Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Lubartowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Lubartowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski, Puławy, Ryki, Radzyń Podlaski, Parczew, Łęczna, Lublin

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Lubartowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Lubartowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Lubartowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy lubartów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Lubartowie.

Specjalistyczne wsparcie ekspertów kredytowych z ANG w Lubartowie po wyborze konkretnej propozycji kredytowania 

Eksperckie wsparcie ekspertów kredytowych z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Lubartowie po wybraniu konkretnej oferty kredytowej pokazuje, że rzeczywiście tacy specjaliści sprawdzają się przy kredytach hipotecznych i to nie wyłącznie do momentu wytypowania najlepszej dla konkretnego klienta oferty. W przeszłości funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Lubartów, a obecnie obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Jeżeli chodzi o zobowiązanie na tak dużą kwotę, to potrzebne jest podpisanie umowy przedwstępnej. Jest ona zabezpieczeniem dla dwóch stron i umożliwia wyznaczać początkowe warunki współpracy. W tym wypadku ekspert z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  może się okazać pomocny gdy chodzi o sprawdzenie zapisów tej umowy, a precyzyjniej czy nie będzie w nich jakichkolwiek postanowień, jakie miałyby być zbyt zobowiązujące lub obciążające dla pożyczkobiorcy. Po zatwierdzeniu umowy przedwstępnej pożyczkobiorca ma obowiązek jak najszybszego zgromadzenia wszystkich dokumentów. W takim wypadku również sporo może pomóc doradca kredytowy Lubartów, ponieważ szczegółowo wyjaśni on kredytobiorcy, jakie dokumenty powinien złożyć pod względem umowy przygotowanej przez wyznaczony bank. Kiedy okaże się to potrzebne, to doradca będzie zajmować się również dostarczeniem ich reprezentując konsumenta do oddziału bankowego, wcześniej kontrolując czy są one zgodne pod kątem ustalonych formalnie zasad. Najważniejsze zaświadczenia i pozostałe papiery są potrzebne, bo w innym przypadku bank mógłby się nie zgodzić na przyznanie finansowania. Kredytodawca najczęściej może zobowiązać kredytobiorcę do dostarczenia: aktualnego dowodu osobistego, dokumentu potwierdzającego stan cywilny lub zaświadczenia z urzędu potwierdzającego liczbę osób przebywających na utrzymaniu osoby pobierającej kredyt, poświadczenia o pracy oraz o dochodach, bądź innego rodzaju zaświadczeń, między innymi o tym, jakie już dana osoba ma zobowiązania finansowe. W czasie zbierania papierów doradca finansowy Lubartów zwróci uwagę na nie nad wyraz precyzyjnie, aby oddział bankowy nie wysuwał później obiekcji i nie podważał szczerości osoby, która składa taki wniosek. 

Na czym polega interpretacja wniosku o przyznanie kredytu przeprowadzana przez eksperta kredytowego z Lubartowa? 

Interpretacja wniosku o przyznanie kredytu, jaką zrobi ekspert kredytowy Lubartów odnosi się do trzech części: technicznej, formalno – prawnej oraz finansowej. Taką samą obserwację przeprowadza instytucja bankowa, sprawdzając wiarygodność konsumenta, by nie podejmować ryzyka, że dana osoba nie będzie w stanie spłacać długu. Natomiast, nawiązując współpracę z ekspertem kredytowym można oczekiwać, iż osoba taka może sprawdzić dla klienta to, co proponuje instytucja bankowa. W takiej sytuacji też klient kolejny raz zyskuje gwarancję, iż pobrany przez niego kredyt hipoteczny Lubartów jest czymś możliwym do spłaty. Analiza wiarygodności kredytowej oraz obliczanie ryzyka dla danej operacji finansowej to 2 główne czynniki, jakie muszą mieć dla konsumentów znaczenie. I to, iż zajmie się taką czynnością ktoś tak kompetentny jak ekspert kredytowy jest bardzo istotny. Nie jest ważne, czy chodzi o kredyt gotówkowy Lubartów, czy o kredyt hipoteczny, eksperci będą zajmować się wszystkim wzorowo. W momencie, gdy bank wyda pozytywną decyzję kredytową, konsument może przyszykować się do podpisywania docelowej umowy kredytowej. Każdy z wnioskodawców powinien w takiej sytuacji otrzymać od banku kopię umowy do wglądu. Wtedy także ekspert kredytowy powinien przeglądać całość, by upewnić się, iż wszystkie zapisy są z korzyścią dla klienta. Kiedy określone punkty będą poprawne z wcześniejszymi uzgodnieniami, pożyczkobiorca może umówić się na podpisanie umowy. Każdy, kto chciałby przechodzić w takim razie przez proces przyznawania kredytu bez przejmowania się, nie martwiąc się, iż coś pominie albo że rozmowy z bankiem będą niekorzystne, musi umówić się na konsultację ze specjalistami z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i skorzystać ze specjalistycznego wsparcia.

Doradca Kredytowy Lubartów