Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Rykach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Rykach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Ryki, Dęblin, Stężyca, Łuków, Lubartów, Puławy

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Rykach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Rykach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Rykach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy ryki

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Rykach.

Merytoryczne wsparcie ekspertów kredytowych ANG w Rykach przy wyborze konkretnej propozycji kredytowania 

Merytoryczne wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Rykach po wybraniu określonej propozycji kredytowania wskazuje, iż de facto tacy eksperci mogą sprawdzić się przy kredytach na zakup nieruchomości i to nie tylko do chwili wyselekcjonowania najlepszej dla konkretnego klienta oferty. Dawniej funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Ryki, a obecnie obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Jeśli chodzi o kredyt na tak dużą kwotę, to niezbędne jest podpisanie umowy przedwstępnej. Stanowi ona zabezpieczenie dla dwóch stron i pozwala wyznaczyć wstępne reguły współpracy. W takim wypadku ekspert z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  może być pomocny jeśli chodzi o sprawdzanie przepisów tej umowy, a dokładniej czy nie będzie w nich żadnych postanowień, jakie miałyby być zbyt zobowiązujące albo ciążące dla pożyczkobiorcy. Po zatwierdzeniu umowy przedwstępnej kredytobiorca zobowiązany jest do bezzwłocznego zgromadzenia najważniejszych dokumentów. W takim przypadku też wiele może pomagać doradca kredytowy Ryki, ponieważ szczegółowo objaśni on kredytobiorcy, jakie papiery powinien złożyć pod względem umowy opracowanej przez wyznaczony bank. Kiedy będzie to potrzebne, to doradca będzie zajmować się także dostarczeniem ich w imieniu konsumenta do oddziału bankowego, wcześniej sprawdzając czy są one poprawne pod kątem ustalonych formalnie zasad. Najważniejsze zaświadczenia oraz pozostałe dokumenty są potrzebne, ponieważ w innym przypadku bank mógłby się nie zgadzać na przyznanie kredytu. Kredytodawca najczęściej zobowiązuje pożyczkobiorcę do dostarczania: obecnego dowodu osobistego, dokumentu zatwierdzającego stan cywilny lub zaświadczenia z urzędu potwierdzającego liczbę osób przebywających na utrzymaniu kredytobiorcy, zaświadczenia o pracy i o dochodach, bądź innych zaświadczeń, chociażby o tym, jakie już dana osoba posiada zobowiązania finansowe. W trakcie kompletowania papierów doradca finansowy Ryki nakieruje uwagę na nie bardzo precyzyjnie, aby oddział bankowy nie wysuwał potem obiekcji i nie podważył prawdomówności osoby, która złożyła taki wniosek. 

Na czym polega interpretacja wniosku kredytowego przeprowadzana przez eksperta kredytowego w Rykach? 

Analiza wniosku o przyznanie kredytu, jaką zrobi ekspert kredytowy Ryki dotyczy trzech części: technicznej, formalno – prawnej oraz finansowej. Taką samą analizę przeprowadza bank, sprawdzając rzetelność konsumenta, żeby nie podejmować ryzyka, że dana osoba nie będzie w stanie spłacać zadłużenia. Z kolei, nawiązując współpracę z ekspertem kredytowym można oczekiwać, że osoba taka sprawdzi dla konsumenta to, co oferuje instytucja bankowa. Wówczas też konsument po raz kolejny zyskuje pewność, iż pobierany przez niego kredyt hipoteczny Ryki jest możliwy do spłaty. Analiza zdolności kredytowej a także obliczanie ryzyk dla danej transakcji to dwa wiodące czynniki, jakie muszą mieć dla konsumentów znaczenie. I fakt, iż zajmuje się tym ktoś tak kompetentny jak ekspert kredytowy jest nad wyraz znaczący. Nie jest ważne, czy chodzi o kredyt gotówkowy Ryki, czy o kredyt hipoteczny, specjaliści zajmą się całością wzorcowo. W momencie, kiedy bank przyzna korzystną dla klienta decyzję o przyznanie kredytu, klient może przygotowywać się do podpisywania docelowej umowy o przyznanie kredytu. Każdy wnioskodawca powinien w takiej sytuacji otrzymać od banku egzemplarz umowy do wglądu. W takim przypadku również ekspert kredytowy powinien przejrzeć całość, żeby nabrać przekonania, że wszystkie zapisy są korzystne dla klienta. Kiedy konkretne punkty okażą się poprawne z podanymi wcześniej ustaleniami, pożyczkobiorca może umawiać się na zatwierdzenie umowy. Każdy, kto chciałby przejść w takim razie przez procedurę przyznania kredytu bez przejmowania się, nie martwiąc się, iż coś będzie pominięte albo że postanowienia z bankiem będą nieodpowiednie, powinien umówić się na konsultację z ekspertami z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. oraz skorzystać z merytorycznego podparcia.

Doradca Kredytowy Ryki