Każdy kredyt hipoteczny Radzyn Podlaski domaga się spersonalizowanego nastawienia, w zależności od faktu, na jaki cel jest dedykowany. Takie zobowiązania mogą zostać pobrane na: kupno mieszkania, kupno domu, kupno działki lub kupno lokalu przeznaczonego na działalność gospodarczą. Wieloletnie zobowiązanie pieniężne względem oddziału bankowego ma jeden podstawowy warunek: jego zabezpieczeniem jest hipoteka. Ekspert kredytowy w trakcie pierwszej rozmowy z klientem objaśnia, że jest to ograniczone prawo rzeczowe na konkretnej nieruchomości lub działce. Dodatkowo, specjalista wyjaśni, że aktualne regulacje bankowe pozwolą zaciągnąć taki kredyt w walucie dochodu przeważającego, o ile na przykład ktoś zarabia w kilku jednostkach monetarnych. Dodatkowo jeśli kogoś zainteresuje kredyt gotówkowy Radzyn Podlaski to podczas rozmowy z ekspertem z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. także dowie się, w jakiej sumie ma możliwość pobrać tego typu zobowiązanie oraz czy w jego wypadku umożliwione jest połączenie jeszcze jakiejś kwoty z kredytem pod hipotekę. Z tego względu tak ważne jest pierwsze spotkanie z doradcą kredytowym, ponieważ wyjaśni on, jaka jest charakterystyka podanego zobowiązania i dopasuje dalszą procedurę do możliwości osoby, która interesuje się nabyciem nieruchomości. Klienci, którzy obeznają się z kwestiami podstawowymi będą mieć spore zorientowanie i poczują się pewnie przy dopasowaniu określonych propozycji przyznania kredytu. Zalety współpracy z ekspertami kredytowymi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Radzyniu Podlaskim są duże. Tym bardziej, kiedy klient kredyt hipoteczny zamierza pobrać po raz pierwszy.

Doradca Kredytowy Radzyń Podlaski