Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Łukowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Łukowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Łuków, Stoczek Łukowski, Adamów, Ryki, Lubartów, Radzyń Podlaski

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Łukowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Łukowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Łukowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy łuków

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Łukowie.

Merytoryczne wsparcie ekspertów kredytowych ANG  w Łukowie przy wyborze określonej propozycji kredytowania 

Merytoryczne wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Łukowie po wyborze określonej propozycji kredytowej ukazuje, że de facto owi eksperci mogą sprawdzić się przy kredytach na zakup nieruchomości i to nie tylko do chwili wybrania idealnej dla danego konsumenta oferty. Dawniej rolę tą wypełniał doradca kredytowy Łuków, a aktualnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Kiedy chodzi o kredyt na tak dużą sumę, to potrzebne jest podpisanie umowy przedwstępnej. Jest ona zabezpieczeniem dla dwóch stron oraz pozwala wyznaczać początkowe ustalenia dalszego działania. W tym przypadku specjalista z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  może być pomocny kiedy chodzi o sprawdzenie zapisów tej umowy, a dokładniej czy nie ma w nich żadnych postanowień, jakie mogłyby być zbyt zobowiązujące lub obciążające dla kredytobiorcy. Po zatwierdzeniu umowy przedwstępnej kredytobiorca ma obowiązek jak najszybszego zgromadzenia wszystkich papierów. W takim przypadku także dużo może zdziałać doradca kredytowy Łuków, ponieważ dokładnie objaśni on kredytobiorcy, jakie papiery powinien składać pod względem umowy przygotowanej przez wyznaczony oddział banku. Jeśli okaże się to potrzebne, to doradca będzie zajmować się też dostarczaniem ich w imieniu konsumenta do oddziału bankowego, uprzednio kontrolując czy są one zgodne pod kątem ustalonych formalnie zasad. Niezbędne zaświadczenia oraz inne dokumenty są potrzebne, bo w pozostałych przypadkach bank mógłby się nie zgadzać na przyznanie finansowania. Oddział bankowy najczęściej zobowiązuje pożyczkobiorcę do dostarczania: aktualnego dowodu osobistego, dokumentu potwierdzającego stan cywilny lub pisma z urzędu potwierdzającego liczbę osób które przebywają na utrzymaniu kredytobiorcy, poświadczenia o zatrudnieniu oraz o dochodach, czy innych poświadczeń, na przykład o tym, jakie już dana osoba ma zobowiązania pieniężne. Podczas zbierania dokumentów doradca finansowy Łuków zwróci uwagę na nie bardzo dokładnie, by oddział bankowy nie miał później zastrzeżeń i nie podważał prawdomówności osoby, która składa tego typu dokument. 

Na czym bazuje ocena wniosku kredytowego przeprowadzana przez eksperta kredytowego z Łukowa? 

Interpretacja wniosku kredytowego, jaką zrobi ekspert kredytowy Łuków odwołuje się do trzech części: technicznej, formalno – prawnej i finansowej. Taką samą analizę przeprowadza instytucja bankowa, sprawdzając prawdomówność konsumenta, by nie podejmować ryzyka, że dana osoba nie będzie w stanie spłacić długu. Z kolei, nawiązując współpracę z ekspertem kredytowym można oczekiwać, że osoba taka może sprawdzić dla konsumenta to, co ma do zaproponowania instytucja bankowa. W takiej sytuacji też klient ponownie ma gwarancję, iż pobrany przez niego kredyt hipoteczny Łuków jest możliwy do spłacenia. Przeanalizowanie zdolności kredytowej oraz obliczenie ryzyk dla określonej operacji finansowej to dwa wiodące czynniki, jakie muszą mieć dla klientów znaczenie. I to, że zajmuje się tym ktoś na tyle kompetentny jak ekspert kredytowy jest wyjątkowo znaczący. Nie jest ważne, czy chodzi o kredyt gotówkowy Łuków, bądź o kredyt hipoteczny, eksperci zajmą się całością bardzo dobrze. W chwili, kiedy bank potwierdzi pozytywną decyzję kredytową, klient może szykować się do podpisywania finalnej umowy o przyznanie kredytu. Każdy z wnioskodawców musi w takiej sytuacji dostać od banku kopię umowy do przejrzenia. W takim przypadku także ekspert kredytowy może przeglądać całość, aby upewnić się, iż wszystkie zapisy są z korzyścią dla klienta. Jeżeli określone punkty okażą się poprawne z wcześniejszymi uzgodnieniami, pożyczkobiorca może umawiać się na zatwierdzenie umowy. Każdy, kto chce przejść wobec tego przez proces przyznania kredytu bez przejmowania się, nie obawiając się, iż cokolwiek pominie lub że postanowienia z bankiem okażą się nieodpowiednie, musi umówić się na konsultację ze specjalistami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i skorzystać z merytorycznego wsparcia.

Doradca Kredytowy Łuków