Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Siedlcach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Siedlcach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Siedlce, Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mińsk Mazowiecki, Węgrów, Sokołów Podlaski, Łosice

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Siedlcach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Siedlcach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Siedlcach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy siedlce

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Siedlcach.

Kompetentne wsparcie w procesie wyboru i przyznania kredytu na kupno domu lub mieszkania w Siedlcach 

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  gwarantuje kompetentne udzielenie wsparcia w przejściu przez proces kredytowania na zakup mieszkania w Siedlcach. Jest to czymś możliwym, ponieważ zatrudnieni tutaj eksperci finansowi doskonale poradzą sobie w tego typu działaniach. Wcześniej funkcję taką pełnił doradca kredytowy Siedlce, a obecnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Kredyt na zakup nieruchomości można pobrać nie tylko na kupno domu lub mieszkania, lecz też na zrobienie generalnego remontu wybranego obiektu. Dlatego należy precyzyjnie przedstawić swój plan, by doradca finansowy Siedlce miał możliwość się całością zajmować. Nie da się podważyć tego, że kredyt hipoteczny jest jednym z najbardziej wymagających produktów finansowych. Powzięcie decyzji o jego pobraniu powinno w związku z tym być nad wyraz skrupulatnie przemyślane. Ma to oddziaływanie na wiele lat i z tego względu ekspertowi finansowemu należy dokładnie opowiedzieć wszystko o osobistej kondycji finansowej i przedłożyć najmniejsze szczegóły, jakie mogą okazać się znaczące w wyznaczaniu zdolności kredytowej. Przebieg przyznania zobowiązania w banku jest złożony, czyli warto skorzystać ze wsparcia tego, kto pomaga przez procedurę bezpiecznie przejść. Wyłącznie wtedy będzie przekonanie, że wszystko jest bezpośrednio tak jak być powinno. Konsultacja ze specjalistą z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  jest uzasadniona też w tych okolicznościach, gdy potencjalny kredytobiorca zamierza ograniczyć spodziewane koszty powiązane z kredytem na zakup nieruchomości i będzie zależeć mu na negocjowaniu idealnych warunków. Zwłaszcza kiedy czyjaś sytuacja finansowa nie jest finalnie ustabilizowana, dobrze będzie skorzystać z kompleksowego poradnictwa co do nie tylko najlepszej oferty, ale też rozporządzania finansami osobistymi. A to ma okazję właśnie zagwarantować ekspert kredytowy Siedlce, dopasowując porady konkretnie do danego konsumenta. 

Alternatywa godna uwagi: pożyczka hipoteczna

O fakcie tego, że eksperci przyjmujący konsumentów w podanej agencji działają umiejętnie oraz orientują się na bieżąco w bankowości poświadcza chociażby to, że przedkładają wyjście jakim jest pożyczka hipoteczna. Taka opcja sprawdzi się wówczas, gdy konsument posiada dom i w tym samym czasie potrzebuje dodatkowej gotówki. Jest to bezsprzecznie dogodna alternatywa dla pozyskania kapitału z przeznaczeniem na dowolny cel. Zabezpieczeniem jest wówczas konkretna nieruchomość. Osoby interesujące się tym, kierujące się do prezentowanej marki z pewnością dowiedzą się, co trzeba robić, aby bank ochoczo dał pożyczkę hipoteczną. Często natomiast klienci kierują się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. wtedy, gdy zainteresuje ich kredyt hipoteczny Siedlce i będzie zależeć im na tym, by ekspert kredytowy przeprowadził ich przez wszystkie etapy, jakich finałem jest podpisanie korzystnej umowy kredytowej. Oczywiście, o ile kogoś interesuje kredyt gotówkowy Siedlce to też ma szansę skonsultować decyzję co do najkorzystniejszego produktu z takiej dziedziny.  Wybrany ekspert sprawdzi propozycje kilku instytucji finansowych i dopasuje dla klienta najlepszą. Ekspert orientuje się w zapisach prawa powiązanych z bankami, sprawdzając wszystkie wznowienia. Ekspert kredytowy nie tylko pomaga wybrać najkorzystniejszą z ofert, lecz też zajmie się zebraniem zaświadczeń a także wskaże, jak załatwić formalności. Z tego względu można stwierdzić, że ekspert kredytowy to specjalista, gwarantujący uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach.

Doradca Kredytowy Siedlce